reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kachurku i Silku, dzieki wielkie za rade i otuche w sprawie USG.
Troche sie martwilam, bo w drugim miesiacu ciazy mialam 2 usg w odstepie 3 tygodni, no ale to byl wyjatek. Lekarze w UK, zwlaszcza w zatloczonym Londynie, gdzie nie maja czasu na cackanie sie z kazdym z osobna, sa czasem bardzo nonszalanscy.

Ada, dobra nasza. Bedziesz nasza inspiracja, jesli ktorejs przytrafi sie podobna sytuacja (odpukac, puk, puk)
Zapomnij o tym idiocie.
Popieram Cie calym sercem. W zyciu mozna isc na rozne kompromisy, ale nie kiedy chodzi o ciaze, zdrowie, czy wlasne dziecko.

Sciskam
 
reklama
Witam was dziewczynki!!! NiaNiu gratuluję chłopca :-):-):-):-).Mi jeszcze trochę do stwierdzenia zostało, w środę zaczynam 2 trymestr.Wizytę u gin mam za miesiąc dopiero dluuugie 4 tygodnie a juz tak bardo bym chciała dzidzię zobaczyć:-:)tak:.Ale będę cierpliwa.Mam nadzieję że u was niedzielny poranek jest cieplejszy niż u mnie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zmykam.Tak się zastanawiam kiedy ja się dowiem co to a cudo u mamusi w brzuszku tak spokojnie sobie na razie siedzi.
 
Witajcie Dziewczynki,

Aduś04, nie przejmuj się. Nie jesteś sama . Ja jutro zaczynam 14 tydzień, a następne usg będę miała dopiero w 20 tygodniu. Zatem przede mną jeszcze ponad 6 tygodni czekania do momentu kiedy ujrzę mój skarb.
Podobno cierpliwość jest cnotą ;-)Zatem...

Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny ! :-)

W piątek miałam USG. Bejbik ma 6,2 cm piękne rączki, paluszki, nóżki i ... bródkę w trójkącik jak tatuś hihi :-D Oczywiście pomiary all ok (tzn. na zespół Downa i kość nosowa).

Jestem szczęśliwa !!!! Dokuczają mi już tylko sprawy z ciśnieniem.

No i lekarka BY mnie wyśmiała, ale ja się dam w plasterki pociąć, że czuję dzidzię, takie delikatne pukanie. Za miesiąc wszystkie będziemy już tego pewne.

Po USG oznajmiliśmy synkowi nowinę. Reakcja cudowna :-D Rozpływam się od jego przytulania, pytań, całusków w brzuszek :tak:

O Boże naprawdę będę mamą !!!!!!!!!!!!!!! :-D


POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE !!!!!!!!!!!!
 
Witajcie:-)
Trochę mnie nie było, ale was i tak tu mało:-( No tak weekend. Też z niego korzystałam. W piątek pojechałam do gina sprawdzić jak działają leki i te dziwne skurcze i ciągnięcia brzucha, to właśnie moja maciczka:blink: wreszcie się ruszyła i zaczęła współpracować <jupi>. Jeżu jak się cieszyłam. Ponoć teraz już z górki. No i nie muszę aż tak rygorystycznie siedzieć w domu.
No to pojechałam do przyjaciółki pod poznań. Byłam dużo na świeżym powietrzu, spacery, relaks itp. Moja przyjaciółka jak się dowiedziała, że jestem w ciąży normalnie oniemiała i z pół godziny była w lekkim szoku:-D potem ciągle o wszystko wypytywała.
 
reklama
Do góry