reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dziewczyny a jak u was z oddechem ? Ja jestem w 17 tc problem z płytkim oddechem pojawił się kilka dni temu, najgorzej jest z samego rana... z powodu niskiego białka ( które wyszło na teście pappa ) codziennie przyjmuje acard 150 i zastanawiam się czy ten lek może być przyczyną duszności ??
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z oddechem ? Ja jestem w 17 tc problem z płytkim oddechem pojawił się kilka dni temu, najgorzej jest z samego rana... z powodu niskiego białka ( które wyszło na teście pappa ) codziennie przyjmuje acard 150 i zastanawiam się czy ten lek może być przyczyną duszności ??
mnie jednego dnia męczyły takie jakby skurcze na prawym boku i wtedy nie mogłam wziąć pełnego oddechu przez pewien czas, ale to chyba o czym innym mówimy 🫣
 
Hej dziewczynki. Jestem w 18 tc. To moja druga ciąża. Mam synka 7 lat. Teraz drugi też będzie chłopaczek 🙂 miło mi dołączyć do Waszej grupy. Ściskam serdecznie.
Hej u nas również będzie drugi Synuś 🥰
Imię wybrane?
U mnie dziś 18+4 i nie mogę się doczekać połówkowych 😁
 
Cześć Dziewczyny :)
Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:)

Jak się czujecie ? U mnie właśnie zaczyna się 23 tydzień.
To moja 2 ciąża ale pierwsza niestety poroniona kilka lat temu. Ta jest wyczekana 😍
Czy czujecie już ruchy maleństwa ?
Ja od około tygodnia czuje jak mała bryka i robi fikołki.
Pozdrawiam Was serdecznie 😊
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:)

Jak się czujecie ? U mnie właśnie zaczyna się 23 tydzień.
To moja 2 ciąża ale pierwsza niestety poroniona kilka lat temu. Ta jest wyczekana 😍
Czy czujecie już ruchy maleństwa ?
Ja od około tygodnia czuje jak mała bryka i robi fikołki.
Pozdrawiam Was serdecznie 😊
Czesc, ja tez 23 tydzien. Ruchy czuje mniej wiecej od miesiaca.
Skad jestes?
 
Do góry