reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej lasczki!I po weekendzie.Od jutra znowu sami.Dzisiaj byliśmy trochę po sklepach połazic.

IWONKA aż serce ściska,naprawdę.Dużo,dużo zdrówka dla malutkiej.

LADY gratulacje dla małego;-)

MONCIA moja szwagierka mi ostatnio o jakimś leku na odchudzanie opowiadała,ale nie jestem pewna czy to on ten chodzi.Podobno,że jakiś tam narkotyk zawiera i wogóle głodu nie czujesz.I jest tylko na receptę.Ona się właśnie zastanawiała czy go nie zacząc zażywac.Nie wiem czy to wogóle prawda,ale ja bym się bała taki lek zażywac.A tak apropo to od jutra przestaję jeśc słodycze.Mam nadzieję,że uda mi się chociasz miesiąc wytrzymac,bo ostatnim razem poddałam się po dwóch tygodniach.U mnie tak samo jest masakra ze słodkościami.

Miłej nocki:-)
 
reklama
Hej Asia---- jak tam cos kupilas mnie zakupy czekaja dla dziecka.....


wiedie ja juz nie kupuje spiochow zadnych..... ani kaftanikow wiecej body rajtuzki koszulki bluzy cieknie i grubsze badz te do spania polspodnie....i dziny i sweterki nie wiem czemu ale ja juz u takich starszakow jak nasze hihihi uwielbiam taki starszy styl :) meski u chlopcow:)

Asia a ja iod dzis zaczelam zadnych slodyczy zadnej kolacji.......

Bo tak naprawde caly czas mowilam se a zaczne od jutra....a aaaa zaczne od 1 dnia miesiaca...a zaczne od soboty a to od nowego roku .....ale teraz naprawde se obiecalam ze od 1 mkarca i sie tego dzis trzymamam i mama nadzieje ze wytrwam w ttym...... bo dla mnie wyglad i poczucie takie jhak to ujac....dobrej samooceny jest wazne..... chcialbym patrzec w lustro i nie zrzedzic ze tu zwisa tam tez ze tu tak i tam tez..... juz nie mowie o ideale bo tu to sdaleko ale chcialabym wygladac tak by nie byc opuchnieta .... i miescic sie chociaz w male 38 a nie jak teraz wchodze co rpawda w 38 ale niesety wszystko jest opiete na mnie..... a przed ciaza 36 nawet sie wyhcodzilo....takze plany mam i chwilowe ambicje by troszke schudnac....cialo co prawda nie bedzie juz idealne bo pamiatki po dzieciach musza chyba byc:) ale zrobie tyle ile sie da by byc z siebie zadowolona choc troszke....:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
LADY podziwiam za postanowienie i trzymam kciuki, żeby się udało...ach te słodkości, ciężko z nimi a bez nich jeszcze gorzej:((:)-( ja kiedyś postatnawiałam sobie w poście, ze nie będę jadła i wytrzyumywałam te 40 dni, i powiem Wam ,że jak już później post się skończył, to nawet za bardzo nie miałam ochoty jeść słodkości, ale szybko to w sobie pokonałam;):-D co do zakupów, to nas też czekają, mała ma co prawda trochę ciuszków po rodzinie, ale sa braki, buciki będzie trzeba kupić wiosennne, jakieś spodnie, bluzeczki itd...

ASIA jeśli chodzi o ten lek MERIDIA, to on nie jest narkotykiem, tylko działa tak jakby narkotyk, chodzi o to, że on pobudza, masz dużo energii, już od rana i wogóle, nie masz apetytu, z czasem zmienia się twoja dieta i chudniesz, ostro...czytałam o tym sporo na forum i kobietki traciły po 5-7 kg w miesiącu inne jeszcze więcej a jeśli przy tym jeszcze ćwiczysz i ograniczasz słodkości, to wogóle lecisz...kiedyś ten lek kosztował 400 zł a teraz cena się zmniejszyła, oczywiście jest to na recepte...jest też zelixa, to jest odpowiewdnik tego leku ale gorszy...

Ja go kupię, tylko najpierw muszę się zważyć, zebym wiedziała, że są jakieś postępy czy nie...dam wam znać...oby się udało:-):-) dobrej nocki, buziaki:)
 
Monika---a powiedz mi jak ten lek mozna zdobyc komu to przepisuja bo chyba jak pojde do lekarza to moge se pomazyc ze zobacze te recepte ta???
 
Heloooooooo:)

U Nas nocka rewelacyjna :)zasnoł kolo 23 i karmienie kolo 4 bylo zero przebudzeń :) tylko karmienie i sen do 8 :) to mi sie podoba chyba te zeby mu w kość dawały..... zaś dominik zaczol od wczoraj wieczora wiecej podkaszliwac mi a w nocy masakra co chwile gdyranie i dzis rano to samo..... wiec znowu w domu go zostawilam bo sie meczy a maz mowi nie ma goraczki to niech do szkoly idzie bo on ciagle tak kaszle i co ma ciagle siedziec w domu??? ja dziewczyny go nie puscilam bo mnie ten kaszel przeraza..... dzisiaj jednemu i drugiemu robie znopwu inhalacje przez 7 dni z berodualu taki kaszle maja oskrzelowy jeden i drugi tyle ze sebek umiarkowany a dominio naislony masakra .... nie wiem czy to cos w powietrzu czy jak:/

Takze dzisiaj nigdzie zas sie nie wybiore kurde nie ma co planowac hahahha:)


Jak tam un Was nocka???

