reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

a tu cisza jak makiem zasiał.............:sorry2:

HEJ!!!!!!!!!:-)

wyłazić z kszaczorów:-D

co u Was słcyhać...u nas ok...Amirek byłpodziębiony został mu katar ale daję radę.... Ciepło od wczoraj fajnie miło...słoneczko daję....

AGUŚ jak u Was jak Niteczka się czuję i ty????Lepiej troszku???byłas u swej lekarki???

RUDA jak u Ciebie???Jak twa trójca???Dalej juniora najmłodszego męczą kolki?? A próbowałaś ten sab simplex niby chwalą....można zamówić przez neta...

ASIU i jak wypisali ci recepte z P ???Czy wykupiłaś na całą cene???

IWONKA jak u Ciebie???Chyba już po terminie???Jak samopoczucie??Daj znać:happy:

Mój synek tak ładnie się bawił wlasnie,że mam zaś od nowa dużo sprzątania:sorry2:
 
reklama
hej laseczki

ja tylko na chwilkę bo nie mam czasu dzieci na chodzie :)

pustki tu straszne widzę

ADA zainteresowało mnie to co napisałaś
o tych kroplach
powiedz mi ty je stosowałaś ???
a może jakaś znajoma /??
poczytałam o nich ale nie mogłam nigdzie doczytać od jakiego wieku można je podawać czy mój bąbel mógłby juz je dostać ???

po po 1 miesiącu są już specyfiki przetrenowałam wszystkie na 2 poprzednich chłopaków ale one mało co im pomagały
poprzednia 2ka też miałą kolki do 4 miesięcy
więc moż eten środek by pomógł Alexowi i nie trzeba czekać aż skończy miesiąc

jak masz jakieś info na ten temat to proszę mi napisz bo szkoda mi małego że się tak męczy a może to by mu pomogło :tak::-(

ok ja lece

buziaki dla wszystkich pappa:-)
 
Witam.
Jestem nowa na forum.
Mam na imię Iza i mam synka Adasia urodzonego w kwietniu 2008r.Czy mogłabym do Was się dołączyć i czasem popisać z Wami.?
 
Hej dziewczyny:-)

Ada zapłaciłam za mleko 100% bo nasza lekarka jest na urlopie.Chyba będę musiała przynieśc jakieś zaświadczenie,że ma nadal alergię.Pani w aptece też była zdziwiona tą receptą.

Jak tam u was po weekendzie?My byliśmy u teściów.Za 9 miesięcy będzie kolejny dzidziuś w rodzinie:-)
Patryk nie mógł coś w nocy spac,więc dzisiaj strasznie marudny.Mój mąż już w domu także wybieramy się nad wodę:-)

A co reszty?

Pozdrawiam i miłego dnia:-)
 
RUDA mampare znajomych którzy to stosowali...i pomagały w miarę łagodziły ale one sa dostępne chyba tylko do zamówienia przez internet i chyba sa od miesiaca ale wiem,że moja koleznaka stosowała od 3 tygodni tlyko miejszą dawkę.... więc spróbuj.... wiem,że na prawdę dużo osób je chwaliło.... no wiadomo prócz tradycjnych metod lekki masaż duzo na brzuszku niech leży podciagnaie nóżek itp to już na pewno wszystkoznasz....i pewnie wypróbowałas...spóubuj te krople....

ASIU to wiesz co moja koleżanka tez musiała dostarczyć do pediatry na dalsze recepty po roku zaswiadczenie,że dlaje ma skaze to też ponoć nie legalne ale kłocić się nie da...bo oni myślą,że pewnie chcemy na siłę te mleko dobre dawać:baffled: ja gdybymmogła już bym dawno zmieniła...:baffled:Miłegopopołudnia nad wodą...:-)

IZA Witaj....zapraszamy do wspólnego :-)pisania:-)
 
hej IZA

witamy na kwietnówkach :-)
napisz nam troszkę o sobie i o twoim synku Adasiu jak sie rozwija jakie ma nawyki żywieniowe i takie tam codzienne sprawy :-):tak:
 
dzięki ADA
no tak jak piszesz będę musiała tego spróbować
z poprzednimi dziećmi próbowałam sporo specyfików ale nie pomagały :-(
i tak jak piszesz masaż nóżki w górze itd...... to wszystko mamy za sobą i nie bardzo pomaga
dziś męża puszcze po aptekach może u nas coś będzie bo ponoć w Warszawie są dostępne w aptece tak na jakimś forum wyczytałam :tak:
ok zmykam i jeszcze raz dzieki za podpowiedz :-):tak:
 
reklama


RUDA trzymam mocno kciuki aby Wam kropelki pomogły i złagodziły kolki choć trochę...:happy:napisz jak będziesz miała co i jak...:tak:

U nas okej...wczoraj w nocy była taka burza:szok:..... AMirek coraz lepiej tylko katar końcówka schodzi....;-) górne trójki widze popuchnięte....:sorry2: ale już mało do końca ząbków i z głowy:happy:
 
Do góry