reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
ja +20 i niestety przez te 9 miesięcy nie zrzuciłam ani kg (mimo ćwiczeń i diety) mam nadzieję że tym razem się nade mną los zlituje 🫣 kolana i kostki mi siadły
 
Witajcie Dziewczyny, postanowiłam i ja nieśmiało dołączyć. Moja historia nie jest łatwa, mam syna, który niedługo skończy 10 lat, 4 lata temu po bardzo ciężkiej ciąży urodziłam córeczkę, która zmarła po 8 miesiącach. Obie ciąże naturalne. Po badaniach okazało się, że jesteśmy z mężem nosicielami wadliwych genów i mamy zaledwie 25% szans na zdrowe dziecko. Dlatego zdecydowaliśmy się na invitro z badaniem zarodków. I w końcu po roku badań i mnóstwa leków chyba się udało. Beta z 25.07 potwierdziła ciążę, kolejna po dwóch dniach ładnie urosła. Teraz czekam na wizyte, mam 12.08
Gratulacje. Przykro mi, że spotkało Cię coś tak bolesnego. Nic nie wydarzyło się na darmo. To niesamowite, że są możliwości żeby uniknąć tej samej sytuacji. Teraz tylko najbardziej nudnej i spokojnej ciąży.
Będzie dobrze 🤗


Jak tam wasze objawy dziewczyny? Mi dziś doszły mdłości, a od kilku dni straszna zgaga po wszystkim… 🙈
Chyba prościej wymienić czego nie mam 🙃. No, ale niestety mdłości, codzienne krwawienie z nosa, zmęczenie, piersi najlepiej nie dotykać, uczucie rozpychania w podbrzuszu, nie mogę jeść dużych porcji bo potem mam uczucie jakbym się przejadła. Jednak najgorsza jest huśtawka hormonalna. Powiem tak patrząc na początek nie chce wiedzieć jak będzie później. Płaczę już chyba przez wszystko 🥹


Mnie lekkie mdłości i zgaga przekonały do zrobienia testu i nadal trwają.
A dziś jakąś przeziębiona się czuje. Gardło boli 🤦
Oj niedobrze. Działaj szybko zanim się rozkręci. Co do naturalnych metod to ja tylko ostrzegam dziewczyny żeby absolutnie nie stosować szałwii w ciąży. To mój środek na wszystko, czy to ból gardła, czy jakieś rany na skórze. Niestety w ciąży absolutnie zakazana.

Co do tycia w ciąży, ja się absolutnie nie obrazę jak mi zostanie tu i tam. A najlepiej to w cycki żeby poszło 😂.
Teraz jedynie byle nie powtórzyło się z pierwszej ciąży gdzie do dnia porodu wymiotowałam. Miałam tzw niepowściągliwe wymioty ciężarnych. Nie życzę nikomu 🤦🏼‍♀️. To też w sumie było przyczyną przedwczesnego porodu.

Miłego dnia kwietniówki 🤍
 
reklama
Z córką przytyłam 15 kg .. ciężko było zgubić .. z synem +2.5 kg(mały urodził się z wagą 4010g) .. przez mdłości i wymioty, które towarzyszyły do końca ciąży nie miałam ochoty na jedzenie . Teraz póki co też jakoś nie mam apetytu , za to suszy mnie strasznie .
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 13kg a w tej czuje ze to będzie o wiele wiecej🙈
 
Do góry