reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ale Sila jak te sutki ma sie masowac w jaki sposb nooo???i gdszie mam te macice podszczypywac w ktorym miejscu u gory?? i w jaki sposob i jak mocno opisz mi cos blizej bym skumala....



No powiem Wam ze na poczatrku nawet maluszkime nie mozna sie nacieszyc bo jednak kilka dni po porodzie troszku spi ..zje otworzy oczka na momemnt i dalej spi...az czasami mialm ochote go wybudzic z tego snu ale potrem to juz wogole nie chcial spac to marzylam aby zasnol miiiii:tak:

Lady w przydatnych informacjach nasz Kasiek wsawil szczegolowy opis, ale to czasochlonne:szok::-D:-D;-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Nie no, Wy to jesteście niemożliwe :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Mi nawet to do głowy nie przyszło, żeby szczypanie macicy robić od wewnątrz :-D:-D:-D:-D:-D:-D Jak Wy to chciałyście zrobić :-D:-D:-D:-D:-D:-D Nie wytrzymam chyba :-D:-D:-D:-D:-D:-D


:-D:-D:-DAle sie usmialam babeczki:-D:-D:-D, a z drugiej strony kazdy sposob jest dobry jak skuteczny;-):-D;-):-D

Czesc laski ja to juz chyba zwariuje,chodze jak pingwin,brzuch mnie boli nie wspomne o krzyzu.Stweirdzilam ze na koncowce wymieklam ,maz juz ma wolne choc troche zajmuje sie curoniami a ja leze i czekam,dzis oddalam ostatni mocz i wr sobie zrobilam hbs,i morfologie.A ze mieszkam na 4 pietrze to nie moglam wejsc na gore.Chce mi sie plakac,i chyba poplacze noce nie przespane bo wszystko boli,a tu jeszcze wysilek mnie nie zly czeka.:-(
Pozdrawiam trzymajmy sie

Katja wiem co czujesz kochana mam to samo:-(, ale jezeli Cie to pocieszy;-) to w najgorszym wypadku jeszcze 3 tyg przed nami:szok::crazy::no::angry:





Kasiek no prosze zaledwie 2 dni a My juz takie odlegle:-D;-):tak::-D- lobuziaro;-)

Masiu Ale Leos Blyszczy:tak:- Sliczniusie:-)
 
reklama
MASIU ale śliczne zdjęcia Leosia masz w podpisie....buziam go....


Ja pisałam do Majeczki dziś ale mi nie odp czekam....

KASIU wykorzystuj ile wlezie.....

wiecei co nie chciałabym uczyc małego spać w błogiej ciszy żeby potem nie chodzić na paluszkach a Masiu jak twój Leoś sypia musicie byc cicho czy nie ma z tym problemu....moja kumpela musi chodzić na paluszkach dosłownie:dry:
 
Sila co ja narobiałam.....poswiecilam sie i szczypalam z godzine masowalam te sutki...i nie wiem po czym to sie tak stalo ale zlapaly mniue skurcze nieregularne.... a ja nawet nie mialam takich co mama teraz od godziny po myciu podlogi trzy krotnie o matko jak to cofnac???????ani nospy nie mam ani asparginu a skurcze mnie te mecza.... po co ja to robilam jak mala miala by wyjsc to by wyszla bez szczypanki myslalam ze to bujda ale serio skurczy dostalam i to dobra godzine mnie trzymaja....ratunku czy to ustanie?
 
Witaj Ada, a z tym chyrlankiem to juz:angry::angry::angry:, wiesz jak to wieczorem:baffled::rofl2:

Lady no Ty to jestes niemozliwa:laugh2::rofl2:


No Reniu Sila pisala mi ze najlepiej zaczac od 38 tygodnia to by nie urodzic po terminie...a tu naprawde mi skurcze wystapily nooo i sie przestraszylam bo dalej sa tyle ze nieregularne i juz tyle trwaja i jak ja teraz sasne kiedy to minie jeju...co innego gdyby zwiastowaly porod ale to sa skurcze takie bo sa nic nie zapowiadaja mi o ludzie:szok:
 
RENIU rozumiem:-)

LADY może spróbuj ciepłej kąpieli to aż godzinę sie szczypałaś.... a nie powinno 15 minut tylko czy ja coś przeoczyłam....a cofnąć to raczej nie cofniesz....
 
RENIU rozumiem:-)

LADY może spróbuj ciepłej kąpieli to aż godzinę sie szczypałaś.... a nie powinno 15 minut tylko czy ja coś przeoczyłam....a cofnąć to raczej nie cofniesz....

Kurde Adus no godzine mowie ci az czerwony mam ten brzuch... i myslalam ze te 15 minut to sutki sie masuje z porzerwami...jeju i sie mecze juz....nie sa bolesne ale meczace i przeszkadzaja to tak jakbys za chwile miala dostac okres...:no:
 
reklama
Do góry