reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

A co do papierosów to był jeden z pierwszych objawów ciąży że zapaliłam i pobiegłam do kibelka pooglądać wnętrze muszli! I w ogóle całą ciążę nie myślę o paleni. Myślę że juz nie wrócę do palenia, bo paliłam niby nie dużo i nie nałogowo ( tak sobie mówiłam) i tak zlecia ło z 8 latek. więc skoro teraz już tyle wytrzymałm bez dymka to już posataram się nie palić. A mój Tomek popalał na studiach a teraz już kilka lat nie pali. Zresztą mi nigdy nie smakowały faje a raczej lubiłam sam fakt trzymania papieroska . A w ogóle to brzydko kobity wyglądaja z fajką.:no:
 
reklama
IZA zgadzam sie z Tobą ja z pierwszym dzickiem 20 lat miałam jak rodziłam było super - dużo przytyłam ale czułam sie super, latała że szok, a teraz a to mnie boli tu a to tam kurde racja starość nie radość
 
Lady a mnie też w kroku boli to nowy ból , nie miałam takich boli tak nisko, i jak się ruszanm czy przejede kawałek to sie te bółe nasilają, Magnez sobie zjadłam ale nie pomaga:baffled::baffled::baffled:
 
Iwonka z tego co pamiętam miała być do wtorku bez neta - na nowym mieszkanku pewno umowe muszą podpisać ;-)
 
Sms od Silki (napisałam jej że została jednogłośnie mianowana zastępcą moderatora):
" ja już nie mam siły na ten mój internet:-(ciągle coś:-(chyba zmienimy operatora bo juz za długo trwa to naprawionie. U nas wszystko dobrze:-) a jakbym wylądowała na porodówce to dowiecie się w pierwszej ( po Piotrku) kolejności:-). Także nie wiem dokładnie kiedy będę bo netia ciągle coś naprawia i coś im nie idzie i jestem delikatnie mówiąc wkur... Postaram się być jak najszybciej. Dzięki za tak zaszczytny tytuł:-D Buziaczki laseczki."
 
WITAJCIE KOCHANE :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Wybaczcie ale po 2 godzinnym nadrabianiu strat to już mętlik mam w głowie i nie wiem o czym do was oddzielnie pisac :zawstydzona/y:
Ale się stęskniłam za każdą z Was :-) I dziękuję za troskę :tak:
Maja, Silka, Ingrid, Kasia gratuluję 9 okienka :-) Masiek z cc to i chyba u ciebie już 9 :-) GRATKI :-):-)

Buziaki dla wszystkich Kwietniówek ;-)
Nika witam z uśmiechem w Naszym super kwietniowym gronie :-)
A co u mnie? Ufffff....... już po przeprowadzce, mnóstwo roboty było, teraz to już tylko z górki :-) Zmęczona jestem, trochę obolała, ale 2 w 1 więc szczęśliwa :-D Muszę odpocząć i odespać... Miszkanko jest supcio :tak: Wszystko by było cudownie żeby tylko teściowa mi nie zepsuła humoru :baffled: ehh... szkoda gadać... wybeczałam się dla swojej mamy za wszystkie czasy i jakoś już mi lepiej :tak: no ale przywiozła mi mnóstwo różnych rzeczy dla córuni, więc nie będę narzekać ( choć wolałabym żeby zamiast tych rzeczy czasem powstrzymywała się od mówienia niektórych przykrych słów :wściekła/y:). mam więc teraz dużo roboty - na szczęście same przyjemne rzeczy bo pranie, prasowanie i układanie ciuszków :-)
 
Super Iwonka że jesteś.

Teściową sie nie przejmuj, doyślam sie że daleko mieszka i nie bedzie sie Wam wtracać!!! Powinna tez wiedzieć że ciężarnej nie wolno denerwować. Głowa do góry ;-)
 
Ooo - Iwonka - wróciłaś!!! Super, będziesz teraz codziennie?
Teraz pewnie ustawisz łóżeczko, ubierzesz je w pościel, powiesisz zabaweczki :)) No i oczywiście zrobisz fotencje, żeby się pochwalić ciotkom z BB :))
Ech jak ja też bym chciała tak... Gadałam z moim tatkiem, dziś miał się za łóżeczko zabrać, więc pewnie w weekend będzie gotowe, jeszcze tylko trzeba załatwić transport, bo dzieli nas 100 kilosów. I też będę mogła za takie przyjemności się zabrać :)
 
Asia No na szczęście teściowa daleko więc kilka razy do roku ją widzę :-):-):-) no ale zapowiedziała się że przyjedzie "nauczyć nas kąpać" :wściekła/y: na szczęście będzie moja mama, więc będę miała komu się wypłakać :tak:
Iza od jutra będę szykować wszyściutko wszyściutko :tak: będę pstrykać foty i wrzucać na "zakupki" no bo tu i tak dużo stron do czytania;-) Codziennie po troche będę robiła bo na raz to się nie da tym bardziej że po tej calej przeprowadzce to mnie plecy nawalają :baffled:
 
reklama
Mam nadzieję kochana że się za przenoszenie mebli nie wzięłaś?
Kurcze chyba humor się poprawia jak ma się coś nowego - a już zwłaszcza nowe 4 kąty?
 
Do góry