reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Shiraaine trzymaj sie kochana, aby przetrwac te trzy miesiaczki :tak:i mam nadzieje ze to sa tylko uroki bycia w odmiennym stanie i nic powazniejszego:no:, a co lekarz na to odwodnienie bo nie brzmi to lajcikowo:-(, odezwij sie do nas jak tylko bedziesz na silach, trzymaj sie i wielka buzka


Silka mowilam:-D:-D sama robie to wiem;-), no i pochwal sie jak wygladaja

NiaNia wiesz ze mnie tez dol brzucha pobolewa, ja powinnam miec wiecej doswiadczenia bo to moja 3 pociecha a jestem glupia:-(i nic nie wiem, troche sie tym martwie, tym bardziej ze 2 poprzednie byly slabe no narazie sie nic nie dzieje i mam nadzieje ze tak zostanie, a tobie juz calkiem ustaly te bole??


Pozdrowienia dla wszystkich KWIETNIOWEK i przepraszam ze nie wymieniam kazdej z osobna
 
reklama
Czesc Izis :-) A ja to Cię chyba kojarzę :-p Znam Melanie z wrzesniówek 2005:cool: :tak::tak::tak:


NIANIU ja też ciebie kojarze:tak: i pamietam jak zaczęłaś rodzić i niemogłas oderwać sie od kompa i siedziałaś na BB :-D

A mam takie pytanko do ciebie bo ja nad tym główkuje bardzo niewiem jaki kupić wózerk zastanawiam sie nad takim podwójnym dla rodzeństwa bo wydaje mi sie że Kuba będzie jeszcze za mały i raczej nie będzie chciał grzecznie chodzić z mamą za rączke myśle że jeszcze z rok pojeździ w wózku:-p
a ty jakie masz wyjście z sytuacji? myślałas juz o tym?
 
a jeszcze takie pytanko:eek:
czy któraś z was miała już usg?
ja ide w poniedziałek dopiero będzie to już prawie 9 tydzień
 
Hej Kwietnióweczki !!!!!!!!!! Daaaaawno mnie tutaj nie było...
W sobotę wyjechaliśmy na wesele :-) Dobrze się czułam... potańczyłam... Super było...
A dzisiaj ZDAŁAM egzamin na prawko!!! Za pierwszym razem :-D I właśnie do domku wróciłam i jakąś falchę by się wypiło, a tutaj niestety ;-):cool: Soczek trzeba pić ;-)

NiaNia jak się czujesz ?? Brzuszek jeszcze boli ?? Mam nadzieję, że już ok!! Ja też mam już widoczny brzuch i nawet dzisiaj kupiłam swoją pierwszą ciążową spódniczkę :cool:
Witajcie nowoprzybyłe mamusie Kwietniowe 2008!!!!!!!!

A jak reszta Kwietnióweczek ??
Podrawiam!!!
Silka to gratulacje!!!Nic się nie chwalisz na marcóweczkach,że zdałaś:angry:Tak w ogóle fajnie,że wam wątek się rozrasta.Pozdrawiam 03.08
 
witam wszystkie:-)

wpadlam sie przywitac i spadam cos upichcic:crazy:

Silka nawet ci wczoraj prawka nie pogratulowalam:-( sorki, a wiecGRATULUJE !!!

DO WIECZORKA

Shiraaine odezwij sie co u ciebie
 
Silka - miło, że ty jedna miło spędziłaś weekend. :tak: To jak będziesz mogła to pochwal się pazurkami ;-) Ja miałam sobie robić, ale hoduję naturalne, mniej zachodu i pieniędzy :-D A ja siedzę na L4 i czuję się coraz gorzej. Dzisiaj udał mi się siąść do kompa i trochę poczytać. Są spore szanse że wyląduję w szpitalu niestety, bo nie mam siły nic zrobić, w tym niestety jeść. Ciągle mi niedobrze i dlatego jem coraz mniej. Moje słoneczko o mnie bardzo dba, siedzi przy mnie, robi mi jedzonko, a ja leże, bo nie mam na nic innego siły. :-( Odwodniłam się i boję się o maluszka. :zawstydzona/y: Odezwę się jak poczuję się odrobinę lepiej.

