reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Oj Ingrid, ja też wolę na wagę nie wchodzić ostatnio.... Bo jak nie śpię to jem, a w przerwach siedzę przy kompie i piszę do Was :) To się nie może dobrze skończyć hehe.
A avatarek to mój kochany synuś tygrysek :) Jakiś czas temu go tak wymalowałam, strasznie mu się spodobało i zamówił sobie zdjęcie w ramce na ścianę :)
 

Załączniki

  • 0039770892.jpg
    0039770892.jpg
    69,3 KB · Wyświetleń: 20
reklama
No to zaglądam na chwilkę;)

Tak się szwędam po chacie i prawie nic nie zrobiłam,pomyłam gary przygotowałam składniki na obiad i zamoczyłam pranie, a prasowanie czeka:-)
Zjadłam zupę mleczną z płatkami bo mnie tak wzięło a o cieście to juz zapmniałam , zrobiłam w sobotę wieczorem serniczek a wczoraj już nie było go:-D
Taki piękne słonko za oknem chyba aż sobie na balkon wyjdę bo na spacer za leniwa jestem hihih
 
Ja tu na chwil;e a Wy o smakolykach a mi ich jesc nie wolno nioooooo...jutro badanko glukozy aj.....

Iwonka napewno Ci wyjdzie jeju ale bym sobie znowu je zjadla...

Nie no nie moge juz z tym jedzeniem..... brzuch mam taki ciezki juz i za kazdym razem jak zje to mnie mdli a myslalam ze to po jajkach tylko....


Iza -en tygrysek Twoj to super wyszedl ) ja na poczatku an avatorku myslalm ze to maska hahahahaha a nie malunek hihihi az mi gluopiooo zdolna jestes jak nie wiem ;)

An u mnie podloga czarna ale pierdziel nie myje....nie chce mi sie....czekam na nowych sublokatorow hahahahaa<pajaczki> hahah:-D

No dobra poczytalam zaznaczylam sobie teren i lece dalej spac haha cos taki dzien dzis ze na drzemki mnie bierze....
 
Nie martw się Ingrid, nie jesteś sama - ja też właśnie w kuchni wróciłam. Podkusiła mnie An na flytkę... moja babcia nam to robiła, jak mama nie patrzyła :))
Teraz za każdym razem jak to jem to wracam we wspomnieniach do babci i dzieciństwa... A ostatnio zobaczyłam w TV, że Nigella też to sobie robi od czasu do czasu :)
 
Eee na pewno znasz !!! To po prostu bułka albo inne pieczywo w kawałkach zamoczone w ciepłym mleku i z dodatkiem cukru. Taka niby zupka mleczna na szybkiego :)
 
Iwonka jak zrobisz to chyba pdadne na te wafle bo na słod\kie mnie tak kreci, poszłam kawał drogi do cukierni bo mi ptysia zachciało a tam nic jutro bedą teraz same wielkanocne wypeki mieli:zawstydzona/y:
 
Ojejku, Asia, wielkanocne wypieki - przypomniałaś mi o największej radości tych świąt - MAZUREK !!! Uwielbiam go, mogłabym cały zjeść sama !!! Tak samo na Boże Narodzenie - nie wyobrażam sobie tych świąt bez keksa. To są dwa moje najukochańsze ciasta !!!

Biedna Lady - znowu wpadnie za jakiś czas nas poczytać i chyba się przekręci, bo my tu cały czas o słodkim hihihi. Ale to chyba nasz organizm zaczyna zbierać kalorie przed finiszem (heh każda wymówka dobra co nie babeczki?).
 
reklama
Ok to ja lece do kuchni zabieram sie za eksperymentowanie z ta masa na wafle :tak: No i wiecie jaka ze mnei leniucha, znow nie spakowalam torby do szpitala i jakoś nei moge sie zebrać znow :baffled: moze jak nastepna urodzi to juz motorek mi sie wlaczy, obym tylko to nie byla ja :-p
 
Do góry