reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

NiaNIa - mogłaś sobie darować ten ostatni link albo uprzedzić przynajmniej ... Nie wiem co chciałaś tym osiągnąć ??????? My chcemy urodzić zdrowe dzieci !!!! Przesadziłaś kobieto. Takie zdjęcia trzeba pokazywać puszczalskim, którym jest obojętne czy poczną dziecko, czy je zabiją czy nie A NIE NAM k**** !!!!


Słucham:szok:? Chyba cos Ci się pomyliło. Ja nie zamieściłam zadnego obrazka z chorym dzidziusiem. Chciałam pokazać ładne zdjęcia dziewczynom.

Jestem zaszkowana Twoją agresją. Mysle, ze powinnaś troche wyluzować. Swoją drogą nawet "puszczalskim" jak to nazywasz chyba nie jest obojetne zdrowie ich dziecka..
 
reklama
O, kurcze... nie rozumiem o co chodzi? Przecież mnie się wyświetlają normalne zdjęcia maluszków i są super... I nie ma tam, żadnych z chorymi dziećmi :confused:
 
O, kurcze... nie rozumiem o co chodzi? Przecież mnie się wyświetlają normalne zdjęcia maluszków i są super... I nie ma tam, żadnych z chorymi dziećmi :confused:


Dokładnie :-)

Poza tym jestem normalna, po drugie sama jestem w ciązy wiec jaki mialabym cel zamieszczając jakieś przykre zdjęcia.

Chciałam Wam pokazać jak maluszki zmieniają się w naszych brzuszkach. Takie zdjęcia chyba nas cieszą i ogladamy je z przyjemnościa?
 
Mami chyba cos ci sie w glowce poprzekrecalo??? O co ci chodzi????? moze ci jakies inne zdjecia wyskakuja?????

Nia Nia foty super...smialo wklejaj wiecej fajnie popatrzec na nasze male istotki i ich zmiany
pozdrawiam
 
Niania Te pierwsze zdjęcia z 4d są cudowne i wywołały uśmiech na mojej twarzy, po czym szok związany z ostatnim linkiem ...
 
Mami2, ale przecież w tym ostatnim linku też są normalne zdjęcia bąbli zdrowo rozwijających się w brzuszku...no tak mi się przynajmniej wydaje... pokazane są dzieciaki w określonych momentach od zapłodnienia... I chyba nie ma w tym nic strasznego?
 
Cześć Kochane!!! Długo nie pisałam, jestem teraz na zwolnieniu mam problemy z ciśnieniem tzn wróciło mi nadciśneinie sprzed ciąży :( w środę w pracy o mało co nie zemdlałam, zasłabłam i pojechałam do domu, mam takie duże skoki ciśneinia, i okropnie się z tym czuję :-( dostałam jakieś tabletki, ale dopiero we wtorek mam wizytę u mojej lekarki więc zapytam się dokładnie co będzie dalej, bo z tego co wiem na razie, to będę musiała podjąc jakieś leczenie. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze, lekarz u kórego byłam powiedział mi, że takie ciśnienie jest bardzo niebezpieczne dla dzidizusia!
A z moim usg znowu lipa, bo znowu miałam odwołane, okazało się że lekarz który je robi już tam nie pracuje, gdybym wiedziała wcześniej już wczesniej zapisałabym się gdzieś indziej a tak mam dopiero w przyszłą środę, i znowu już nie mogę się doczekać!!!!


LadyLaila współczuję Ci takiego obrotu spraw i tych stosunków, najgorsze jest to, że nie masz na to za bardzo wpływu ani z tego co piszesz możliwości żeby zmienić tą sytuację, ale głowa do góry, wszystko będzie dobrze kiedys ta sytuacja musi obrócić się na korzyść dla Ciebie!!!
Ja też mam ostatnio troszkę problemów w domu, kłócę się trochę z moim chłopakiem, jakoś nie możemy się dogadać :sorry: to może wynikać z tego, że dosyć krótko się znamy, poznaliśmy się na początku tego roku, szybko zamieszkaliśmy razem a teraz moja ciąża... on od początku twierdził, że jestem największa miłością jego życia i że już zawsze będziemy razem a jak dowiedział się o ciąży, bardzo się ucieszył powiedział, że spełniło się jego marzenie i cieszy się nadal, więc wierzę, że wszystko się ułoży dobrze.
I to by było tyle trzymajcie się wszystkie cieplutko w taką marną pogodę, mi ostatnio się nic nie chce, tylko spać!!
pozdrawiam i ściskam!!!
 
reklama
Mami tak wracajac jeszcze do sprawy...poczytaj sobie strone od ostatniego linka od Nia Nia...pisza tam naprawde piekne rzeczy o dzieciach...a drastyczne zdjecia sa jak byk napisane duzymi literami i opatrzone informacja zeby ci ktorzy ich nie chca ogladac nie robili tego...nie masz co sie rzucac....milego dnia
 
Do góry