reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

dzięki wielkie Iza za odpowiedź!!! mam nadzieję, ze wszystko ok jest i że to kwesti a paru dni jak już będzie po wszystkim. W każdym razie posłucham Twojej rady i jak do jutra nic się nie zmieni to pojadę na ktg. Buziaki.
 
reklama
Renia - pisałaś, że każda żaba swoje błoto chwali. Ja nie umiem, to prawda że moja córcia jest śliczna, ale tak samo mięknę oglądając Wasze pocieszki kochane. Czy to córcie czy synkowie - nie mogę się napatrzeć, no małe cuda po prostu a każde inne :).

Jasne Iza ze wszystkie dzieciaczki sa sliczne, nie ma brzydkich dzieci, bynajmniej ja nie widzialam:-), ale dla mamy to jej Cud zawsze bedzie Naj:tak:, tak to juz jest:-D

Silka witaj na froncie :-)

Myslałam dziś o Tobie. Zastanawiałam się jak sobie radzisz? Alanek jest przesliczny.

A jak dziewczyny u Was wyglada dzień i noc ? W sensie co ile karmienie (zwłasza w nocy:happy:)


Niani u podobnie karmionka co 3 godz i spanko non stop:-)



masiu widzisz co robia faceci z nami:-D:-D

Lene idz do szpitala i sprawdz, nie czekaj, po co?

mykam bo Cieciunio wstal:tak:
 
Cześć mamuśki !!!

Mój ranny ptaszek stwierdził o 5 rano, że się wyspał :)) I dopiero ok. 7:30 poszedł dalej spać... Twarda z niej babka.
Dobrze że mam męża, zajął się nią a ja mogłam zająć się śniadankiem. Tym bardziej, że ze zmęczenia zaczęłam robić gafy - rozlałam gencjanę na podłogę.... ciężko schodzi. Ma ktoś jakiś przepis jak zmyć to świństwo?

U nas na razie pochmurnie, ale wg tvn24 ma się rozpogodzić po południu. I dobrze, bo mąż kończy dziś pracę po 12 i wybierzemy się z Pati i wózeczkiem na spacerek :) Chyba że zaśnie, bo w nocy siedział do 3 nad jakąś gierką na kompie.

A jak tam u Was z pogodą? I niedzielnym samopoczuciem?

Renia - od czego ten skrót Cieciunio? :)
 
Dobry w niedzielę rano.
My jak zwykle od północy przerwy w spaniu co2 godziny na karmienie. Ale mam nadzieję, że jutro pani pediatra jak zważy małego to nam odpuści, bo po ciuszkach widzę, że przybiera na wadze:-)
Poranna butla zaliczona trochę mnie zastanawia dlaczego Leonek nie za bardzo lubi papu z butelki, jak tylko wyczuje, że smoczek blisko zaczyna wygibasy:baffled:
na razie zmykam bo muszę zrobić listę zakupów dla W. i wytłumaczyć mu co i jak.
 
Masia a musicie wybudzać Leonka na karmienie co 2 godziny czy sam się dopomina? I pewnie woli maminego cycka od butli :)) Ja tam mu się wcale nie dziwię - u mamusi w ramionach jest ciepło, przytulnie, można bicia serduszka posłuchać...
 


Troche slonka bo u nas tez pochmurno:-(

My siedzimy po sniadanku a Maly sie nie moze zecydowac czy chce cyca czy moze nie:happy:, narazie oglada sufit

Masiu to podziel sie wiadomosciami wagowymi hrabiego:-)

Iza Cieciunio to nie skrot, jest Krol, Krolewicz,Ksiaze, Ksieciunio (i to jest z jakiejs bajki, nie pamietam-Gumisie?:baffled:) a my mowimy Cieciunio:-), tak o! poprostu, no Hrabia juz zajety:-D:-D:-D



A kto wie co u naszych podwojnych, bo ucichlo strasznie
 
Ale się przed chwilką wystraszyłam... Moja córcia piła mleczko z 5 minut aż nagle zaczęło jej się wylewać ustami, nosem, dosłownie mleko zachlustało cały kocyk i trochę dywanu... szok. Chyba wszystko co wypiła z niej się wylało... Teraz leży taka dziwnie cichutka i spokojna... Kurde nie lubię nie wiedzieć co się dzieje i co robić... Wcześniej jej się ulewało troszkę ale nigdy w takiej ilości :((
 
Ale dzisiaj mam dobrze.
włoski umyte, stopy i paznokcie zrobione a teraz siedzę z maseczką na twarzy.
A co W. w domu to się hrabią zajmuje, a mamusia się pindrzy.
A że wyszło słonko to pewnie pójdziemy na spacerek. Wczoraj było 25min. to dzisiaj może się uda całe 30min.:-)
Izabel butle musimy mu dawać dwa razy dziennie i karmienie ok. co 2godziny (zalecenie jeszcze ze szpitala i pani pediatry) choć z tymi 2godzinami nie zawsze przestrzegamy. Bo po karmieniu po kąpieli dajemy pospać Leonkowi choć on sam przebudza się głodny około północy. No i potem, to już pilnujemy by po 2godzninach było jedzonko. W dzień też raczej pilnujemy by co 2godziny był cyc.
Reniu też tak się zastanawiam co u tych które były 2w1 bo tak nagle wszystkie ucichły:confused:
aduś, asia i iwonka to chyba pojawią się już z dzidziusiami:happy:

Izabel u nas też się zdarza takie ulanie, nawet jak pilnuję by łakomczuch nie jadł zbyt gwałtownie. Fakt mało przyjemne jak takiej kruszynce się ulewa. Ale z tego co mówiła pani pediatra noworodki mają niedorozwinięty układ pokarmowy i stąd takie reakcje.

wpadłam i wypadam. na spacerek:happy::happy::happy:
 
Iza nie martw się czasem tak się zdarza. Najważniejsze że się ie zachłysnęła:-)

Reniu te podwójne mają mega nizinne nastroje:sorry2:

A Masiu fajnie masz z tymi kosmetycznymi zabiegami. I cudnie że Leoś tak ładnie je:-) Masz racje pewnie że Asia, Adus i Iwonka z dzieciami tu przyjdą:tak:. Ja rodze za rok:crazy:
 
reklama
Lucky czy ty oby na pewno jesteś w ciąży:confused::eek::rolleyes::rofl::laugh2: spoks kobieto, daj małej Mi posiedzieć u mamusi.

Nosz kurcze mi nie dają tu siedzieć:wściekła/y:
 
Do góry