reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Ada pewnie i tak czasem pomyślimy :tak:, ale jaka już bedzie radość jak je zobaczymy :-):-):-)
Mama do mnie dzwoni i mnie pociesza ze bedzie bardzo bolało :szok: ze poród to taki ból nie do wytrzymania :sorry2: ale ona tak mówi żebym ja sie na mocny ból nastawiła a jak bedzie lżej to sie miło rozczaruje :tak: jej rada to zamiast zaciskać zęby to palca, podobno jak go gryzła to czuła jego ból a nie porodowy no i zamykać oczka jak się prze :tak:
 
Dzień dobry wszystkim :happy::happy:
Ada zgadzam się z Tobą mam te same przemyślenia, że po urodzeniu jak dzidzie dadzą popalić to czasu nie da się na chwilkę cofnąć, więc póki co jeszcze trzeba się wyszaleć hehe na ile siły pozwalają a raczej nie na wiele :happy:
 
Iwonka nic nie ściemniaj!bo jak bedziesz sciemniac to jak nawet na ktg nic ci zlego nie wykarze to beda chcieli pozostawic Cie w szpitalu pod obserwacją...lepiej powiedz ze Twoja lekarka Cie skierowala tu do szpitala... bo czujesz czeste skurcze i chcialbys by Cie pod te ktg podlączyli.... no ale zrobisz jak uwazasz.....

Ja przed chwila skonczylam robic fasolke po brytonsku osobiscie tego gowna nie jadam hahahaha no ale mezowi i dziecku cos do jedzenia zrobic musialam hahahahahaha:)

I powiem Wam ze mecza mnie czasem te skurczyki teraz tez takie delikatne zanikajace.... i naprawde nie lubie czegos takiego bo ciagle mam wrazenie ze zaraz okres dostane i zagladam co noz na bielizne ale tam nic sie nie dzieje.... ja nie wiem ...w pierwszej ciazy nie mialam zadnych skurczy przedpowiadajacych nooo jak juz dostalam jakies do kilkanascie godzin przed porodem co byly od poczatku juz regularne a teraz o ludzie wioecznie falszywe alarmy.....ciekawe od czego to zalezy..... kurde nos dalej mam ciagle zatkany masakra :)

Sila a moze z Iza pochodzcie po tych schodach gora dol gora dol i tak solidnie moze cos sie wam rozkreci bo przeciez bez powodu nie pisza ciagle o tym przyspieszeniu porodu no nie?????

Lady oni w szpitalu wypytują o lekarza który prowadzi i sie pytaja co on na to czy sie z nim kontaktowałam, jak byłam ostatnio to akurat miał duzur i do niego dzwoniła z izby przyjęc czy ma mnie na ktg podłączyć. Tak bez niepokoi to nie wezmą bo mają tylko kilka pokoi, i jest ścisk. Nawet nie wiedziała czy jak ja byłam nie zrobią mi ktg gdzies indziej (nie na oddziale) i mąz miał czekać na korytażu ale był pokój i mnie podłączyli. ja cały dzień nie czułam ruchów dziecka i sprawdzali co i jak i było ok. potem miła lekarka zajrzała na podwozie i pogadała ze mną. Jak bedzie wsoi ok to nie wezmą Iwonki na patologie bo nie ma miejsc
 
Witam ! Ja ciągle w dwupaku i ciągle bez objawów przepowiadajacych.
Iwonka zadzwoń do szpitala i zapytaj o te ktg. Ja jak dzwoniłam to mówili żeby przyjść w terminie porodu to zrobią ktg i usg. I jest to bezpłatne.
Lady, Iza ja zmywania nienawidzę dlatego jak się wprowadzaliśmy do mieszkania to pierwszą rzeczą jaką kupiłam to była wielka zmywarka! Bez telewizora bym się obyła ale bez zmywarki ani rusz! Ktoś kto wynalazł to wspaniałe urządzenie powinien nobla dostać!
Masiu, Silka ja swojego chłopa też wypuszczam, a nawet wypycham żeby gdzieś wyszedł z kolegami. Jakoś taki zawsze bardziej kochający wraca z takich imprez.
 
Kurde ja to sie czuje teraz jakbym miała jeden wielki skurcz :wściekła/y: ledwo dysze :baffled: zaraz brzuch mi pęknie i serce wyleci :szok: mam nadzieje ze to końcówka ciąży i że nie będzie sie tak ciągnęło przez 2 tygodnie :sorry2:
 
MIRELKA też myślę,że mimo tych naszych dolegliwości musimy korzystać bo potem nie będzie jak.....:tak::-)

ASIU witaj....:-)

IWONKA mi też tak gadają.....że bardzo boli ale wiadomo musi boleć ale masz rację lepiej nastawić się na najgorsze a nóż się miło rozczarujemy.....

Ja kiedys poleciałam do szpiatla na KTG bo mi się wydawało( a przeciążyłam kręgosłup tylko) że mam skurcze ale nic nie wykazało i mnie nie zostawili... wydaje mi się ,że jak KTG i cisnienie będziecie miały w porządku to nie sądze,żeby was zosatwili ale zależy to od szpitala i lekarza...
 
reklama
Do góry