Trzymajcie się kwietniówki :tak:;-)

Shiraaine mam nadzieję, że w krótce lepiej się poczujesz... A z tym odwodnieniem, to chyba poszłabym do lekarza... Lepiej poleżeć w szpitalu i mieć pewność, że z maluszkiem ok!! Tak myślę... Uważaj na siebie i daj znać jak się czujesz!!

Dziewczynki wkleję zdjęcie pazurków, ale dopiero jak uda mi się naładować baterie od aparatu, bo ładowarka się zbuntowała i nie ładuje :angry: :confused:

Ja dzisiaj dopiero usiadłam... Pracy miałam dużo po nieobecności 2-dniowej, ale dałam radę :tak:

A co u Was ?? Jak się czujecie ?? Ja tak sobie... Wkurzają mnie te durne nudności... I najgorsze, że nie wymiotuję... Tylko mi niedobrze :angry: :sick: i nawet jakbym chciała się zmusić, to nie potrafię :zawstydzona/y: :-( Na szczęście dzisiaj głowa mnie nie boli, jeden plus... Ale ogólnie nie czuję się zbyt dobrze. I sama nie wiem dlaczego... Nic mnie nie boli, a jest mi źle :baffled: :eek: Ale podobno w drugim trymestrze już wszelkie dolegliwości ustają :tak: I na to czekam z utęsknieniem :-D


Buźki!!!!!!!!!!
 
Czesc Laski :rofl2:

Silka ogromne gratulacje kochana zdanego prawka !!:-)
Podobno ciąza bardzo mobilizuje do rozwoju, nauki i samodoskonalenia..w związku z czym zapisałam się do studium aranżacji wnetrz :-) Zaczynam od wrzesnia :rofl:

NiaNia jak się czujesz ?? Brzuszek jeszcze boli ?? Mam nadzieję, że już ok!! Ja też mam już widoczny brzuch i nawet dzisiaj kupiłam swoją pierwszą ciążową spódniczkę :cool:
Witajcie nowoprzybyłe mamusie Kwietniowe 2008!!!!!!!!

A jak reszta Kwietnióweczek ??
Podrawiam!!!

U mnie generalnie lepiej :tak: Dziekuje za pamięć:elvis: Juz bole ustały, czasami gdzies zakłuje czy pociągnie ale to to chyba normalka :-p
Najlepszy numer jest taki, ze mi juz widać brzuch. Poczawszy od rana z każda godziną mocniej. I o takiej godzinie na przykład to juz widać bardzo :szok: A najlepszy jest numer, ze u mnie w pracu nikt nie wie:happy2:.
Czekam na usg we wtorek i potwierdzenie, ze wszystko jest w porzadku. Wtedy dopiero powiem...
Dlatego dziś ukrywam się w tunice odcinanej pod biustem :ninja2:

Silka - miło, że ty jedna miło spędziłaś weekend. :tak: To jak będziesz mogła to pochwal się pazurkami ;-) Ja miałam sobie robić, ale hoduję naturalne, mniej zachodu i pieniędzy :-D A ja siedzę na L4 i czuję się coraz gorzej. Dzisiaj udał mi się siąść do kompa i trochę poczytać. Są spore szanse że wyląduję w szpitalu niestety, bo nie mam siły nic zrobić, w tym niestety jeść. Ciągle mi niedobrze i dlatego jem coraz mniej. Moje słoneczko o mnie bardzo dba, siedzi przy mnie, robi mi jedzonko, a ja leże, bo nie mam na nic innego siły. :-( Odwodniłam się i boję się o maluszka. :zawstydzona/y: Odezwę się jak poczuję się odrobinę lepiej.

Trzymajcie się kwietniówki :tak:;-)
Shiraaine tzrymaj się stara. Pilnuj siebie i dzidziusia, nawet jesli miałabyś kłaść się do szpitala bo to nie ma żartów :sorry2: Jestesmy z Tobą :elvis:

:elvis: = przytulaczek

Dołączm do Was dziewczyny. W ubiegłym tygodniu zrobiłam test, a dziś lekarz potwierdził. Termin 20 KWIETNIA 2008. Baaaardzo, baaaardzo się cieszę ale też trochę boję. Mój synek ma dopiero pół roczku. Czy któraś z was ma teraz maleńkie dziecko?

