reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
za tydzien w piątek mam :)
Ja tez! O 10:00 ♥️ będę Panietać o Tobie 😊
Ok, w takim razie proszę jeszcze o informację pozostałe dziewczyny, które ubiegały się o dostęp na wątek prywatny, a dalej nie mają dostępu. Razem z @powerpuff wyślemy jeszcze raz informację do głównego moderatora.
A można jeszcze się „dopisać”? Jeśli tak, to jak? lubię tu do Was zaglądać, choć przez ciagle mdlosci mało się udzielałam. Ale mam wrażenie, choć po tym horrorze, który przeszłam 🤮🤣( a pewnie tylko Wy mnie rozumiecie) boje się mówić tego głośno - że już powoli przechodzi ta wątpliwa przyjemność w zgagę. Ale chyba już wole żeby mnie rura piekła, niż siedzieć z głowa w sedesie all day long 😅
 
Ja tez! O 10:00 ♥️ będę Panietać o Tobie 😊

A można jeszcze się „dopisać”? Jeśli tak, to jak? lubię tu do Was zaglądać, choć przez ciagle mdlosci mało się udzielałam. Ale mam wrażenie, choć po tym horrorze, który przeszłam 🤮🤣( a pewnie tylko Wy mnie rozumiecie) boje się mówić tego głośno - że już powoli przechodzi ta wątpliwa przyjemność w zgagę. Ale chyba już wole żeby mnie rura piekła, niż siedzieć z głowa w sedesie all day long 😅
Robię mam nadzieje, że już ostatnią listę, dlatego że my nie mamy uprawnień do wrzucania osób do prywatnego wątku- listę osób chętnych musimy wysłać do głównego moderatora, którym jest aniaslu i potem już możemy tylko czekać.
Dlatego tak myśle, żeby jeszcze do jutra te dziewczyny, które chcą dołączyć i udzielać się w prywatnym wątku napisały tutaj, bądź oznaczyly mnie czy @powerpuff, że chcą dołączyć.
Dzisiaj jest niedziela to post może zostać niezauważony, bo zwykle w weekendy wszyscy mniej się udzielają.

Przypominam, że osoby, które chcą dołączyć na prywatny wątek powinny być aktywne i udzielać się chociaż raz na tydzień lub dwa tygodnie.

🫶
 
Cześć, nowy tydzień nowe objawy...
Maly wczoraj dostał wysypki na całym ciele. Więc to co go chwyciło to trzydniówka. Gorączka minęła a pojawiła się wysypka....znowu w domu. Mnie od wczoraj boli podbrzusze... Popołudniu pożarłam się z mężem i od tego momentu mnie trzyma.. Na szczęście jutro 15.20 wizyta. Mama moja od rana przyszła i z małym siedzi a ja odpoczywam. Wczoraj miałam dreszcze i byłam meeega słaba
 
Cześć, nowy tydzień nowe objawy...
Maly wczoraj dostał wysypki na całym ciele. Więc to co go chwyciło to trzydniówka. Gorączka minęła a pojawiła się wysypka....znowu w domu. Mnie od wczoraj boli podbrzusze... Popołudniu pożarłam się z mężem i od tego momentu mnie trzyma.. Na szczęście jutro 15.20 wizyta. Mama moja od rana przyszła i z małym siedzi a ja odpoczywam. Wczoraj miałam dreszcze i byłam meeega słaba
może wez magnez? Ja biorę prewencyjnie 3x1 asmag, odpoczywaj, dobrze, że masz mamę do pomocy. Jak wyszła wysypka, to już przechodzi.
 
reklama
Do góry