reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
 
Ostatnia edycja:
reklama
ach, bo ty masz pewnie ajfona, nie? Ja w moim adroidzie to już nie mam na nich siły, mam więcej poblokowanych numerów niz kontaktów 🤣🤣🤣
Tak, ja jestem stety albo czasami niestety #teamsrajfon 😂 Wcześniej przed znalezieniem tej opcji byłam rozchwytywana dniami i nocami i nie zliczę nawet ile darmowych sprzętów miałabym teraz na chacie gdybym przyjmowała każde zaproszenie na pokazy. Teraz nawet jakoś tak smutno, ze nikt mi nic nie oferuje „za darmoszke” 😂
 
A więc na wizycie super bo zobaczyłam naszego synusia i tatuś też, wszystko jest okej i 2 grudnia mamy połówkowe 😊 niestety doszła mi anemia.. Aż nie mogłam uwierzyć, że ja.. Nigdy nie miałam problemu z żelazem bo zawsze było bardzo ładne bo zawsze w okolicy 120 😁 a teraz mówią, że mam anemię bo hemoglobina niska... 😐 Dostałam rozpiske jak jeść i zobaczymy za miesiąc jaki będzie wynik 🙄 dzidziuś wyciąga ze mnie wszystkie witaminki 🙈 odrazu były pytania czy nie chodzę jakaś zmęczona i czy męczę się szybciej.. Myślam, że to poprostu objawy ciąży 😁 ważne, że z dzidziusie wszystko okej ❤️ przepraszam jeśli tak bez ładu i składu ale 😅 dzidziuś wyprostowany ma 20 cm, i był dzisiaj bardzo ruchliwy i pani doktor miała gimnastykę, serio musiałbyście widzieć to uzg 😂
 
A tu zdj ❤️
 

Załączniki

  • received_1023801648164112.jpeg
    received_1023801648164112.jpeg
    101,1 KB · Wyświetleń: 84
  • received_2633142200164475.jpeg
    received_2633142200164475.jpeg
    122,4 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄

ŻARTUJESZ masaż dla ciężarnych to jest właśnie to czego potrzebuję! W ogóle mi to nie przyszło do głowy, a juz nie daję rady z bólami kręgosłupa. Genialne! 🤩 Kebab też spoko 😂
 
Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
Czy takie masaże robi jakiś specjalista? Fizjoterapeuta? Gdzie szukać? 🤩
Genialne na prezent dla samej siebie ❤️
 
No wchodzę a tam na głównej stronie „Blanka” no i już mnie kupili ❤️😀

Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
Ooo a co to za masaż? Można prosić więcej szczegółów? 🙂 Uwielbiam masaże ❤️ Nie wiedziałam, że mają w ofertach jakieś specjalne dla ciężarnych ☺️
 
Wzajemnie!!! TY napewno będziesz spala odprężona🤩... I pojedzona 😁.... Ja właśnie leżę bo mała tak wali ostro że fala na brzuchu się robi😍 aż miło że już czuć pod ręką nie tylko w brzuszku💕 Dobrej Nocy wszystkim Brzuszkom👶🤰
Ja zamiast spać to leże i obserwuje brzuch, bo maleństwo tak fajnie się wierci🙈 Żałuję tylko, że niema męża bo może już by coś też poczuł 😍
 
reklama
Czy takie masaże robi jakiś specjalista? Fizjoterapeuta? Gdzie szukać? 🤩
Genialne na prezent dla samej siebie ❤️
Ja też się zapisałam na 15 listopada u pani fizjoterapeutki 🤩 Proponuje masaż dla ciężarnych lub rehabilitację dla ciężarnych. Ma w ofercie również pracę z blizną po cc i w ogóle widać, że zna się na "ciężarnych"😉 Liczę na to, że mój odcinek krzyżowy kręgosłupa, jak i biodra, które bolą, po współpracy z tą panią odpuszczą 😉
 
Do góry