reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kasiu potrzebuję listę, bo wiem, że trochę osób jest, a i tak muszę wysłać aniaslu osoby które mają mieć dostęp na prywatny, no i nie chcę co chwila wysyłać po jednej osobie.

A tak się zastanawiam,że musimy wybrać osobę by w razie czego jedna z kóz mogła mnie zastępować no i zarządzać. może Kachurek?? Albo Lady?? Albo Madziujka??
Co wy na to??
MASKU wyslalam Ci pw
 
reklama
A właśnie Masiu, dziś na spacerku widziałam wózek Coneco, nie znam modelu. Dziecko w nim już było starsze i siedziało w wersji spacerowej. Ale słuchaj - kółka jak się gibały na boki, strasznie poluzowane... Tak piszę, bo pamiętam że chyba się nad takim wózeczkiem zastanawiałaś...
 
Izabel nie ja:tak: ja już mam od bardzo dawna wózek, rodzinka mi kupiła, xlandera:tak: madziujka szuka w miarę taniego wózka i zwrotnego i dlatego patrzyła na coneco. Ja wiem tylko, że te V3 są do bani. No i ich spacerówki też bywają trefne:tak: Ale cena tych wózków przyciąga:tak:


Wiecie co. po rozważaniach tajemnych przez PW na mojego zastępcę proponuję Silkę.
 
Dobra koziki;-):-):-) pomału zmykam, bo jedzie siostra i jedziemy zrobić zakupy, co bym spakowała już torbę i mała spokój.
Do zobaczyska.
 
A, to sorki Masiu, widać coś mi umknęło, ale to nic dziwnego przy takiej ilości postów haha.
A co do Silki to uważam to za dobry pomysł :)
 
Lucky to moze u mnie tez dziewuszka;-) bo tak buszuje ze az boli:-D

Adus Amirek spokojny bo on teraz medytuje:-D, no i moze dojdzie do wniosku ze w tej pozycji jest nie wygodnie;-)

Renatko serio szalejące dziecię:-D Ps a jak dziołszka to imię:confused:

Lucky cieszę się ,że odpoczęłaś....a ta wichura fakt okropna była....brrrrr nie lubie takiego wiaterku.....a mój mały to jeszcze dwa tygodnie temu skakał a teraz spokojniutki daje znaki ale nie tak jak kiedys moje szczęscie małe....tylko przeciagania przesuwania...czasami puknie

Aduniu mam nadzieje ze jeszcze u mnie max te 2 tygodnie, bo już nie wyrabiam:-p

Co do spania małego, z doświadczenia wiem, że najlepiej jak dziecko śpi w swoim łóżeczku od początku.
Dzieci, które tak są chowane w późniejszym wieku czyt. od 6miesiąca nie mają większych problemów ze spaniem. A mamy które biorą maluszki i śpią z nimi w łóżku często potem przeżywają horror z nauką spania.

Do tego uważam, że nie najlepiej na związek wpływa spanie z dzieckiem w łóżku, bo przecież facet może poczuć się zazdrosny:tak:
To też łóżeczko małego upchnęłam do naszej sypialni. A w kołysce będzie sypiać sobie w dzień.

Masiek ja nic nie dodam. jestem absolutnie za:happy2:

no ja nie wiem jak to będzie ze mną. Widze dzieciaki moich znajomych jak robią pięknie papa i są wsadzana do łóżeczka, drzwi lekko przymykane i słuch o nich ginie na najbliższych kilka godz. Podziwiam i sama marze o takim luksusie (choć wiem ile pracy i cierpliwosci kosztowało ich wyszkolenie tak dziecka).
Ale czy ja sie powstrzymam od noszenia niuni i od niuniania. Oj nie wiem!

Ingrid ale to nie tak że nie mozesz nosić niuni i niuniania robić. To najfajniejsza sprawa pod słońcem i żadna matka nie umie się powstrzymać przed tym, ale chodzi o spanko tylko. jak ma spać odkladasz do wyrka i już. tyle. To serio do zrobienia, ale od początku trzeba konsekwencji:-)

Ale mam dzis na słodkie:shocked2::cool2: Normalnie szaleją mi flaki. Ale uparcie sobie wszystkiego odmawiam. Zjadłam zamiast paprykę czerwoną i 2 kiwi:-p Teraz piję herbatkę melisę z pomarańczą i jest piiicha. Przygotowałam ubrania do prania dla Matysi, bo kupiłam płyn do płukania jelpa i chce poprać.
Mój T wraca 17 marca i juz się doczekać nie mogę. Wtedy kupimy resztę potrzebnych rzeczy.
Ja bedę na bank jedną z ostatnich kwietniówek. Z doświadczenia - moje dzieciaki późno opuszczają gniazdko=mamusię:-)
Nie robię obiadu, nie mam weny twórczej. Może tylko jakieś pierogi wrzucę do gara i tyle. Lucky zje, D jakiś słoik, a ja kanapkę i już.

Pogoda u nas jako tako, ale wiatr mocny.

Witam kochane kozyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:happy2:
 
Hej Lucky :))
Przypomniałaś mi właśnie, że od dzisiaj rano mam wilczy głód, co chwilę coś pochłaniam, a najbardziej do gustu przypadł mi świeży chlebuś z chrupiącą skórką. Normalnie nie mogę się powstrzymać.
Ponoć takie ataki wilczego głodu są jednym z objawów zbliżającego się porodu. Czy Wy też to macie?
 
Izabel nie ja:tak: ja już mam od bardzo dawna wózek, rodzinka mi kupiła, xlandera:tak: madziujka szuka w miarę taniego wózka i zwrotnego i dlatego patrzyła na coneco. Ja wiem tylko, że te V3 są do bani. No i ich spacerówki też bywają trefne:tak: Ale cena tych wózków przyciąga:tak:


Wiecie co. po rozważaniach tajemnych przez PW na mojego zastępcę proponuję Silkę.
BRAWO MASKU:-D:-D:-D:-D
 
Dawno nie miałam wilczego napadu głodu, ale przed ciążą zdarzały mi się bardzo często:-D Teraz jakoś daję radę:-) tylko dziś te slodycze:sorry2::shocked2:

Silka - jestem jak najbardziej za:happy2:
 
reklama
ciekawe co Silka na to:confused:;-) hihihihih:-D a ja dzisiaj mam lenia, pocz:-Dytalam co uwas i nie mam juz sily nic pisać:-p
 
Do góry