reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Jakich chorób psychicznych?
Czy pytanie czy coś bierzesz to przytyk wyśmiewania chorob psychicznych? Otóż nie.
Piszesz tak dziwaczne rzeczy, że w głowie się nie mieści. Myślisz, że opieka będzie sprawdzała wątek kwietniowe mamay 2023 to uważasz nas za patologię?

Tak, MOPS lub GOPS dla danego miejsca zamieszkania ma prawo sprawdzić każde zgłoszenie o nieprawidłowościach dziejących się w domu :)
 
reklama
Tak, MOPS lub GOPS dla danego miejsca zamieszkania ma prawo sprawdzić każde zgłoszenie o nieprawidłowościach dziejących się w domu :)

Może prawo ma, ale jak wiadomo często bardziej ma takie zgłoszenia w dupie. Ile razy ktoś zgłaszał ze w jakiejś rodzinie zle się dzieje i do poki nie doszło do tragedii to dla Mopsu rodzina była Ok…
Poza tym nie wiem o jakich nieprawidłowościach mówisz jeśli o nas chodzi. Po raz kolejny chcesz nasz obrażać w domyśle? To ładnie się przedstawiasz za każdym razem jak na nowa koleżankę z wątku 🤷‍♀️
 
Jakich chorób psychicznych?
Czy pytanie czy coś bierzesz to przytyk wyśmiewania chorob psychicznych? Otóż nie.
Piszesz tak dziwaczne rzeczy, że w głowie się nie mieści. Myślisz, że opieka będzie sprawdzała wątek kwietniowe mamay 2023 to uważasz nas za patologię?
Kinia, Ola uważa , że L4 w ciąży np z powodu złego samopoczucia to wyłudzanie, ale wyjazd nad morze , z anginą to już nie 🙈
 
Ja też polecam staniki z hm. Kupilam 5 lat temu jak bylam w ciąży z córką i mam je do dzisiaj :D tylko to sa takie miękkie bez fiszbin, za to odpinane do karmienia już.
Z esotique tez mi bardzo pasują.
 
reklama
No i nie mówiłam. 🤣🤣🤣🤣 jakie to było oczywiste- okazuje się teraz że ja jestem pracownica magazynu ryzykując życie własnego dziecka.
Masakra ale prowokacja. Przepraszam ale odpadam, próbowałam rozmawiać ale raczej się nie da. Spoko życzę Ci wszystkiego dobrego poszukaj sobie innego jelenia.
Moderatorzy forum powinni reagować i takie osoby jak ta Pani blokować. To typowy troll, prowokator. Osoba która potrzebuje terapii. Wszystko przekręca. Można to gdzieś zgłosić na forum ? Nie znam się ale chętnie bym to zrobiła. Już mi odchodzi ochota na to by nawet czytać forum chociaż jej posty staram się ignorować.
 
Do góry