reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Pani doktor powiedziala, ze w 5 tygodniu (liczac od dnia ostatniej miesiaczki), ale wedlug moich obliczen - dakladnych i perfekcyjnych, a wlasciwie obliczen mojego aparatu owulacyjnego - to dopiero trzeci...
 
reklama
no u mnie to w ogole sajgon...bo ostatnia miesiaczka mialam12lipca, ale do zaplodnienia moglo dopiero dojsc miedzy 28lipca a 4sierpnia bo wczesniej nie pekl pecherzyk...takze u mnie to jest wielka zagadka ktory tydzien....
 
naataalia każdy bedzie ci liczył czas ciąży od ostatniej miesiączki czyli 12 lipca -
to 7 tydzień:-):-):-) biorąc pod uwagę że masz długie cykle, to od początku cyklu do owulacji minęły 3 tygodnie a 7-3=5:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tak więc jesteś naataalio w 5 tygodniu ciąży:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
wiem co mówię:-):-):-):-):-):-) bo mój ostatni cykl zaczął się 13 lipca i też mam dość długie cykle trwające przecietnie po 32 dni i jestem w tym samym tygodniu ciąży co ty:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale połapać sie w tych wszystkich wyliczeniach i kalendarzach.......graniczy z cudem:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: co kalendarz to inaczej liczy...co do dnia to ci nie wyliczy dokladniea ale skoro wiesz kiedy doszlo do zapłodnienia, to łatwo wyliczyć że jeśli nie jest to 5 tydzień to jest 4 :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)
a to już nie od nas zależy:-):-):-):-):-):-):-) tylko od dzidziusiów:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:czy bedzie im wygodnie w naszych brzuchalach, czy będą ciekawe świata i wcześniej zechcą wyskoczyć, czy może nieśmiałe leniuszki i będą siedzieć cichutko do 42 tygodnia:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
HHEHHE no moja przyjaciolka przenosila 2 tyg....i to i tak poszla na wywolanie bo jej maluszek zadomowil sie w brzuszku i ani mu bylo myslec wychodzic...hehehee
:-):-):-):-D:-D
 
Jakie tu ładne buźki sie pojawiają :-):-):-)
Kurcze na lipcówkach 2005 same laski,na kwietniówkach znowu same laski :-)
Ale ja to mam szczescie :-p

No ale śmiało reszta - gdzie zdjęcia ?:cool2:
 
reklama
NiaNia odezwala sie ta nieatrakcyjna...ty to dopiero laska jestes...a moje zdjecie malo widoczne bo nie mam zadnego przyblizonego
 
Do góry