reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Hej.
Kiedy zaczynaliśmy starania udało mi się zbić TSH do 1,2. NIestety miałam strasznie dużo stresów i wynik wzrósł. Stres zagłuszył nawet radosne staranie i przegapiliśmy moment poczęcia. Dowiedziałm się po m-cu, że jest dzidzia. Tylko, że przy wyniku 5, 8... Po 2 tygodniach 5,2... Dziś znów idę na ustawienie leczenia. Letrox biorę 100 i Jodid 200 (na dzień dzisiejszy). W momencie wykrycia problemów z tarczycą TSH miałam ponad 18.
A teraz jestem jeszcze przeziębiona .... Jednak nie pozostaje nic innego niż być dobrej myśli. Czego i Tobie i innym życzę.
 
hej moje dziewczynki....pozdrawiam was wszystkie z mojego swiatka peeeeeeeelnego mdlosci heheheehheh:no::no: nic mi sie nie chce,...
 
Witam w tej samej paczce naataalio.......mnie też strasznie dziś mdli przez cały dzień i nic mi się nie chce:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
prawie cały dzień przeleżałam w łóżeczku lub przespałam:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: całodzienne mdlości to dla mnie zupełna nowość....do tej pory pojawiały się one sporadycznie i tylko wieczorem....
ale w swoich mdlościach doszukuję się wielkiego pozytywu - moje hormony lepiej pracują i pomogą utrzymać dzidzię jeszcze 7 miesięcy:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Takie rozumowanie jest bardzo pozytywne, ale na dłuższą metę nie sprawi, ze mulenie zniknie :sorry2:Ale poprawia chociaż nastrój chwilowo ;-)
 
Witam wszystkie kwietnióweczki!! Widzę że nie tylko ja czekam z niecierpliwością do 2 trymestru aż te mdłości przejdą to jest okropne i momentami odbiera radość życia ja muszę zaraz wyruszyć autobusem w godzinną podróż i nie wiem jak to przeżyję :baffled:
ja następne usg mam za trzy tyg. ale już widziałam me maleństwo tydzień temu miało 1.6cm i serduszko mu bije aż łzy same spływają.pozdrawiam was wszystkie baaaaaardzo gorąco!!!Trzymajcie się dobrze.
 
Hej Dziewczyny,
Dziękuję za miłe powitanie. Nie było mnie przez ostatnich kilka dni, ponieważ pojechaliśmy z mężem na wesele.Wczoraj natomiast cały dzień próbowałam wrócić do siebie.Stwierdziłam,że ciąża to nie choroba, ale dwukrotna 600 kilometrowa podróż i zarwana noc dały mi się teraz we znaki bardziej niż kiedykolwiek
A propos mdłości-miałam dziś nie lada problem żeby dojechać do pracy.
Ale udało się:-).Ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień?!
 
Ja sie tylko grzecznie zamelduje:-) i dalej ide sie meczyc z mdlosciami:no:, noe ale jeszcze troche

Pozdrowienia dla nowych i starych kwietniowek
 
Kwietnióweczki, mam pytanko. Od rana pobolewa mnie gardło. Jakie tabletki do ssania mogę zacząć zażywać bez konsultacji z lekarzem?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie przyszłe kwietniowe mamy:-),

Od jakiegoś czasu przyglądałam się Waszym rozmowom które dotyczyły teraźniejszego Waszego stanu, Waszych odczuć, humorów i nudności. Z przyjemnością chciałabym w tym wszystkim z Wami uczestniczyć gdyż też będę kwietniową mamą. Jestem w 9 tygodniu ciąży.

Wszystko jest ze mną ok, gdyby nie te nocne wstawanie na siusiu, straszne nudności ( winda.. w górę na dół bez efektu ubocznego czyli wymiotów )i ogarniająca mnie senność.


Drogie przyszłe mamy, powiedzcie mi czy już coś przytyłyście?, bo mam wrażenie, że dotychczasowe spodnie są coraz ciaśniejsze...:baffled:

pozdrawiam

mateRIA
 
Do góry