reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam nie było mnie dwa dni i tyle postów do poczytania.Witam Cię serdecznie niebo.Nie martw się to nie wskazane choć powiem szczerze że sama się martwię bo pierwszą ciążę poroniłam, w czwartek teraz mam wizytę i nie mogę się doczekać.Po ostatniej się uspokoiłam i teraz znowu mam stresa,ale to normalne.Kasiu świetny tekst uśmiałam się.Pozdrawiam wszystkie was serdecznie.:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja ostatnio cos spac nie moge, budze sie po pare razy w nocy latam do kibelka a dzis jak sie obudzilam o 4:30 tak juz usnac nie moglam :-(a na 14 lece do pracy i znow bede padnieta.Wogole mam wrazenie jak bym miala zgage?? narazie nie moge okreslic co to jest bo nigdy taka przypadlosc jak zgaga mnie nie dopadla, albo to alergia sie oddzywa bo mam wrazenie jak by mi cos w przelyku kolkiem stalo nie wiem czy ktoras z was jest uczulona np. na orzechy ja tak to wiecie oczym mowie i jakie to uczucie. Ogolnie zaczelam dzis dzien od pilowania paszczy na moje dziewczyny juz normalnie mi rece opadaja co ja sie biedna nagadam zeby sparzataly swoje pokoje :angry::angry::angry::angry::angry::angry: a one w d...ie maja co do nich mowie, wiec postanowilam ze od dzis bede bardzo konsekwentna i codzienie bede zagladac jak wyglada wnetrze szafy :-) i reszta pomieszczenia.Moja ,,mala,, Julcia to co rano ma problem ze znalezieniem czego kolwiek ...jest zawsze bardzo zdziwiona, dzis np. mowi gdzie sa te skarpetki co sobie wieczorem naszykowalam ...:confused: a Martyna sie oddzywa i mowi mamyyy w domuuu krasnoludki to ci wyniosly nie wiesz Julka istny Kingsize w naszej chacie.:-D:-DMowie wam dziewczyny cyrk na kolkach.:szok::szok::szok:a co to bedzie za 6 miesiecy no nic czekaja mnie Tworki i bialy kaftan.:tak:
 
Dzień dobry:)
witaj niebo, czyż byś miała termin na 24kwietnia?? fajny termin ;-) też mam taki:-D

ja dzisiaj tylko na chwilkę, bo muszę jechać na uczelnię, w pracy załatwiłam zwolnienie, ale zapomniałam o studiach, choć na razie chyba będę chodzić na zajęcia, niestety mam zaległości po tym jak poroniłam i nie mogłam chodzić na zajęcia. Na szczęście, to już końcówka i teraz tylko chodzę na konsultacje do pracowni no i mam może jakieś ze dwa przedmioty teoretyczne.
Udało mi się w końcu ubrać, brzucha nie widać a ja pomału przestaję się mieścić w ubrania, bluzki itp. za ciasne w biuście, a w spodniach i spódnicach się nie dopinam:shocked2:
chyba pora odwiedzić jakiś sklep z ciuchami, na razie nie będę kupować ubrań ciążowych tylko takie luźniejsze, w których będę chodzić jak urodzę.
Trochę mam problem z bielizną, czy kupować większe gatki, czy może jednak takie ciążowe pod brzuszek, bo zauważyłam, że moje gatki w większości zaczynaj mnie uciskać.

A wy jak radzicie sobie z ubraniem??
 
teraz doczytałam Niebo gratuluję podwójnego szczęścia i lepiej nie czytać o złych rzeczach.
Mój gin powiedział mi, że tylko 5%ciąż ma komplikacje które powodują utratę ciąży 10%podczas ciąży przechodzi jakieś cięższe problemy, gdzieś ok20%kobiet miewa bardziej uciążliwe problemy w ciąży ale 60%ciąż nie ma żadnych komplikacji i dzieciaczki rodzą się zdrowe. No i dość często mi powtarza, że trzeba wieżyć, że będzie się wśród tych 60%:tak:
Mimo obaw i lęku staram się cieszyć każdym dniem ciąży i im dalej tym bardziej wierzę, że będzie dobrze:tak:
 
Witajcie Mamusie !!!

Spędzam właśnie kolejny nudny dzień w pracy, a do tego pogoda do kitu, więc zastanawiam się coraz częściej nad kilkudniowym zwolnieniem , takim żeby odpocząć i posiedzieć w domku :-)
Dziewczyny ja też mam problem z bezsennością, budzę się w nocy albo nad ranem i spać dalej nie mogę a na początku ciąży miałam takie fajne niskie ciśnienie i mogłam spać całą dobę!!

pozdrowienia dla wszystkich!!


Niebo ale masz fajowo, podwójne szczęście dwa dzieciaczki to fajna sprawa chociaż ja osobiście trochę bałabym się tych podwójnych obowiązków :-D, ale szczęścia co nie miara!! Powodzenia!!
 
Ps. LadyLaila ja też mam fatalne bóle głowy od 2 tygodni mniej więcej. jak sobie z nimi radzisz? ja wolę nie brać żadnych tabletek ale czasami już nie mogę, bo boli mnie nieprzerwanie od tylu dni.........................................................................
 
Silka ja słyszałam, że możliwe że można czuć ruchy tak wcześnie. ja jestem na początku 4 miesiąca i moja cioteczna siostra, która niedawno urodziła pytała mnie ostatnio czy już coś czuję, powiedziałam, że jeszcze nie, ale ona stwierdziła, że może czuję, tylko nie wiem jeszcze że to jest to !!
w każdym razie ja nie czuję jeszcze nic, a Ty masz fajowo, że już czujesz dzidzię!!:-D:-D
 
reklama
Do góry