reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Asia to nie jest duża wada, ja mam -2... Moja kumpela miała -5 na oboje oczu i wtedy miała CC. Ale najlepiej idź do okulisty, dziwne że Cię lekarz ginekolog nie skierował z karty ciąży. Mi ginka powiedziała że mam iść do okulisty i ogólnego w 30 tygodniu.

wysłał mnie byłam moze w 5 miesiacu (jeszcze jak pracowałam), ale ta okulistka była strasznie pokręcona - z innym pacjentem mnie pomyliła i zrobiła dużo niepotrzebnych badań, jak już sobie wszystko wyjasniłyśmy to zapomniałam o cc spytać, badała czy sie wzrok nie pogorszył (na szczęsie wada stanęła w miejscu)
 
Myślę, że Twoja wada chyba nie grozi cesarką, o ile oczywiście nie miałaś rozwarstwienia siatkówki... Ale jak chcesz mieć pewność to lepiej może powtórz wizytę u jakiegoś innego okulisty... Lepiej dmuchać na zimne, niż potem nie zobaczyć wytęsknionego dzieciątka :)
 
Iza gdzies dozytałam ze Twoj maz na kilku etatach robi, jej jak moj na 2 tyrał to mi go tak szkoda było tym \bardziej ze do domu przynosił robote a ja wsumie to luzik jeśli chodzi o nawał pracy w robocie miałam. Głupio mi było. Teraz juz nie mam wyrzutów sumienia, bo w domu robie wszystko i przychodzi nic nie musi robi (no oprócz tego że musi sie uczyć, ale jak chce miec kiedyś łatwiej - to musi zakuwać.

Ide mu odjad przygotować.

Pozdrawiam !!!!!!!
 
Myślę, że Twoja wada chyba nie grozi cesarką, o ile oczywiście nie miałaś rozwarstwienia siatkówki... Ale jak chcesz mieć pewność to lepiej może powtórz wizytę u jakiegoś innego okulisty... Lepiej dmuchać na zimne, niż potem nie zobaczyć wytęsknionego dzieciątka :)

Ja tez potem widziałam ze ginio oglądał wynik od okulisty, zreszta jak wszystko bo w przychodni w jednej karcie to mają a ja wyraziłam zgode ze moze moje karty przeglądać. Nic nie mówił tzn ze raczej ok.
 
Hej Kwietnióweczki już jestem w domku 2w1jak narazie i oby tak zostało do świąt a po świętach już niech się dzieje co chce

Jak mnie przyjmowali do szpitala to stwierdzili ze ta szyjak jeszcze nie taka straszna ale podłączyli pod KTG miałam dość częste skurcze do 40 przy skali do 100 większość mam pewnie się orientuje i ja ich w ogóle nie odczuwałam dopiero mi koleżanka wytłumaczyła zę w tym czasie kiedy mi się to zapisuje to mam skórcz teraz wiem jak to jest przynajmniej dali mi 3x 1/2Nospy i tyle kolejnego dnia na KTG zapisały się pojedyńcze skórcze 40,20 i jeden 70 którego również nie czułam więc śmieję sie ze ja to pewnie przegapię poród jak takie skórcze bedę miała i nie bedę ich odczówać wypisali jak wyciszyło się kazali brać jeszcze nospę i zjawić się jak już się zacznie wszytko , mam tylko jeszcze załatwić wiztę u okulisty czy oby napewno mogę rodzić SN więc mam teraz dylemat co lepsze czy SN czy CC bo jakby co to da sie załatwić zaświadczenie na CC
pozdrawiam i lecę do łóżeczka :D


Anruś ja moze na 6 ktg w szpitalu mialam dwa skoki na 70 ale mowili ze wsio ok....


Hej Anrus (a tak na marginesie to od czego taki nick?)

Dobrze, że jeszcze się nie rozpakowałaś :) Chociaż z tego co piszesz, to niewiele Ci brakuje... Dziwne, że w 36 tygodniu dali Ci Nospę?
A te skurcze to pewnie te przepowiadające - co to niby są niebolesne. Tylko ciekawe czemu prawie każda z nas ma jakieś tam twardnienia i skurcze i bóle jakby miesiączkowe...?


mi tez lekarka kaze brac nospe przy czestych skorczach..i aspargin...a jakby sie przeciagnelo to konsultacja z nia albo ostry dyzur ;)


i juz mi smaka nie rubcie!!!takie male wredotki z Was....:-)
 
Witaj ponownie Lady :) Wyspana porządnie?

No my tu specjalnie ciągle tylko o jedzeniu, żeby Cię na pokuszenie wodzić :))
Ja właśnie, żeby znowu czegoś słodkiego nie jeść, wzięłam się za brzoskwinie z puszki (też słodkie, ale może nie takie puste jak ciasteczka).
 
Elo elo :-) No i zrobiłam te wafle, ale pokręciłam troche, zamiast kakao dodałam kawe rozpuszczalna wiec smak kawowy :-) Mleko dla dzieci na szczescie sie sprawdzilo, choc mysle ze te normalne w proszku byłoby o wiele lepsze, no i kurna chyba za dużo cukru dałam bo słodkie to jak nie wiadomo co :sorry2: no ale przynajmniej nie zjem wszystkiego na raz bo by zemdlilo z tej slodyczy :tak: ogolnie wyszly dobre ale nie wyśmienite :-p
Ja dopiero po 19 zabieram sie za robienie obiadu, a raczej kolacji - dziś w menu schaboszczak, zieniaczki i mizeria :-) jej jak dawno nie jadlam schabowego :blink:
No i zaczelam pakować torbe ale z tej przeprowadzki to mi sie lista zapodziała :wściekła/y: no to narazie pakuje na oko... otworzylam papersy bo z 10 szt wezme a one takie tyci hihi uwierzcie ze jeszcze nigdy nie widzialam takich małych pieluszek :-p a kupilam na 3-6 kg mam nadzieje ze moja niunia bedzie ponad 3 miała :tak:
 
reklama
Izabelinda mój nic jest od pierwszych liter mojego imienia Aneta czyli An + pierwsze litery nazwiska rus
Asiakow z tą wadą wzroku to jest tak jak dziewczyny pisały w końcówce ciąży trzeba zrobić badanie dna oka żęby sprawdzić stan siatkówki bo jak jest zagrożenie odklejenia się to nie możan mieć wysiłku takiego jakim jest poród SN co do wady to różnie ja mam -5 i -4,5 więc jak o tym powiedziąłm to dzisaij lekarz kazał mi pójść żęby potem oni nie mieli problemów , a moja prowadząca oczywiście mnie wysłała mnie do okulisty bo poco
czasami tak jest ze siatkówka na początku ciąży jest ok a podkoniec przez hormony się zmienia
Lady ja też się zdziwiłam zresztą mam brać do 38tyg tą nospę tylko ja niewiem czy ten 38tydzień to jest jak na sówaczku bedzie 38tydz czy jak bedzie 37i1dzień bo wsumie to już jest skończony 37 a zaczęty 38 możę mi ktoś to wytłumaczyć ?
 
Do góry