reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej Kwietnióweczki już jestem w domku 2w1jak narazie i oby tak zostało do świąt a po świętach już niech się dzieje co chce

Jak mnie przyjmowali do szpitala to stwierdzili ze ta szyjak jeszcze nie taka straszna ale podłączyli pod KTG miałam dość częste skurcze do 40 przy skali do 100 większość mam pewnie się orientuje i ja ich w ogóle nie odczuwałam dopiero mi koleżanka wytłumaczyła zę w tym czasie kiedy mi się to zapisuje to mam skórcz teraz wiem jak to jest przynajmniej dali mi 3x 1/2Nospy i tyle kolejnego dnia na KTG zapisały się pojedyńcze skórcze 40,20 i jeden 70 którego również nie czułam więc śmieję sie ze ja to pewnie przegapię poród jak takie skórcze bedę miała i nie bedę ich odczówać wypisali jak wyciszyło się kazali brać jeszcze nospę i zjawić się jak już się zacznie wszytko , mam tylko jeszcze załatwić wiztę u okulisty czy oby napewno mogę rodzić SN więc mam teraz dylemat co lepsze czy SN czy CC bo jakby co to da sie załatwić zaświadczenie na CC
pozdrawiam i lecę do łóżeczka :D
 
reklama
Hej Anrus (a tak na marginesie to od czego taki nick?)

Dobrze, że jeszcze się nie rozpakowałaś :) Chociaż z tego co piszesz, to niewiele Ci brakuje... Dziwne, że w 36 tygodniu dali Ci Nospę?
A te skurcze to pewnie te przepowiadające - co to niby są niebolesne. Tylko ciekawe czemu prawie każda z nas ma jakieś tam twardnienia i skurcze i bóle jakby miesiączkowe...?
 
Oj Ingrid, ja też wolę na wagę nie wchodzić ostatnio.... Bo jak nie śpię to jem, a w przerwach siedzę przy kompie i piszę do Was :) To się nie może dobrze skończyć hehe.
A avatarek to mój kochany synuś tygrysek :) Jakiś czas temu go tak wymalowałam, strasznie mu się spodobało i zamówił sobie zdjęcie w ramce na ścianę :)

Iza ale zdolniacha z ciebie, fajowo wyszło to malowanie!!!
 
No i przez Was też zrobiłam Izowe wafelki. Tylko kurka mleko miałam granulowane i się nie chciały granulki rozpuścić. Podgrzałam to jeszcze raz ale i tak się do końca nie rozpuściło. A to mleko w proszku to takie niesłodkie powinno być ? Bo to co kupiłam takie niesłodkie.:confused:
 
Znów słoneczko wyszło, a na horyzoncie nie ma czarnych chmur. Zmykam z synkiem i psem do lasu, nanosimy zielonych gałązek :)) Będzie wiosennie i świątecznie :)
 
Anrus powiedz jak to jest z wada wzroku, ja nosze okulary i ginio sie wypytywał jakie i wtedy sie spytał czy chce cc a ja ze nie sn, no i on ze ok i tyle sie na wadzie wroku stanęło, A mam -2,7 i -1,5 czyli dosyć duża wada:baffled::confused::confused:
 
Znów słoneczko wyszło, a na horyzoncie nie ma czarnych chmur. Zmykam z synkiem i psem do lasu, nanosimy zielonych gałązek :)) Będzie wiosennie i świątecznie :)

jej Iza ja miałam takie fajne bazie i myślałam ze do swiat beda ładnie wyglądąły ale przekwitły - tj takie żółte sie na nich zrobiło, chyba za ciepło miały w mieszkaniu

tez sie do lasu miałabym wybrać po nowe gałązki ale tak sie najadłam ze ruszyć nie moge dupciom..............
 
reklama
Asia to nie jest duża wada, ja mam -2... Moja kumpela miała -5 na oboje oczu i wtedy miała CC. Ale najlepiej idź do okulisty, dziwne że Cię lekarz ginekolog nie skierował z karty ciąży. Mi ginka powiedziała że mam iść do okulisty i ogólnego w 30 tygodniu.
 
Do góry