reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Macie porobione suwaczki w sygnaturach?? Bo ja Waszych nie widzę. Chciałabym sobie zrobić i niby robię według instrukcji, ale ciągle jej nie widać. A może to widać tylko na komputerze a na telefonie już nie? Chyba że coś źle robię..
Ja przeglądając forum na telefonie przez przeglądarkę nigdy nie widzę opisów i suwaczków.
 
Oczywiście wiem, że nie ja pierwsza i nie ostatnia przechodzę przeziębienie w ciąży... Ale po tym wszystkim, strach jest... Wzięłam łyżeczkę miodu już na ten kaszel (chwilowa ulga jest), chociaż przy cukrzycy to też nic dobrego... A i od kiedy mam tę infekcję to cukry rano szaleją...a było już tak dobrze...
Zawsze człowiek się boi , jak Cię osłucha napewno uspokoi.. Mi miod dzialal odwrotnie przemycałam go w mleku z czosnkiem 🤮 i syrop z cebuli ogólnie jak kaszel mnie bral (napady) to tamtum verde pomagało te forte jakoś tak jakby nie drapało. Aż się boję żeby teraz nie zacząć;/.... oby przetrwać tą jesień 🤧
A cukry przy infekcji też szaleją, podobno przy stresie również. Ja już głupieje z nimi😑... jest ktoś tu na insulinie?
 
Zawsze człowiek się boi , jak Cię osłucha napewno uspokoi.. Mi miod dzialal odwrotnie przemycałam go w mleku z czosnkiem 🤮 i syrop z cebuli ogólnie jak kaszel mnie bral (napady) to tamtum verde pomagało te forte jakoś tak jakby nie drapało. Aż się boję żeby teraz nie zacząć;/.... oby przetrwać tą jesień 🤧
A cukry przy infekcji też szaleją, podobno przy stresie również. Ja już głupieje z nimi😑... jest ktoś tu na insulinie?

Ja biorę insulinę nocna 20 j.
 
Udało się, umówiłam się na połówkowe! Dopiero na 14 grudnia, będzie 20+6 ale Pani z rejestracji pytała jaki to tydzień mi wypada to początek grudnia mówiła, że będzie za wcześnie, ja się nie znam, zdam się na nią 😅
 
Udało się, umówiłam się na połówkowe! Dopiero na 14 grudnia, będzie 20+6 ale Pani z rejestracji pytała jaki to tydzień mi wypada to początek grudnia mówiła, że będzie za wcześnie, ja się nie znam, zdam się na nią 😅
będzie ok, moj lekarz nawet nie dal mi skierowania jeszcze, bo powiedzial, ze na kolejnej wizycie jak będę w 17 tyg to wtedy mi da i spokojnie się umowie PO 20 tyg bo nie ma się z tym co wczesniej spieszyc :) takze mysle ze nawet 21 spokojnie moze być 😊😊 też będę miała na grudzień 🙈
 
Udało się, umówiłam się na połówkowe! Dopiero na 14 grudnia, będzie 20+6 ale Pani z rejestracji pytała jaki to tydzień mi wypada to początek grudnia mówiła, że będzie za wcześnie, ja się nie znam, zdam się na nią 😅
U mnie mówił że najlepiej zapisać się po 20 tygodniu więc akurat będziesz miała :)
 
reklama
Do góry