reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja po wizycie ;-) takie można powiedzieć przed prenetalnej bo duzoooo widziałam duzooo się dowiedziałam ;-) krwiaka niema, może to kwestia heparyny i acard stad te plamienia. Iii uwaga będzie wielce prawdopodobne - dziewczynka ! Śliczne ma palce u stop , dwie ręce dwie nogi wszytsko w środku wyglada dobrze ;-) wiec już chyba mniej stresu przed prenatalnym :-) ale idę jutro na nifty - namówił mnie. Jeśli 2 tys nie jest jakimś kosmicznym wydatkiem to mówi ze warto - posłucham go.

Bonzur,
Uwilebiam takie informacje. 🤗
A dziś z tymi moimi bólami brzucha nie wytrzymałam i byłam na usg. I wszystko w porządku, także ufff. Tylko teraz zapisała mi luteine, a ja nie bardzo jestem przekonana. Zresztą ona też nie była. 🤔 zadzwonie do mojej położnej,ewentualnie poczekam na wizytę do mojej gin. Jakby nie było to hormony nie cukierki. A mnie w dużej mierze boli żołądek, który jak się rozkręci to juz nie ma zmiłuj 😔 boli wszystko
 
reklama
Nie martw się. Myślę że lekarz poinformował by Cię gdyby coś było nie tak. Ja w 10+5 miałam 165. I tez nie wiedziałam czy to mało czy dużo. Zapytałam się jej czy to dobrze. Powiedziała że ok. Więc nie dopytywałam. Teraz mam 12+2 i już bym chciała iść na USG. A tu jeszcze cały tydzień. :( Jajo zniose.
Oj tak, te dni miedzy wizytami strasznie sie dłużą.. ja to bym biegała co 3 dni na usg :D

A właśnie - czy kupujecie detektor tętna? Kusi mnie, ale wiem tez, ze moze przyprawic o dodatkowy stres, no i nie wiem...
 
Oj tak, te dni miedzy wizytami strasznie sie dłużą.. ja to bym biegała co 3 dni na usg :D

A właśnie - czy kupujecie detektor tętna? Kusi mnie, ale wiem tez, ze moze przyprawic o dodatkowy stres, no i nie wiem...
Też chciałam ,ale nie kupię bo czasami nasze serce może zakłócić i nie wykryje albo nasze wykrywa .
 
Oj tak, te dni miedzy wizytami strasznie sie dłużą.. ja to bym biegała co 3 dni na usg :D

A właśnie - czy kupujecie detektor tętna? Kusi mnie, ale wiem tez, ze moze przyprawic o dodatkowy stres, no i nie wiem...
W ciąży z córką nie miałam i teraz też nie planuje. Czasem ciężko jest uchwycić maluszka i pojawia się niepotrzebny stres dlatego ja się nie decyduje na zakup.
 
Bo ja mam tak w tej chwili na przykład. I oczywiście myślę .. i wymyślam. Ale może faktycznie to normalne.
Wiesz mnie w ciąży z synem dosyć mocno wszystko ciągnęło, kuło, pytałam lekarza czy to tak ma być i stwierdził że niestety ciąża boli i to wczesna też 🤷🏻‍♀️ wszystko się rozciąga, ból tez może promieniować i odczuwamy go gdzie indziej. Zalecil doraźnie brać nospe jakby ten ból był bardziej uciążliwy. Teraz albo ze względu na to że już wszystko raz rozciągnięte było to jest o wiele lepiej albo po prostu jeszcze przyjdzie. Teraz mnie boli głównie jak za szybko wstanę, szczególnie w nocy, jak się zerwę do dziecka albo siku, taki kłujący ból jakby mi ktoś szpile od środka wbił.
 
reklama
W ciąży z córką nie miałam i teraz też nie planuje. Czasem ciężko jest uchwycić maluszka i pojawia się niepotrzebny stres dlatego ja się nie decyduje na zakup.
Ja tak samo. Stwierdziłam że nie będę sobie tego robic bo jeśli nie znalazlabym tętna od razu to pewnie w panice nie znalazlabym już wcale i wolę sobie oszczędzić tego stresu. Już niedługo będzie trochę lepiej - będziemy czuć ruchy i to na pewno da nam większe poczucie kontroli.
 
Do góry