reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej Babeczki
Witam w porze przedpołudniowej hihi. Udało mi się wstać ale jakoś dziwnie się czuję, nie wiem jak dojdę na KTG chyba na małża poczekam i pojedziemy razem.
Za oknem pojawia się słonko więc może ten mułek mi przejdzie. Życzę wszystkim miłego dnia:tak:
 
reklama
Dziękuję za nazwę leku za hemki dziś jak pójdę na KTG to powiem by mi przepisała ten lek, bo normalnie mnie rozerwie;)
A co do egzaminu to nie wiem, napisałam ale czy zdałam to nie wiem, facet po prostu dał takiego czadu z pytaniami że powalił nas na kolana,niby człowiek wie bo się uczył ale treść pytania kosmiczna i nie wiadomo co autor ma na myśli:-)Jak się dowiem dam znać:)

Iwonka-mogę Ci podrzucić rzeczy do prasowania hihi , ja muszę pokończyć przygotowania ale jakoś weny nie mam. Jeszcze czeka nas przemeblowanie i ustawienie łóżeczka itp ehh
 
An ja to mam wene, ale nie wiem czy dla czyjegos dziecka tez by mi sie tak chcialo :-p no ale od tego są ciotki - jak chcesz to podrzuc ;-)
Ja tymczasem mykam do lekarza, wyjde wczesniej bo nie wiem ile mi czasu zajmie przebicie sie do tej przychodni :sorry2:
 
Witam ponownie drogie Panie po dłuższej drzemce :)) To chyba Kasiu, Aniu taka pogoda za oknem - mnie też muli od rana i po drzemce nie przeszło.
W dodatku ghrrrrr tak się głupio pisze paluchami spuchniętymi jak serdelki, które w dodatku swędzą i drętwieją, hmmm dziwne, a tego jeszcze w tej ciąży nie miałam :))

Iwonka - ja wstaję codziennie punkt 6 rano, żeby mężusiowi mojemu zrobić śniadanko do roboty, dać całuska na do widzenia i samej coś zjeść :) Czasem jeszcze muszę z pieskiem wyjść jak mąż nie zdąży. A TV najpierw jest włączony na wiadomości TVN24 a potem jak on wyjdzie to sobie na dobry nastrój włączam na Comedy Central śmieszne filmiki. Niektóre są boki zrywać, niektóre ciut drastyczne :) A polskiego kina to raczej nie trawię, ani filmów, ani seriali.....

Kachurek - ale masz teraz fajnie, to najprzyjemniejsza część ciąży - gmeranie w wyprawce dla dzidzi :)) Pranie, prasowanie, układanie, przekładanie, oglądanie wszystkiego po 3kroć. I chyba masz juz prawie wszystko co potrzebne dla Iwa? PS: Dominik mi podczytuje imiona Waszych pociech przez ramię i dziwi się temu imieniu właśnie. :))

Kasia - pewnie jak przyjedzie kurier to Cię ruszy i miejsca sobie nie bedziesz mogła znaleźć :)

Masiu - widziałam dziś mopsika jak się wtaczał po schodkach, pocieszny widok, słodkie te cuda są jak nie wiem... Ten Twój musi Ci sprawiać mnóstwo radości :)
 
Iwonko- żartowałam sama masz dość swojej roboty:) jutro się wezmę za prasowania i szykowanie torby co by była już w razie W gotowa i małż nie musiał szukać;)
 
...Maja a 61 cm to już chyba rozmiarek 56 nie wejdzie?:confused: Ja nie mam pojęcia jaki rozmiarek body wziąść do szpitala, bo mam takie tyci malusie takie normalne jakies moze 56/62... Oj choć mam nadzieje że u mnie klocuszka nie będzie :-p dzis ide do ginka to może mi coś powie, ostatnio w 24 tyg ważyła 1100 :sorry2:
Iwonko no raczej w 56 sie nie zmieści:baffled::sorry2:

Czesc DZIEWCZYNKI

Ja dzis czekam na kuriera z lozeczkiem i tymi wszytkimi bajerami do niego.... ;-)

Samopoczucie mama jakies dziwne ... wczoraj mialam jakis power a dzis jestem do doooopy ehh nawet mi sie pisac nie chce ..kiss
buziole dla wszytkich koz:-)
widze ze nie tylko mnie jakis leń dopadł:-D:-D:-D zreszta mnie od 3 dni jakies dziwnesamopoczucie meczy:baffled: razmi sie chce robic rozne rzeczy mam powera jak niewiem potem mnie wszystko wk...urza i nic mi sie nie che .....podsumowując nie moge se znalesc miejscai sama nie wiem czego chce:baffled::dry::-p:tak:
miłego dnia babolki:-)
 
Dzień doberek po południu:-)

Wczoraj w nocy przyjechali do mnie dziadkowie z Gdańska na kilka dni:wściekła/y:, babcia o kuli 82 lata, po zatorze w mózgu, częściowo niesprawna i dziadek 88 lat, ale mam młyn.
Babcia je tylko delikatne potrawy takie jak kurczak gotowany czy też ryba, a dziadek od zawsze ryby, kurczaka, rosołu nie ruszy, więc mam gotowanie na 2 gary - a wymagający są jak cho...lera. Dobrze, że zaczęłam się ruszać, bo jeszcze tydzień temu plackiem leżałam i nie wiem co bym wtedy zrobiła, zresztą teraz też czasem chodzę, a czasem np. wczoraj miałam częste skurcze i leżałam cały dzień, a oni dobrze wiedzieli o moim stanie a mimo to zwalili się
- starość nie radość.:-(

Pogoda szwankuje, rano świeciło słońce, bezchmurne niebo a teraz same czarne chmury i pada.
 
reklama
Masiek mój małż spał dokładnie tak smacznie jak Twój mops, a rano też coś niecoś pobroił ( w szczegóły się wdawać nie będę ale było miło:tak:). A z tą gondolą to moja nie pstryka:confused:, a z tym wpinaniem to jeszcze nie wiem bo na razie małż zamontował spacerówkę i zaczekam na niego żeby to teraz zdemontował.:happy2: Może są jakieś niewielkie różnice bo tez jest z serii 2008. a tak w ogóle to wózek jest super i prowadzi się jedną ręką co będzie przydatne gdy w drugiej będę ciągnąć bestię!
Z tym praniem wyprawki to po spacerku z Sarą i zakupach i obfitym drugim śniadanku juz mi ten poranny zapał minął. A tak w ogóle to w jakiej temperaturze prać takie małe ciuszki , chyba tylko ze 40 stopni żeby się nie skurczyły bo tu każdy centymetr na wage złota?:confused: A można wirować?:confused: Taka kiepska ze mnie gospodyni domowa!:baffled:
Iza co do imienia to co się pochwale jakie imię wybrałam to się ludzie dziwnie patrzą i pytaja skąd to? Małż też marudzi że nikt tak nie ma na imię. Chociaż ja znałam Iwa, oraz teraz na forum regionalnym dziewczynka też urodziła przed miesiącem synka który ma na imię Iwo. No ja już sama nie wiem z tym imieniem. Mam serce w rozterce, bo baaaaardzo mi się to imię podoba, a z drugiej strony jak co chwila ktoś będzie się synka pytał : skąd rodzice ci wytrzasneli takie imię? To jest po prostu kwestia osłuchania sie z tym imieniem. No a jak Wy laseczki myślicie, nie za dziwne to imię?:sorry2:
 
Do góry