reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
twoje ciśnienie 140/90? To takie wyższe. Miewasz takie ciśnienia? Warto sobie w domu trochę pomierzyć.
Raczej jestem niskocisnieniowcem, ale to moze ze stresu. Tzn no zaokraglilam, bo tam bylo chyba 138/86 czy jakos tak. Musze odnalezc w domu cisnieniomierz właśnie.

@anka225 to pewnie nie problem jesli chodzi o wątek a aniaslu moze ma duzo pracy jako admin całego forum :) najwyżej @Kimiko jakbys miala chwile to napisz do @aniaslu, bo wysyłałas liste, więc żeby nie mącić juz :)
 
Raczej jestem niskocisnieniowcem, ale to moze ze stresu. Tzn no zaokraglilam, bo tam bylo chyba 138/86 czy jakos tak. Musze odnalezc w domu cisnieniomierz właśnie.

@anka225 to pewnie nie problem jesli chodzi o wątek a aniaslu moze ma duzo pracy jako admin całego forum :) najwyżej @Kimiko jakbys miala chwile to napisz do @aniaslu, bo wysyłałas liste, więc żeby nie mącić juz :)
na spokojnie ale warto mieć to pod kontrolą czy te ciśnienia to tylko kwestia gabinetu lekarskiego.😀🤣
 
Te badania prenatalne to są w 3d? Czy nie? Bo właśnie oglądam filmiki tam tak dokładnie widać maleństwo w 11tc.
Pomiary w 2D, ale też nam z synem lekarka bardzo starała się zrobic ładne zdjęcie w 3d, ale generalnie średnio wyszło i Młody wychodził jak kosmita 😀 później jak chodziłam na normalne USG do swojego prowadzącego to miał w gabinecie USG 4G (na NFZ 😀) i te zdjęcia nadal średnio wychodziły, meza przerażały 😅. Śmialiśmy się z lekarzem że wygląda jak Michael Jackson, ale już po narodzinach nie przypominal na szczęście 😀 Do tej pory czasami nie chce zdjęć chyba że ma zapozowac, to wtedy chwile pozuje🤷🏻‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20220920_123338.jpg
    IMG_20220920_123338.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 56
  • IMG_20220920_123405.jpg
    IMG_20220920_123405.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 54
Nie martw się na zapas ❤️
Ja gdzieś czytałam że chłopaki mają niższe tętno 😜 skoro lekarz uspokaja to nie ma co się stresować. Bardzo fajne podejscie lekarza 😀 jesteśmy na bardzo podobnym etapie. U mnie według USG dzisiaj 9+0 według om 9+1

Zapisałam się na prenatalne na 14 października
U mnie niemalże identycznie 9+2. Prenatalne mam 11 października i chyba jajko zniosę do tego czasu 😂
 
reklama
Dziewczyny jestem po prenatalnych ;) wszystko dobrze lekarz jednak stwierdził ze będzie chłopak 🙈😂 a w piątek słyszałam ze będzie dziewczynka🙈
Na tym etapie to chyba może być wszystko :D mojej koleżance dwa razy na odwrót powiedzieli w tym czasie. Z pierwszym razem ze chłopiec, a była dziewczynka, za drugiem ze dziewczynka a był chłopiec. To trochę jak wróżenie z fusów 🤣
 
Do góry