reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej.
Nocka przebiedla bez szwanku ;-)
Dziewczynki spia, ja posrzatalam, umylam wlosy i za godzinke wybywamy z domu :tak:
Lady- Daje Stodal. Jeszcze co jakis czas dam zeby kaszelek wyleczyc do konca. W porownaniu z tym jak kaszlaly w nocy to teraz Ania kaszlnie max 2 razy.
Lady i Monica Powodzenia w odchudzaniu, oby jak najmniej skudkow ubocznych!!!!
Lene- masz racje oby jak najdluzej raczkowaly, bedzie to dobre dla nich i dla mnie ;-)
 
reklama
LADY dzięki za rady, właśnie idę zaraz kupic sobie wodę, bo się skończyła...a co do wagi to niesttey nie moge jak narazie śledzić jej na bieżąco, bo nie mam wagi w domku, ważę sie jak jestem u rodziców...także teraz dopiero w sobotę...może to i lepiej jak rzadziej będe się wazyć, będę zauważać większe efekty,,,jeśli tylko będą:))):confused: a powiedz mi od kiedy te tabletki wpłynęły na ciebie, że nie chciało ci się już jeść, od pierwszego dnia, drugiego???
 
Dorotka no ja tez zaczne go podawac bo on taki suchy ciagle ten kaszelek sporadczynie ale suchy jes i sie pojawiaq...


Monia--- 1 dnia wzielam ale tego dnia nie biore pod uwage bo wczesniej zanim zazylam to sie napchalam zarcia jak swinia hahaha ale od tamtej pory nic mnie nie ssalo..... nic.....zawsze jak sie kiedys chciala odchudzic mniej jesc czy omijac kolacje to skrecalo mnie z glodu w brzuchu burczalo strasznie az bolal z glodu.... a odkad zazylam tabletke tego nie ma!nie ma poczucia glodu zadnego wiercenie krecenia w brzuchu nie ma.....nawet geba mi sie nie chce ruszac.....
 
Hej kobietki
Patryk spi, ale pewnie się zaraz obudzi także tak szybciutko...

Lady - pełen szacuneczek...normalnie ja nie mogę się wogóle zebrać za odchudzanie...jak waga super mi spadła, jak karmiłam małego, tak teraz nadrobiłam wszystko podwójnie hehehe..masakra
Trzymam kciuki za dalsze efekty i brak efektów ubocznych - tak samo Monia - powodzenia..

Asia - mojemu też oczko lewe łzawi i nie wiem też od czego...nie ma katarku, ani żadnych objawów przeziębienia....zobaczymy może prezjdzie, jeżeli nie to niestety wizyta u okulisty...

U nas nocka REWELACYJNA pierwsza taka...zasnął o 20.30 i spał do 6.45 bez żadnych jęków niczego...az sama się o 6 obudziłam ( z przyzwyczajenia heheh) az miło było jeszcze na te 45 minut położyc się do łóżęczka...

Pogoda znowu pod psem nie wiem czy wyjdziemy na spacerek...coś leje cały czas i wiatr okropny..ach kiedy ta wiosna.....

Zdróweczka życzę chorującym dzieciaczkom, ja narazie odpukać mam spokój, oby tak dalej.

Ok lece zajrzę później.
papap
 
Witam...my niedawno wróciłyśme ze spaceru, ale wiało, myślałam, że głowę mi urwie.. a zaznaczam, ze przed wyjściem umyłam włosy, także ciekawe jak to się skończy...:no: marna zjadła już obiadek, takze zaraz trzeba ją położyć spać, bo od rana spała mi tylko 40 minut, nie wiem, czemu tak krótko, zazwyczaj spała po 1,5 godz...może gorszy dzień...

LADY a ja narazie od rana jestem tylko na śniadanku, dwie kromki chleba z ogórkiem, i w sumie to bym coś zjadła, chyba te tabsy jeszcze nie działają na mnie...zjem sobie może jakiś owoc i przejdzie obiad...kupiłam też wodę i chłeptam cały czas...a co u ciebie???? cóż dzisiaj zjadłaś??:-)

 
Ostatnia edycja:
Witajcie wszystkie mamy:-) my nie byłyśmy na spacerku dzisiaj:-( Niedosyć, że wieje to do tego u nas jeszcze śnieg sypie. Niech już ta zima się skończy!:baffled:
Tuschup moja Gabi również ma czasem tak, żę kiwa do przodu i do tyłu, ale teraz zauważyłam że czasem mruży oczka i schizy dostaję bo nie wiem czy to przez oglądanie telewizji (bo od reklam nie można jej odciągnąć), czy tylko przez to że może być zmęczona:confused:

Jakie dziewuszki bierzecie tabsy na odchudzanie i czy są po nich jakieś rezultaty? Bo mam parę kilo do zrzucenia a ćwiczyć to mi się za bardzo nie chce a co do diety to raczej jestem mało wytrwała i zawsze na coś się skuszę i moje męki na nic:baffled:

Pozdrawiam wszystkich i chorym maluszkom zdrówka życzę:-)
 
My też w domku siedzimy bo za oknem zamiecie śnieżne,katastrofa z tą pogodą.
Patryk śpi,obiadku wogóle nie tknął,zaczął troszkę pokaszliwac,na wszelki wypadek dałam syropek.Oczko nadal trochę łzawi,muszę wziąśc receptę na jakieś kropelki.A do okulisty to chyba się też wybierzemy,niech sprawdzi czy wszystko w porządku.
Mój mąż wpadł na chwilę do domu i też zasnął.

Moncia na pewno potrzeba trochę czasu,żeby organizm się przestawił.
 
Patryk właśnie zażywa drugiej drzemki:-D:-D także moge posiedzieć spokojnie przy kompie.

I na dwór nie wyszliśmy, jak mąż wroci z pracy dopiero wyskoczę na zakupy. Mam nadzieję, że jutro pogoda choć troszkę będzie lepsza.

Aguś - ja swojego też nie moge odciągnąć od tv jak leca reklamy, a już napewno jak leca jakies teleturnieje...jaka to melodia, a milionerzy o ludzie nie wiedziąłam ze 11 miesięczne dziecko może tak skupiać się na tv hehehe :-D:-D:-D

Tak mówicie o odchudzaniu, że aż mi głupio i chyba powinnam się wziąść za siebie, ale jakoś tak ciężko. :rofl2: kurcze jak tu się zmobilizować...

powinnam posprząać, ale jakoś mi się nie chce wogóle ta pogoda nastawia mnie anty do wszystkiego...

lece chociaz jakies ziemniaki nastawie na obiad, bo mieso jest.
ppapa jak bede miała chwilkę zajrzę później
 
reklama
Też jestem w szoku, moja jak tylko usłyszy dźwięk jak się zaczynają reklamy to z drugiego pokoju już leci:happy: i to jeszcze muszą być takie reklamy które ona lubi bo inne ją nie interesują:tak:

Teraz sobie śpi, tylko ciekawe jak długo, z zazdrością czytam Wasze posty jak mówicie, że Wasze pociechy przesypiają 1.5 godziny i to 2x dziennie. Gabi zazwyczaj w ciągu dnia przesypia od 30 do góra 50 minut i tylko raz dziennie :-(
 
Do góry