Agnieszka-Anetha gdzie sie podziewasz?????co u Was????????????????????????
 
Cześć dziewczyny!

Iwonka - przede wszystkim zdrówka dla biednej Natalci.... i jeśli masz taką możliwość to jednak zmień szpital, to dobry pomysł. A jak Ty się czujesz?

Lady - dla Twoich chłopaków też dużo zdrowia no i gratulacje dla Sebastianka za chodzenie!!! Moja ciągle stoi na etapie 3 kroczków hihi, chwiejnych i bardzo nieśmiałych. Powodzenia w odchudzaniu :-).

Ruda - i jak tam chłopcy? Mam nadzieję, że nic poważniejszego się nie wykluło?

Pati dziś przespała znowu całą noc po kilku nocach zarywanych, chyba ten ząb już jej tam nie dokucza.
A mnie dorwała pierwsza od zajścia w ciążę @ z prawdziwego zdarzenia: 3 dni bólu brzucha i zalewanie krwią. Mam nadzieję, że następne będą lżejsze jak kiedyś.

A co tam u Was kobietki? Jak minął weekend? Też macie taką ładną pogodę za oknem?
 
Hej Iza dzieki....


a było tak fajnie bez @ no nie????:)zobaczysz mala bedzie zaraz Ci lazic ostatnio mowilam dwa kroczki potem trzy a teraz idzie zatrzyma sie i dalej idzie super rownowage utrzymuje wiec to jak kazdy mowi lada moment :)


wlasnie sie wnerwiam bo znopwu masa lekow dziciakom do podawania inhalacje juz jednemu zrobilam teraz witamina ce i zaraz syropy kurde i chate ogranac i ugotowac cos ...ja wysiadam normalnie.....o juz domino wola o sniadanie :/
 
Dzień doberek;):-) u nas nocka ok, ale marna obudziła mi się już przed ósmą, a mi się tak dobrze spało...ale trudno, najwazniejsze, że w nocy daje pospać, póki co:) teraz już rozrabia, a ja muszę się wziąć za sprzątanie....och...

LADY jesli chodzi o ten lek, to ja nie wiem, to zalezy od Twojego lekarza, jaki on jest, jedni przepisują i już a inni zaczynają gadac tylko o efektach ub ocznych....ja akurat mam tak dobrze, że siostra mojego męża jest lekarzem, więc spoko...:tak: ale czytałam, że niektórzy lekarze nie robią problemu i przepisują....a tak wogóle, to ten lek należy tez trochę do leków ANTYDEPRESYJNYCH...bo jak już pisałam, jak go bierzesz, masz ogromny zapał do wszystkiego, tryskasz energią a to mi jest potrzebne, oj tak:)!:-)

IZABELINDA współczuje @, moja pierwsza też była okropna, zwijało mnie z bólu, cały dzień przeleżałam, a mąż zajmował się małą...teraz jest tak, że boli mnie trochę pierwszego dnia, ale wezmę dwa apapy i jest ok:)
 
Ala - Twój Sebcio zawsze był wyrywny i silny, rwał się szybko do siedzenia co nie? To nic dziwnego ze tak szybko załapał z chodzeniem :-)

Monia - dzięki za pociechę! No skończyło się dobre hehe. Może sobie kolejnego bejbusa zmajstruję jak mi się @ da mocno we znaki haha :-D.

Młoda właśnie padła jak kawka, chyba odsypia tych kilka nocek.
 
reklama
Witam.U mnie nocka spokojna,ale wczoraj spał tylko jeden raz przez dzień.Zauważyłam,że małemu idzie dolna dwójka i coś mi się zdaje,że się wcześniej przebije niż górny.Za oknem piękne słoneczko,więc zaraz się zbieramy na spacerek.

LADY wczoraj nic nie kupiłam.Przedwczoraj mąż kupił małemu buty na wiosnę.Wiesz ja mam to szczęście,że Patryk ma wszystkie ciuchy po swoim 7 miesięcy starszym kuzynie.Te ciuchy są wogóle nie zniszczone i bardzo ładne,także naprawdę nie muszę prawie nic kupowac.Czasem jak mi się coś tam spodoba to mu kupię albo jakieś body,bo one to się lubią rozciągac,no i buty nowe.Ja mojemu już miał 3 miesiące to zakładałam takie normalne ciuchy.
Ja też nie mam znowu co narzekac na figurę po ciąży,tylko denerwuje mnie ten brzuch i boczki wyłażące ze spodni.Zastanawiam się czy sobie nie kupic jakiejś płyty z aerobikiem,hehe.A jeśli chodzi o ten lek to jak masz rozmiar 38 to nie wiem czy ci lekarka zechce go przepisac;-)
Ty to masz przerąbane z tymi choróbskami.Dzieciaki pewnie marudne też przez to.Zdrówka życzę,żeby w koncu te choroby dały wam spokój.

MONCIA no jak taki drogi ten lek to może faktycznie dobry.To pisz jakie będą efekty;-)
 
Do góry