reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nie dodał mi się post do cytowanych. W karcie ciąży mam miejsce gdzie jest wpisana pierwsza wizyta. Tydzień i datę. To jest na tej stronie gdzie jest wpisane która ciąża, poród itd. Później już w rubrykach mam wpisywane wizyty z pomiarami. Pewnie co karta ciąży to inaczej ale może też macie gdzieś wpisane🤔
 
reklama
Czy takie masaże robi jakiś specjalista? Fizjoterapeuta? Gdzie szukać? 🤩
Genialne na prezent dla samej siebie ❤️
Ja znalazłam na internecie
Czy takie masaże robi jakiś specjalista? Fizjoterapeuta? Gdzie szukać? 🤩
Genialne na prezent dla samej siebie ❤️
Ja poszukałam na internecie. Są specjaliści, którzy mają szkolenia w tym kierunku. Wiedzą jak masować kobiety w ciąży, żeby nie zrobić krzywdy. Pani przeprowadziła wywiad, sprawdziła moją postawę i zabrała się do roboty. Ogólnie wpisz masaż dla kobiet w ciąży i miasto powinny się pojawić specjaliści.
 
No wchodzę a tam na głównej stronie „Blanka” no i już mnie kupili ❤️😀


Ooo a co to za masaż? Można prosić więcej szczegółów? 🙂 Uwielbiam masaże ❤️ Nie wiedziałam, że mają w ofertach jakieś specjalne dla ciężarnych ☺️
Masażysta dobierze masaż do Twoich potrzeb. Sprawdzi gdzie są napięcia i Twoja postawę. 😄
 
Jest już dział zamknięty i dodałam swoje 3 posty organizacyjne, więc można już tam pisać :D
A czy ja mogę prosić o dostęp ? Nie jestem z Wami długo ale chciałabym te internetowe znajomości kontynuować 😄Czuje, że mnie rozumiecie. Jak mówię o moich stresach, zmartwieniach koleżanką to patrzą na mnie jak na wariata. 😥 co nie pomaga i czuje się jeszcze gorzej
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!!!😆😅

@M_imi ale za to jak poczujesz to podwójnie 😍
Dokaldnie, i jeszcze będziesz mówić "Spokojnie tam, proszę się nie klucić😁" czytałam dziś na forum z marca że dziewczyna przeżywała bo w 22tyg ruchów nie czuła pojechała na Sor i wszystko dobrze 😀 więc to naprawdę kwestią indywidualna i jak widać jeszcze trzeba poczekać na regularne uderzenia🥰💕
 
reklama
@Gocha 05 @StopKlatka @Marta_1991 jeeej dziewczyny nie straszcie mnie 🙈 my tez kupiliśmy suszarke ze względu na ograniczone miejsce w przyszlym mieszkaniu.. ciekawe czy będę się z nią potrafiła dogadać 😅 ogromna ilość osób chwali te suszarki ale właśnie trzeba chyba a suszyć na niskich temp i delikatnych programach typu mix lub te delikatne wlasnie 😊 zobaczymy
A mi nigdy się nie zdarzyło, żeby cokolwiek mi się skurczylo :) jakoś wcześniej nie byłam przekonana do suszarki, ale zobaczyłam u znajomych i mówię kurde, wreszcie nie będę musiała wieszać prania... przecież ta suszarka to u mnie non stop stoi w okresie jesiennym i zimowym! :) i rzeczywiscie jestem bardzo zadowolona i uważam, że tym bardzie przy dziecku będzie to dużym ułatwieniem.
 
Do góry