reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
 
Ostatnia edycja:
reklama
ach, bo ty masz pewnie ajfona, nie? Ja w moim adroidzie to już nie mam na nich siły, mam więcej poblokowanych numerów niz kontaktów 🤣🤣🤣
Tak, ja jestem stety albo czasami niestety #teamsrajfon 😂 Wcześniej przed znalezieniem tej opcji byłam rozchwytywana dniami i nocami i nie zliczę nawet ile darmowych sprzętów miałabym teraz na chacie gdybym przyjmowała każde zaproszenie na pokazy. Teraz nawet jakoś tak smutno, ze nikt mi nic nie oferuje „za darmoszke” 😂
 
A więc na wizycie super bo zobaczyłam naszego synusia i tatuś też, wszystko jest okej i 2 grudnia mamy połówkowe 😊 niestety doszła mi anemia.. Aż nie mogłam uwierzyć, że ja.. Nigdy nie miałam problemu z żelazem bo zawsze było bardzo ładne bo zawsze w okolicy 120 😁 a teraz mówią, że mam anemię bo hemoglobina niska... 😐 Dostałam rozpiske jak jeść i zobaczymy za miesiąc jaki będzie wynik 🙄 dzidziuś wyciąga ze mnie wszystkie witaminki 🙈 odrazu były pytania czy nie chodzę jakaś zmęczona i czy męczę się szybciej.. Myślam, że to poprostu objawy ciąży 😁 ważne, że z dzidziusie wszystko okej ❤️ przepraszam jeśli tak bez ładu i składu ale 😅 dzidziuś wyprostowany ma 20 cm, i był dzisiaj bardzo ruchliwy i pani doktor miała gimnastykę, serio musiałbyście widzieć to uzg 😂
 
A tu zdj ❤️
 

Załączniki

  • received_1023801648164112.jpeg
    received_1023801648164112.jpeg
    101,1 KB · Wyświetleń: 86
  • received_2633142200164475.jpeg
    received_2633142200164475.jpeg
    122,4 KB · Wyświetleń: 86
Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄

ŻARTUJESZ masaż dla ciężarnych to jest właśnie to czego potrzebuję! W ogóle mi to nie przyszło do głowy, a juz nie daję rady z bólami kręgosłupa. Genialne! 🤩 Kebab też spoko 😂
 
Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
Czy takie masaże robi jakiś specjalista? Fizjoterapeuta? Gdzie szukać? 🤩
Genialne na prezent dla samej siebie ❤️
 
No wchodzę a tam na głównej stronie „Blanka” no i już mnie kupili ❤️😀

Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
Ooo a co to za masaż? Można prosić więcej szczegółów? 🙂 Uwielbiam masaże ❤️ Nie wiedziałam, że mają w ofertach jakieś specjalne dla ciężarnych ☺️
 
Wzajemnie!!! TY napewno będziesz spala odprężona🤩... I pojedzona 😁.... Ja właśnie leżę bo mała tak wali ostro że fala na brzuchu się robi😍 aż miło że już czuć pod ręką nie tylko w brzuszku💕 Dobrej Nocy wszystkim Brzuszkom👶🤰
Ja zamiast spać to leże i obserwuje brzuch, bo maleństwo tak fajnie się wierci🙈 Żałuję tylko, że niema męża bo może już by coś też poczuł 😍
 
reklama
Czy takie masaże robi jakiś specjalista? Fizjoterapeuta? Gdzie szukać? 🤩
Genialne na prezent dla samej siebie ❤️
Ja też się zapisałam na 15 listopada u pani fizjoterapeutki 🤩 Proponuje masaż dla ciężarnych lub rehabilitację dla ciężarnych. Ma w ofercie również pracę z blizną po cc i w ogóle widać, że zna się na "ciężarnych"😉 Liczę na to, że mój odcinek krzyżowy kręgosłupa, jak i biodra, które bolą, po współpracy z tą panią odpuszczą 😉
 
Do góry