reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

kurcze mały mój źle sie czuje podkurcza nigi i sie spina jakby miał kolke i co zje to duuuuuuuuuuużo uleje jak nie on myslicie ,że to po szczepieniu lezy i się wije ale nie krzyczy tylko prze a zrobił dziś dwie kupy co mu jest tak się martwię dziwny jest jak nie on i duuuzo ulewa a nigdy tak nie robił od wczoraj a wczoraj nawet rzygał dzis nie ale zawsze jadł 120 nawet 130 a teraz zje 120 i uleje 40 i dzis tak cały czas aż się marwtie
 
reklama
Adulka, to może być dlatego, że tak gorąco i się dzieciom nie chce jeść... Alan tak też miał prze jeden dzień ale później wszystko wróciło do normy. No, albo po szczepieniu... Dzieciaczki do 48 godzin po szczepieniu mogą być inne niż zazwyczaj... Albo tak się dzieje, bo zmieniłaś Mu plan dnia... Dodałaś jeden posiłek... Może Jemu to nie potrzebne jednak... Kuźwa i weź tu ufaj lekarzom :baffled::crazy:
 
SILA nie dostał dziś dodatkowo jak zawsze nawet wody mniej dostał pręży się jak na kolke a nie miał tak dziś dostał papu jak zawsze wody mniej tylko ale mam dooooła na maksa.........przysypia pręży się budzi męczy łapie smoka dawałam mu wodę pluje mleko zje ale uleje sporo tak się martwię ludzie sama w domu nawet nie ma z kim kogo co spytać łeeeb mi pęka....
 
SILA a powiedz mi teraz przeczytałam,że nie wolno kapac po szczepeniu i na dwór a ja kąpie i byłam na dworze a czemu nie wolno??????Nie kapuje...
 
Aha to mój je 6 razy 120 czasami 130 czyli średnio około 740 ml czyli dziś chciałam mu dać co równe 3 godziny w dzień to se ćmukał mniej i nie hciał a jak mu dam 4 razy to zje po 120-130ml zależy....wiec je 9.00 potem 12.30 16.00 i 19.30 i czasami zje 20.00 i potem 1.30 i 6 rano a mi mówią cały czas że źle je....

Czemu źle? Bez sensu, nie słuchaj. Jesli zjada dzienną normę to luzik. Jesli tylko go brzuszek nie boli to nie ma się czym martiwc. Mój Marcel zjada nieco mniej za jednym razem, za to ma wiecej posiłkow:tak: Jak Maksio był mały próbowałam dawac mu wiecej ale jego bolał brzuszek i nie mógł kupki zrobic:tak:
 
NiaNia ja na twoim miejscu juz bym wykorkowala zapiski rozpiski
a wszytko po to aby maly przespal noc...blad robisz ze go karmisz na spiacha pozwol mu samemu sie nauczyc przesypiac noc.. nie karm na spiocha o bedziesz go karmic do roku co 3 godz

Myslisz? Kurde wiesz co ze sama juz mam dosc tego kombinowania. To co myslisz? Dawac mu wtedy kiedy się obudzi? (byle chyba nie czesciej niz co 3 h nie? Masz jakieś doświadczenia w temacie?

Bo ja niby mam Maksia, ale tez tak kombinowałam z tym karmieniem, ze Maks pzespał pierwszą noc jak miał 7 miesiecy:szok::szok::szok:
Nie chciałabym powtórki z rozrywki:baffled:

SILA a powiedz mi teraz przeczytałam,że nie wolno kapac po szczepeniu i na dwór a ja kąpie i byłam na dworze a czemu nie wolno??????Nie kapuje...

Ja kapałam i byłam na dworze. I pierwsze słysze, a pediatre mam super. Znowu wymyslaja jakies fanaberię:no:
 
Myslisz? Kurde wiesz co ze sama juz mam dosc tego kombinowania. To co myslisz? Dawac mu wtedy kiedy się obudzi? (byle chyba nie czesciej niz co 3 h nie? Masz jakieś doświadczenia w temacie?

Bo ja niby mam Maksia, ale tez tak kombinowałam z tym karmieniem, ze Maks pzespał pierwszą noc jak miał 7 miesiecy:szok::szok::szok:
Nie chciałabym powtórki z rozrywki:baffled:



Ja kapałam i byłam na dworze. I pierwsze słysze, a pediatre mam super. Znowu wymyslaja jakies fanaberię:no:

Aniu ja tak jak TY kombinowalam przy pierwszej dzidzi .. rezultat marny:-(wstawalam do Martyny nie przesadzam do pierwszego roku co 3 godz.
Przy Julce jak i przy Maksie juz nie kombinuje przez 1miesiac karmilam na zdanie .. teraz juz staram sie karmic co 3 godz,zadnych planow jak jest glodny to karmie czesciej zauwazylam ze jak nie doje w ciagu dnia to budzi mi sie w nocy co 3 -4 godziny ( nie doje bo spacer sie przedluzyl np. o 5 godzin a maly spi i sie nie domaga)
Dokarmialam przez sen Martyne bo wydawalo mi sie ze jak ja nakarmie to duzej pospi a guzik i tak sie budzila po 3 godzinach
teraz juz nie budze ,karmie po kapieli odkladam do lozeczka daje pieluche na czolko( u mnie dzial pielucha jak podmuch swierzego powietrza) i doslownie 10 minut i Maksio kima, zazwyczaj spi 5 godzin od ostatniego karmienia ( wprawdzie godziny mi nie odpowiadaja )bo od 20 do1 ale nie chce poki co kombinowac niech mu to wejdzie w nawyk ..za jakis czas sprobuje to zmienic .
ja zauwazylam ze podpierasz sie ksiazka JEZYK NIEMOWLAT..Aniu to typowa amerykanska instrukcja obslugi dzecka .. a dziecko to nie pralka...to moje skromne zdanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aluniu ja tylko podpowiem jeżeli jeszcze zdążysz przeczytać lub rozczytac u rodziców ze tą czcionkę możesz zmienić i bedziesz wszystko widzieć tylko w pasku narzędzi na górze wybierz widok a tam rozmiaar tekstu i zaznacz średni wystarczy i bedzie git musiał ktoś kiedyś przestawić i tak zostało

Widzę ze to nie tylko ja stosuję niezawodny usypiacz pieluszkę tetrową to lepiej działa jak ten cały jezyk niemowląt choć i ja z niego korzystam ale nie do końca bo to prawda dziecko nie pralka i nie bedzie chodzić jak zegarek jednak sporo tam prawdy też jest
 
Do góry