reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc ślicznotki :)

Boże nie chciałam Wam smaka robic ale musze przyznać że wyszły mi niesamowicie pyszne moze dlatego że az tak miąłam na nie ochotke... ciasto nawet jak lepiłam niesamowice miekkie pierwszy raz mi sie zdażyło bo jak ja robie pierogi to zawsze cos nie teges ale wczoraj była rewelka ze az jadłam na kolacje dzis na sniadanie i teraz na obiad nalepiłam az 102 pierogi haha :)wpadnijcie do mnie to zrobiejeszcze raz :))))))))))

słuchajcie dziewczynki wiecie coś może o przepisach mówiących o zatrudniabniu kobiet w ciąży????????????????jeśli tak to bardzo bym prosiła o odrobine waszej wiedzy.... poniewaz chce sie zatrudnić o moe wiem czy pracodawca moze zatrudniac ciezarna czyu tez nie a ze nie chca to juz inna bajka.... wiec jesli cos wiecei to napiszcie.....

jutro mam wizyte u ginekologa jeju jak sie boje nie wiem czemu jakos tak dziwnie sie czuje emocje duze sa ze chodze taka poddenerwowana...taki jakis niepokoj czuje ciagle mi sie snia zle rzeczy ..az sie budze... dzis naprzyklad ze pływałam w morzu czarnym dosłownie taki miał kolor i ze pływały w nim wieloryby i hipopotany...a ja sie strzasznie bałam....ale potem jakiś stwór mnie gonił... opoteminny miałąm sen tej samej nocy ze mnie ktos porwał i ze miałąm córke d\która miałą długie włosy i chciał jej opciąć je no chyba ze mu sie oddam i on mnie zgwałcil i chciał zarabiac na mnie po przez prostytucje... jeju i miałam wiele innych złych snow jednhym słowem non stop coś mi sie śniło złego... i nie wiem czemu bo ja nie ogladam zadnych filmow poza pierwsza miłościa.... wiec nie wiem skad te koszmary.....:-(

wczoraj odebnrałam wyniki badan jak zwykkle mam liczne bakterie w moczu...a hemoglobina na szczescie mi sie podniosla ostatnio miałam 9.1 a po wczorajszych badabniach juz 10.2 :) chociaz tu juz lepiej:)

A gdzie Sila wolne jakies sobie zrobiła czy co? cos w ogłoe dzis tu spokojnie....lezakujecie wszystkie ?????????

no ja ide wlasnie sie polozyc niedawno wrociłam z dworu i zmarzłam strasznie....pomimo tego słoneczka które przebijało sie za hmurekkk...... miłego dnia dziewczynki do nasteopnego razu....
 
reklama
Hej dziewczynki!!!
Jak wam mija dzień???
LADY pędzę na pierogi a jestem nie daleko wrocka 50km no i wygrej się kochana...Ja tez mam dziwne sny i budzę się często w nocy co 3 godziny chyba organizm się przyzwyczja do późniejszego wstawania jak będzie dzidzia:-D:tak:

Nie mogę tu długo siedzieć bo mój 5 letni bratanek dobija się do mnie i muszę znowu iść nawet nie poczytałam dokładnie....
 
:-)Dobry wieczor wszytkim!

Masiek: trzymaj sie biedulko, jestesmy z Toba!!!
ps:swoja droga to kochanego masz faceta:-)

Lady: Takie sny w ciazy to chyba cos normalnego, poniewaz ja tez je miewam :wściekła/y: Ostanio nawet obudzilam sie z placzem w nocy bo takie bzdury mi sie snily, ach szkoda gadac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nic sie nie denerwuj jutrzejsza wizyta u gina tym bardziej ze wyniki masz juz lepsze. Pomysl kochana o tym w ten sposob ze juz jutro podgladniesz swoje malenstwo:-)
Tymi pierogami to chyba wszytkim smaka narobilas ,ale ja juz nie moge doczekac sie Wigilijnych mniam Tyle pysznoci :-):-):-) Pomyslecie dziewczynki juz niedlugo Swieta:-D:-D:-D
 
No naprawde święta tuz tuz i jak waga nam skoczy maluszki sobie podjedzą hahaha :) Zawsze jezdze do rodziców już na gotowe...potem tylko przy garach siedze heheh no ktoś musi:)w tym roku moze zrobie coś nie co... jeju już się nie moge doczekać tych świat ta cała magia ich...wiecie nie wiem jak Wy ale ja ubieram choinke już w pierwszą sobote po Mikołaju haha mój mąż zawsze każe mi sie postukać w głowe że za wczesnie kto widział tak wczesnie ja ubierac a ja nie moge wytrzymać noooo..... uwielbiam ubierać choineczke zawsze dokupuje bąbki co roku bo ciągle mi sie biją...z synkiem wieszamy cukierki jeju il;e frajdy gorzej z rozbieraniem jej :) w tym roku żywą będe miała :)ale sie rozpedziłam do świąt jeszcze miesiąc:) Aduś kurde zrobie nastepnym razem i mozesz wpasc bo te już się skonczyły hihihi czarnulka na świeta wyja te pierogi nam uszami :p co tak Was mało dziś tu aktywnych coś mi się to nie podoba... lece już buzka miłej nocki:)
 
