reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ja palilam do wrzesnia fajeczki.. strasznie je lubie wiec pewnie wroce do nich jak przestane karmic:-).. chyba ze moj malz mi nie pozwoli bo on od 1,5 miesiaca nie pali .. wciaga tabletki ktore sie nazywaja champrix czy jakos tak ..:-)
o to widze Kasia ze paliłyśmy chyba tak samo:-D u mnie ciezko bylo rzucić ale sie wkońcu udało:tak: wszystko dla dzidzi:tak::-)

wcZoraj jak sie pllozylam tak dzis stac nie moglam bo przeszywal mnie jakis bol w kroczu dziwny i tak sobie lezalam ciezko sie przewrocic mi bylo wstac z lozka...wiec wolalam przelezec moze by mi przeszlo tak se mysle.. no ale niesety ciagle to samo bylo przez caly dzien mnie trzymalo wiec postanowilam sie troszke rozruszac wiec jak juz troszke na chodzie bylam bylo juz lepiej ale jak sie polozylam na 10 minut i chcialm wstac do toalety to znowu jakis bol w kroczu poczulam dobrze ze te wizyte mam juz w niedziele.....

A tak poza tym wszystko gra.....chodz juz drugi dzien z kolei spiaczka mnie meczy .....
oj te bóle krocza:baffled::baffled: mnie tez meczą, ale to znaczy że dzidzia coraz niżej,a ja na dodatek mam juz brzucho niziutko i moj małż dziś stwierdził, ze jak siedze to jeszcze z 3cm i brzuch mi "dziurke" zasłoni:-p:-p:-D:-D:-D bo tak juz wisi:szok:

A co do papierosów to był jeden z pierwszych objawów ciąży że zapaliłam i pobiegłam do kibelka pooglądać wnętrze muszli! I w ogóle całą ciążę nie myślę o paleni. Myślę że juz nie wrócę do palenia, bo paliłam niby nie dużo i nie nałogowo ( tak sobie mówiłam) i tak zlecia ło z 8 latek. więc skoro teraz już tyle wytrzymałm bez dymka to już posataram się nie palić. A mój Tomek popalał na studiach a teraz już kilka lat nie pali. Zresztą mi nigdy nie smakowały faje a raczej lubiłam sam fakt trzymania papieroska . A w ogóle to brzydko kobity wyglądaja z fajką.:no:
Kachurku ty paliłas:confused::confused: no szok:szok: po tobie bym sie tego nie spodziewała:tak::-D:-D
 
reklama
Iwonka czemay na fotki,

Wiecie ja nigdy nie paliłam wiec mi nie szkoda za piwem czy kawą też przepadam, ale tęsnie za winkiem dobrym kwasiorem wytrawnym, tak mi sie troche nagromadziło (na swieta z pracy z 5 butli przyniosłam), Normalnie lubie sobie kieliszek do kolacji od czasu do czasu, i do jedzenia dodawać - bigos, mieso czy ciasto z alkoholem (z dużą ilością :tak:) NO ale nie pije od kiedy palnowaliśmy czyli od czerwca:shocked2:nawet ciut cit jakoś do ciązy mi to nie pasi,
 
Sms od Silki (napisałam jej że została jednogłośnie mianowana zastępcą moderatora):
" ja już nie mam siły na ten mój internet:-(ciągle coś:-(chyba zmienimy operatora bo juz za długo trwa to naprawionie. U nas wszystko dobrze:-) a jakbym wylądowała na porodówce to dowiecie się w pierwszej ( po Piotrku) kolejności:-). Także nie wiem dokładnie kiedy będę bo netia ciągle coś naprawia i coś im nie idzie i jestem delikatnie mówiąc wkur... Postaram się być jak najszybciej. Dzięki za tak zaszczytny tytuł:-D Buziaczki laseczki."

Kachurku wielkie dzieki za wiesci od Silki;-)


WITAJCIE KOCHANE :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Wybaczcie ale po 2 godzinnym nadrabianiu strat to już mętlik mam w głowie i nie wiem o czym do was oddzielnie pisac :zawstydzona/y:
Ale się stęskniłam za każdą z Was :-) I dziękuję za troskę :tak:
Maja, Silka, Ingrid, Kasia gratuluję 9 okienka :-) Masiek z cc to i chyba u ciebie już 9 :-) GRATKI :-):-)

Buziaki dla wszystkich Kwietniówek ;-)
Nika witam z uśmiechem w Naszym super kwietniowym gronie :-)
A co u mnie? Ufffff....... już po przeprowadzce, mnóstwo roboty było, teraz to już tylko z górki :-) Zmęczona jestem, trochę obolała, ale 2 w 1 więc szczęśliwa :-D Muszę odpocząć i odespać... Miszkanko jest supcio :tak: Wszystko by było cudownie żeby tylko teściowa mi nie zepsuła humoru :baffled: ehh... szkoda gadać... wybeczałam się dla swojej mamy za wszystkie czasy i jakoś już mi lepiej :tak: no ale przywiozła mi mnóstwo różnych rzeczy dla córuni, więc nie będę narzekać ( choć wolałabym żeby zamiast tych rzeczy czasem powstrzymywała się od mówienia niektórych przykrych słów :wściekła/y:). mam więc teraz dużo roboty - na szczęście same przyjemne rzeczy bo pranie, prasowanie i układanie ciuszków :-)
Iwonko witaj .. dobrze ze tak szybko sie uwinelas z ta przeprowadzka.... a tesciowa sie nie martw One wszytkie (prawie) to zwykle zmije nic wiecej..;-)




Ja wlasnie obudzilam sie z popoludniowej drzemki i odziwo nie mam zlego humoru:szok::szok::szok:(zazwyczaj jestem wsciekla) no ale mam za to zgzge:-)
 
:-D:-Dno nie wiem Majeczka czy nie lepsza bylaby ta sraczka :-D:-D
no, no uważaj bo jeszcze se wykrakasz:-p:-D:-D a jak masz ochote na sraczke to zapraszam na jedzonko fast food, tydzien temu wsobote jakmnie małż zabral i zjadłam hamburgera i frytki to juz w nocy wstawalam do kibelka i poł niedzieli tam biegalam:baffled: a on sie biedak wystraszyl ze to juz porod sie zbliża:-D:-D:-D
 
no, no uważaj bo jeszcze se wykrakasz:-p:-D:-D a jak masz ochote na sraczke to zapraszam na jedzonko fast food, tydzien temu wsobote jakmnie małż zabral i zjadłam hamburgera i frytki to juz w nocy wstawalam do kibelka i poł niedzieli tam biegalam:baffled: a on sie biedak wystraszyl ze to juz porod sie zbliża:-D:-D:-D
no niezle Majka Cie ten twoj malz urzadzil:-D:-D

ale mam zgage niech to licho wezmie...... ide film ogladac ....... pierwsza milosc .. taki chlam dla durnych ale ide ogaladc:-)bo nic ninego nie ma..:-D
 
reklama
Do góry