reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
SILKA super masz z tymi ruchami, wiesz przynajmniej, że z maluchem wszystko w porządku, troszkę Ci zazdroszczę :-)

KA32SIA o ludzie, współczuję... chyba szlag by mnie trafił z takim babiszonem... Tylko się nie denerwuj, szkoda zdrowia :-)

ADA taki lekarz powinien mieć zakaz wykonywania zawodu... co za palant!

GRYZELDA może to wyjątkowa sytuacja z tymi mdłościami... oby... bo nie należy to do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie ;-) Wiem, bo sama się z tym męczę, nawet nie mogę umyć zębów, bo smak pasty (jakiejkolwiek) od razu wywołuje u mnie cofkę... Boję się, ze jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba inwestować w sztuczną szczękę ;-)

Ech, ja też czekam na każde USG z niecierpliwością, wiadomo :-) niestety, nie zawsze moje potrzeby są zbieżne z taktyką pani doktor i też muszę swoje odczekać, a szkoda... Choć w poniedziałek idę na USG genetyczne, więc się napatrzę i poproszę o płytkę z badania, żeby zaspokoić moją potrzebę oglądania maluchów ;-)
A ze smutnych wiadomości, to niestety miałam test obciążenia glukozą i wyszły złe wyniki :-( Jutro jadę do poradni diabetologicznej, to zdam relacje...

Pozdrawiam wszystkie mamy kwietniowe, dbajcie o siebie :-)
 
Niebo, trzymaj się cieplutko!
Odezwij się po wizycie u diabetologa.
Pozdrawiam gorąco!

P.S.
Zazdroszczę Ci, ale tylko troszkę, USG w poniedziałek
 
Witam wszystkie mamy!!
Fajnie macie jak tak Was czytam to najbardziej zazdroszczę tych wrażeń z usg. Ja jestem w 15 tygodniu i jeszcze nie miałam robionego ani razu! Pierwsze badanie miałam mieć w zeszły czwartek, jak wstałam rano to od razu miałam uśmiech na twarzy jak przypomniało mi się co mnie czeka, a potem koło południa zadzwoniła pielęgniarka, że wizyta w dniu dzisiejszym jest odwołana, bo nie ma lekarza :( teraz idę w czwartek i mam nadzieję, że tym razem się uda. Ja już tak nie moge się doczekać kiedy zobaczę dzidzię, nie wiem co to za uczucie ale domyślam się, że musi być fajowo, no i przede wszystkim chce wiedzieć, czy wszystko jest OK bo do tej pory nie miałam takiej możliwości.

pozdrawiam
 
Dziewczyny DZIĘKI za miłe słowa po moim usg :-)

Pozdrawiam i zmykam spać - dziś boli mnie głowa (chyba przez pogodę) :-)
 
Czesc dziewczyny , juz Wam pisze jak ja dzis te cale towarzystwo rozlozylam na lopatki: wstalam rano z posepna mina :tak: i mowie do mojego sprawcy ciaz ze zle sie czuje i chyba trzeba jechac do szpitala ... stary spanikowal :szok: 9:20 bylam juz u lekarza hehheh zobili mi usg i te ich tutejsze bajery macanki brzucha itp.:szok:( lekki szok bo to moja pierwsza wizyta w tutejszym szpitalu a szpital ja z filmu ostry dyzur , tu parawanik tam ktos siedzi i rzyga tu prawie operuja.. dla mnie istne jaja) doktorek mnie zbadal oczywiscie nie od dolu (spojrzal mocno w oczy i mowi do mojego chlopca starego a co ta twoja kobieta wczoraj robila, stary glupia mina i nic ) przepisal panadolik i kazal sie oszczedzac haha , wyobrazcie sobie moj chlop cala droge nic nie mowil , a po przyjezdzie do domu mamusi sie oberwalo ze obiadek jeszcze nie zrobiony i co ona sobie mysli ze na wczasy przyjechala czy co ... rekompensata mojego trudu sa bileciki do Polski na 28 listopada .... buzka pa
 
reklama
Ka32sia, niezła z Ciebie aparatka:-D.Ale serio-super że wszystko ok. Pozdrawiam Cię serdecznie, a szczególnie tego małego rozrabiakę!
Buźka
 
Do góry