Czesc dziewczyny .Ja mam termin na 28 kwiecien a 11 grudnia ide na usg wiec moze da sie zobaczyc kto tam u mnie mieszka:-).Dziewczyny mam do was pytanie,okazalo sie ze moj maz toxoplazmoze i musi brac lekarstwa na to swinstwo:-(niby lekarz mu powiedzial ze dla mnie to nie jest grozne bo ta choroba nie mozna sie zarazic od czlowieka a do swojego lekarza jak na zlosc ide dopiero w nastepna srode wiec moze wy cos wiecie na ten temat .Dzieki za odpowiedz;-)
 
Lady: ja tez naswieta jezdze do swoich rodzicow i wszytsko jest juz gotowe, ale teraz obiecalam sobie ze przyjade szybciej i bede wszytkie potrawy przgotowywac razem z mama:-) Przyda mi sie taka szkola, nie ma co.:tak: U mnie w doimku mamy zawsze zywa choinke, rany jak ja uwielbiam zapach tego drzewka wypelnia caly domek,zawsze uwielbialm sama ubierac Choinke (robialm to zawsze pare dni przed Swietami, a czasmi nawet w sama Wigilie) a ostnio jakos stracilam do tego zapal i robi to moj tata:-):-):-) Faktycznie cos dzisiaj nas malo na forum, yhm ciekawe dlaczego. Dziewczynki co tam u was??

patrycjak witaj.
Przyrko mi, ja Ci nie pomoge poniewaz nie mam pojecia czy od czlowieka tez faktycznie mozna zarazic sie ta choroba,ale skoro lekarz powiedzial Twojemu mezowi ze Tobie nic nie grozi to pewnie ma racje wiec staraj sie tym nie martwic pamietaj ze jak Ty jestes nie spokojna to Twoje malenstwo tez.

Oki ja uciekam juz spac bo pozno sie juz zrobilo, milych snow dziewczynki.

 
Dobry wieczór dziewczynki!!!
Teraz na spokojnie dopiero czytam wasze posty...

LADY trzymam za słowo z pierogami...:tak::-)


Ja się dziś nie mogłam powstrzymać i zakupiłam sobie pitę z warzywami boższsz jak mi to smakowało ale jak dzidzia po tym brykała az w szoku byłam surówka ze świeżych warzyw dodała energii dzidziolkowi:tak::-)

PATRYCJAK witaj wśród nas... wiesz co nie wiem dużo o toxo ale skoro ci lekarz powiedział że się nie zarazisz to chyba to prawda...zresztą nie słyszałam niggy że można się od człowieka drugiego zarazić...

LADY daj znać po wizycie ja wybieram się w piątek i jakieś usg więc może będę wiedziała kto tam tam mnie puka w pęcherz...:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, dzięki za radę odnośnie kotka :-) Szczęśliwie okazało się, ze jednak siostra go przygarnie. Mieszka biedaczka w kawalerce i ma juz dwa koty, więc ten trzeci to będzie już dziki tłum ;-) No ale zobaczymy, jeśli okazałoby sie, ze jest to strasznie kłopotliwe, wtedy pójdę za Waszą radą i zrobię mu odpowiednie badania i wtedy będziemy decydować co dalej :-)

Lady, pracodawca może zatrudnić kobietę w ciąży.
Nie ma żadnych ograniczeń ani przepisów prawnych co do tego, aby kobieta w ciąży nie mogła zawierać umowy o pracę. Oznacza to, że masz prawo podjąć pracę, będąc w ciąży.
I ponoć coraz częściej sie zdarza, ze pracodawcy są w tej kwestii tolerancyjni, więc powodzenia :-)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :-)
Dziękuję za pamięć i o mnie;-)
Dzidzia już od 5 rano dziś puka w brzusiu...jakie to fajne uczucie,już zapomniałam jak to było w pierwszej ciąży:-D
Jutro pójdę na standardowe badania,zobaczymy jak tam morfologia itd... potem 7go mam wizytę.Pewnie dostanę skierowanie na usg to ok 24tc mam nadzieję wiedzieć już czy będzie 2gi chłopak czy dla odmiany dziewczynka..No chyba że dzidzia się tak zasłoni zgrabnie że nie pokażę co tam chowa :-D:-D:-D. Synka dowiedziałam się dopiero pod koniec 7go miesiąca bo wcześniej się zakrywał:tak:
Miłego dnia wszystkim życzę i pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:-):-):-):-) A co u Was Kwietnióweczki?:happy2::happy2:
 
Do góry