reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc kobitki z ranca:-)
RENATKA ty to po tylku powinnas dostac za to siedzenie do pozna ... zamiast spac zbierac sily to ta markuje po nocach:-D
NIEBO dobrze ze juz po .. teraz tylo musisz lezec i sie oszczedzaac;-)
ANEKHA witaj ponownie;-)
Renatak wstawaj nie spij ....:-D
Adunia wracaj szybko ze spacerku;-)
 
reklama
Oki dodalam sie juz na wszystkich tematch wiec mozecie sobie zobaczyc kim jestem:-p jeszcze tylko nie dodalam sie na temaciku galeria kwietniowek ale to wieczorkiem zrobie musze wybrac jakies zdjecia ale pozatym wszedzie sie wkleilam:-) teraz naprawde juz zmykam ide na obiad do tesciow i musze troszke doprowadzic sie do porzadku sle pozdrowionka papa
 
Cześć wszystkim!!!!

KAROLA Witaj !!!

PAULINKA no widzisz jak szybko sie zaklimatyzowałas wsrod nas hahahaha

NIEBO no wypoczywaj dalej bo az sie boje... teraz juz Ci nic nie grozi????

ADUŚ kurde robiłam tK JAK MÓISZ I DALEJ MI NIE WYCHODZA DUZE LITERKI.... nie wiem ciemna to chyba ja jestem......

ANHELA Ciebie tez nie widzialam cale wieki tu dobrze ze dajesz znaki zycia i jestest wszystko w porzasiu....

RENATKO no serio ubzduralo mi sie ze w chacie same chłopy u Ciebie....hihihihi

Silka pewnie jeszcze spi odsypia imprezke poszalała mamuska hahaha


MIłego dzionka :) buziole



 
Witam:-)
E z tym głaskaniem to pewnie jak ada pisze;-) ja tam moich chłopaków głaskałam po kilka razy dziennie a obaj w terminie pieknie sie urodzili;-)

Jako że dałam się już troche poznac na inszych wateczkach to i tu na głównego zajrzę;-)
 
Anekha, Niebo super ze zajrzalyscie, uwazajcie na siebie Niebo a Ty podwojnie:-)

Kasiu a co ja zrobie ze spac ostatnio nie moge, a naprawde uwielbiam spac, a najlepsze jest to ze dzis o 9 juz po sniadaniu Was podgladalam:-p, moze jakbym chlopa w nocy w domu miala to bym bardziej zmeczona spac chodzila;-):-D?

ide dalej poczytac, potem na spacrek wychodzimy ale jeszcze tu zajrze;-)
 
Ja właśnie wróciłam ze spacerku z piesem i podła bestia musiała być prana bo się wytarzała w jakimś świństwie!
Byłam w piątek u koleżanki która ma 3 miesięcznego bobasa, więc się trochę napatrzyłam i nasłuchałam. Generalnie dzidziuś słodki i grzeczny, tylko mnie trochę przeraziła wersja porodu a właściwie nacięcia krocza. Koleżanka mówiła że poród miała leciutki bo 2 parcia i synek na świecie ale to po co ją kroili?? Ona uważa to za oczywistość. Czy wiecie jak to jest z tym nacinaniem? Czy można się na to nie zgodzić? Przecież nacięcie to 100% ogromna rana, bez nacięcia jest duża szansa że pęknięcie będzie niewielkie.
 
Witajcie...

Renia gratuluje admirała!! Super hihi ale będzie moja Mała miała wybór hoiohhohoh ;-)

Niebo oszczędzaj sie Słońce!! Juz niedługo ;-)

Anekha witaj ponownie:-) Mi moja Mała też górki robi słodkei jak nic...

Paulina witaj :-)

Co dogłaskania brzuszka..uwierzcie nie wolno..oczywisćie nie możńa nie głasakać choć miziać troszku..ale ja wiem wywołuję skurcze!! W szpitalu to mnie po łapach biły siostry ;-)

Kachurku tam gdzie ja chce rodzić nie nacinają . WIem ze jeszcze niedawno nacinali wszystkim..a teraz..

Kupiłam pierwsze ubranka...co spojrze to łezka w oku..boziu takie to słodkie..matko jedyna..gdybym mogła pł sklepu bym jej kupiła
 
hehe no widze ze kazda z nas ma inne obawy;-)Kachurek ty jako lekarz powinnas doskonale sie orietowac w tych sprawach a mianowicie:-) .. .. dlaczego nacinaja w trakcie porodu... dal mnie to oczywiste :-)i jestem bardzo za .. wole to niz popekac wzdluz czy wszerz :-).. dla mnie jest to ogromny problem gdyz tu gdzie teraz mieszkam i zyje wlasnie staraja sie nie nacinac :-(i nie zawsze im to dobrze wychodzi:baffled: a poznie polatac to co pelko jest bardzo trudno ... Wiec KACHUREK NIC SIE NIE MARTW I TAK TO NIC NIE BOLI...
Z CHECIA USLYSZE TWOJA OPINIE .. ... pisz i podziel sie tym co wiesz :))) Edit:
KACHUREK NIE ZAWSZE SIE PEKNIE W KIERUNKU W KTORYM BY SIE CHCIALO A NACINAJA SWIADOMIE NA 2 , 3 CM ...
 
reklama
Z tego co ja słyszałam to jest to ściema że nacięcie zapobiega pęknięciu do tyłu. Samo w sobie nacięcie stanowi pęknięcie 2 stopnia łącznie z mięśniówką. Ma to uzasadnienie właściwie tylko gdy wymagane jest użycie kleszczy lub próżnociągu. Moja kolęzanka z pracy która była nacinana i tak miała pęknięcie do pupy, nic to nie pomogła a wręcz zaszkodziło bo dostała krwotoku i miała przetaczaną krew. A dziewczyny które nie były nacinane zazwyczaj mogą wstać i chodzić od razu po porodzie, a po nacięciu rana goi się ze 2 miesiące zanim można wygodnie siedzieć na pupie. Moim zdaniem jest to nadużywanie interwencji chirurgicznych. Teraz powinno się od tego rodzaju praktyk odchodzić, dużo jest artykułów na stronie rodzić po ludzku. Takie jest przynajmniej moje zdanie.:baffled:
[SIZE=-1]www.rodzicpoludzku.pl/pliki/Naciecie_krocza_koniecznosc_czy_rutyna.pdf [/SIZE]
 
Do góry