reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

U mnie nadal mega mdłości i nadwrażliwość na zapachy.

To zupełnie normalne, objawy będą raz większe, raz mniejsze, a czasem całkiem odpuszczają.
Uspokoiłas mnie trochę .. w poprzednich ciążach miałam objawy od początku do końca .. wystraszyłam się , że coś jest nie tak .. moja siostra tak miała .. ze objawy ucichły.. a po 3 dniach straciła ciążę ..
 
reklama
Zawszę możesz przepłukiwać gardło wodą z solą, mi to zazwyczaj pomagało.
W aptece pewnie dadzą ci p.r.e.n.a.l.e.n gardło.
płukam 😁 póki co nie jest źle. A nie chce mi się jeszcze z domu wychodzić. Ostatnio leniwa jestem 🫣😂
Wczoraj z Młodą zrobiłyśmy wieczorny spacer z placem zabaw. To trochę ruchu było. Dziś jak pogoda pozwoli to zrobimy powtórkę. Cieszę się że Młoda już fajnie sama spaceruje i nie muszę targać wózka bo to dla mnie była katorga.
 
Uspokoiłas mnie trochę .. w poprzednich ciążach miałam objawy od początku do końca .. wystraszyłam się , że coś jest nie tak .. moja siostra tak miała .. ze objawy ucichły.. a po 3 dniach straciła ciążę ..
Tak naprawdę nie ma na to reguły.
Z córką jedynym objawem ciąży był brak okresu, dopiero pod koniec zaczęły mi puchnąć nadgarstki i nogi.
Z synem miałam i plamienia i krwawienia, zanik objawów, potem wracały ze zdwojoną siłą.

W ciążach które straciłam objawy też były różne.
 
ja w poprzednich dwoch ciazach nie mialam wogole objawów, w tej od samego poczatku czuje wieksze zmeczenie, zgaga, i takie uczucie kluski w gardle, jedynie co chce mi sie pic to woda gazowana - chyba pierwsza zachcianka ...
i nie chce mi sie jesc wogole
musze wejsc na wage i zobaczyc z czym startuje.... w pierwszej ciazy przytylam 30 kg, w drugiej 15kg zobaczymy teraz ...
 
Dziewczyny robiliscie przed ciaza albo już teraz w ciąży usg piersi?
USG miałam robione w styczniu, pokazał mi się guzek. Muszę poinformować ginekologa o tym, będzie najlepiej wiedział czy cos z tym robimy. Bardziej martwi mnie fakt, że na dwóch jajnikach mam torbiele po 3 cm ponoć podczas ciąży powinny się wchłonąć, ale pewności nigdy nie ma
 
ja w poprzednich dwoch ciazach nie mialam wogole objawów, w tej od samego poczatku czuje wieksze zmeczenie, zgaga, i takie uczucie kluski w gardle, jedynie co chce mi sie pic to woda gazowana - chyba pierwsza zachcianka ...
i nie chce mi sie jesc wogole
musze wejsc na wage i zobaczyc z czym startuje.... w pierwszej ciazy przytylam 30 kg, w drugiej 15kg zobaczymy teraz ...
Z tym tyciem to u mnie tak samo, pierwsza ciąża+30 kg druga +15🙈
Dziewczyny robiliscie przed ciaza albo już teraz w ciąży usg piersi?
Taki traf że miałam USG piersi miałam na wizycie w maju
 
USG miałam robione w styczniu, pokazał mi się guzek. Muszę poinformować ginekologa o tym, będzie najlepiej wiedział czy cos z tym robimy. Bardziej martwi mnie fakt, że na dwóch jajnikach mam torbiele po 3 cm ponoć podczas ciąży powinny się wchłonąć, ale pewności nigdy nie ma
Bo ja miałam przed pierwszą ciąża i właśnie wczoraj mi wypisał skierowanie i idę jutro zrobić żebym miała z głowy.
 
reklama
Do góry