reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Renatko GRATULUJĘ SYNECZKA :tak::-):tak::-):tak:

Ja uciekam dziewczynki, bo jedziemy do Piotrka rodziców na chwilkę, a potem do znajomych na " imprezkę " Także raczej do jutra, albo do poniedziałku, bo nie wiem czy jutro w ogóle wstaniemy z łóżka :cool2:

Buziaczki :happy2:
 
jak juz tak zczelam sie dopisywac po kolei na wszystkie teamty to tutaj tez zawitam:tak: mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do siebie chociaz tyle Was tutaj i nie wiem czy dam rade was wszystkie poznac ale moze mi sie uda. w kazdym badz razie zapisalam sie do listy i do wagi teraz weszlam tutaj jeszcze pare tematow mi zostalo ale jakos podolam:-p pozdrwaiam wszystkie kwietnioweczki:-D
 
Dobry wieczór lasencje!!!!

LADY jeszcze raz gratuluję Sandry imieniem się nie przejmuj spójrz tylko na moje...:-D:-D:-D mojej mamie się podoba a tacie nie a mi i mężowi very much...i mam resztę gdzieś...a przypomniałaś se co miałaś mi napisać....:-D:-D:-D:-D

MADZIUJKA to faktycznie się biedna wycierpiałaś ale aby do przodu...już nam nie wiele zostało....

KASIA :-D:-D:-Dstrzeliłaś celnie naszej Reni z admirałem

SILA udanej imprezki......

PINIA PAULINKa zaglądaj jak najczęściej w kupie raźniej:-D:-D

SHIRANEE kurczę nie przemęczaj nam się pogłaskaj córcię w brzuszku od ciotki...:-D:-D:-D:-D


RENIU GRATULUJĘ SYNKA w sumie to chyba wszystkie wiemy kto puka nas w brzuszki....

MAJU:-) już po wizycie księdza....;-)jak wieczorek u cię

MASIEK no no gratuluje awansiku i miłego odpoczynku....


A wiecie co ja też się ostatnio zastanawiam co się okaże jak urodzę dziewczynkę????Pewnie nic...ale czasami tak nachodzi ale aby do przodu nie długo nam zostało i przekonamy się.....
 
Ceść Paulinka!!!! fajnie ze jestes...coraz więcej kwiwetniówek udzielaj sie jak najczesciej tu na tym kanale najczęśćiej nadajemy tazke witamy w clubie mamus kwietniowych :)))

Reniu moje również gratulacje....bedziesz miała samych piłkarzy w domku :)przynajmniej nie bedzie Ci nikt podbierał ciuszków kosmetyków :pnie no super Mi sie udało wymazonja dziewuszka ale jakby był chłopczyk nawet to bym nie płakała...moze nastepne bedzie juz dziewczynką hihihi do 3 razy sztuka za 4 nauka :)))))) ;)

Silka Baw sie dobrze takie spotkanka sa czasem potrzebne...:) by pozniej nie zdziczec hahahahahah


Ada miałam Cie opierniczyc mówiłas ostatnio ze to ja jestem the best hahahahahahahah no dobra wybaczam Ci hahahahaha :p jak widac jesteśmy tu same :) wczoraj zamówiłam łóżeczko turystyczne sobie fajne teraz czycham na łóżeczko... mąż mnie denerwuje bo mówi że zgłupiałam że za wczesnie na to a co ja an to poradze ze chce i juz co mi szkodzi na przeszkodzie.... na co mam czekac.... az mi na glowe wszystko sie zwali na ostatnia chwile...>? moja mama to samo mowi ze nie powinnam kupowac jeszcze nic przed porodem... zabobony jakies ja jestem dobrej wiary.... co ma byc to bedzie to juz tam na gorze jest zapisane....dajcie spokoj nie dasdza mi sie cieszyc ta chwila......
 
Ada Wiesz co>?jak byłam wczoraj na tym 3 d to jak lekarz kazał mi sie na tej kozetce połozyc odslonic brzuszek to zostawił mnie na chwile sama a w tym czasie moja Sandrunia zaczeła mocno kopać...wiec ja jak zwykle na tej jej kopniecie reaguje głaskaniem...po brzuszku takim gladzeniem pocieraniem..a tu nagle lekarz wchodzi do pokoju i zauwazył to i mówi do mnie że nie wolno absolutnie tak robic..a ja zdziwiona czemu sie go pytam a on ze to moze wywołac skurcze i doprowadzić do przedwczesnego porodu..... a ja tak zawsze robie moze dlateg mam czasem takie skurcze albo teraz to sobie wmawiam... kurde.... mówił ze lepiej przykladac na brzuszek a nie gladziec i nie glaskac tak.... co Ty na to zdziebko no nie?
 
reklama
LADY no mi też ostatnio to powiedzieli nie wiedziałam o tym dlatego pukam i stukam do mego syna to chyba wolno nie....kurczę tez się zdziwiłam,że głaskanie może wywołać skurczę no ale powiedziało mi to już dwóch lekarzy ale jak raz czy dwa to chyba nie może taki natrętne głaskanie mi mały puka juz nad pępkiem i przed chwilą brzuch mi podskoczył taka gula w jednym miejscu słodziak mój
 
Do góry