Gratulacje :rofl2: Moje dziecie ma 2 latka i jeden miesiac wiec troszkę wieksze :-)

Ale powiem w tajemnicy, ze moje kolezanka, która ma 5 m-cznego synka ma dziś robić test bo ma pewne podejrzenia ze jest w ciązy :szok::-) Wiec moze do nas dołączy hihih

NiaNia wiesz ze mnie tez dol brzucha pobolewa, ja powinnam miec wiecej doswiadczenia bo to moja 3 pociecha a jestem glupia:-(i nic nie wiem, troche sie tym martwie, tym bardziej ze 2 poprzednie byly slabe no narazie sie nic nie dzieje i mam nadzieje ze tak zostanie, a tobie juz calkiem ustaly te bole??
Ja tez głupieje mimo, ze dopiero byłam w ciązy :-D Mam wrazenie, ze juz wszytsko zapomniałam i teraz bardziej to przezywam :sorry2:
Te bóle brzucha to raczej normalka. Mój lekarz mówi, ze to dzidzius się rozpycha :-) wiec jestem spokojna.
Tka chyba musi być :-p


Czesc Izis :-) A ja to Cię chyba kojarzę :-p Znam Melanie z wrzesniówek 2005:cool: :tak::tak::tak:


NIANIU ja też ciebie kojarze:tak: i pamietam jak zaczęłaś rodzić i niemogłas oderwać sie od kompa i siedziałaś na BB :-D

A mam takie pytanko do ciebie bo ja nad tym główkuje bardzo niewiem jaki kupić wózerk zastanawiam sie nad takim podwójnym dla rodzeństwa bo wydaje mi sie że Kuba będzie jeszcze za mały i raczej nie będzie chciał grzecznie chodzić z mamą za rączke myśle że jeszcze z rok pojeździ w wózku:-p
a ty jakie masz wyjście z sytuacji? myślałas juz o tym?

Hihihi ale numer :rofl2: Faktycznie to ja :-p:rofl::ninja::rolleyes: To ja tak rodziłam. Zdawalam relacje kolezankom, które jezscze btyły przed :-p

Fajnie Cię tu widzieć :-)Ale ten świat mały :rofl2:

Co do wozka to moje dziecko juz bardzo mało jeździ w wózeczku. Własciwie to bardziej go pcha niz nim jeździ.
Wiec ja raczej nie bede kupowała wozka podwójnego.
Zwłaszcza, ze rodze w kwietniu :rofl:(ale jaja nadal w to nei wierze :wink::rolleyes:)a we wrzesniu Maks idzie do przedszkola. Bedzie z nami cały czas opiekunka maksa, która zostanie tez do drugiego dzidziusia. Bedzie tez przez cały czas kiedy ja bede na maciezyńskim. Myśle wiec, ze to niania bedzie z maksem chodziła na spacery :tak:
Poza tym mamy spory ogródek wiec Maks ma tam raj z piaskownicą, slizgawkami i hustawkami :tak: W ostateczności moge spacer odpuścić bo i tak jest cały dzień w ogródku:-)

a jeszcze takie pytanko:eek:
czy któraś z was miała już usg?
ja ide w poniedziałek dopiero będzie to już prawie 9 tydzień

Ja mam dopiero we wtorek :tak: Juz chciałabym byc po, bo czekam na to okropnie...
U mnie bedzie 8 tydzień :-)
 
Hej! Chyba mogę do was dołączyć :) Zrobiłam test wczoraj wieczorem, krecha była blada ale była :)
Wg wszelkich kalkulatorów termin będzie na 26 kwietnia 2008 :)
O sobie napiszę coś na "przedstawmy się "
 
reklama
z dolegliwości ciążowych odczuwam tylko większe zmeczenie, ale do pracy pomykam, z małym szaleję, nudności nie mam (i oby tak zostało) :)

na usg wybieram sie dopiero w 12 tygodniu - tak jak w pierwszej ciąży - strasznie odległy ten termin...:baffled:

a do lekarza za jakieś 3 tygodnie -póki co zrobiłam sobie morfologię, badanie moczu i glukozę - wszystko ok; łykam folik, duuuuuużo piję i odstawiłam słodycze - w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg - potem zrzuciłam,ale chyba nie chcę powtórki :rofl2:
 
Do góry