reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Masakra... Teraz nadrabiam bo cały dzień jeździliśmy po cmentarzach. Ale jakoś dziwnie się czuje coś mnie brzuch pobolewa nawet nie tyle co boli tylko mam takie kłucia w macicy a w sumie to 15 tydzień to chyba tak nie powinno być, umówiłam się do jakieś lekarki na 4 listopada w medicover żeby sprawdziła czy ok bo w sumie mam już tak 3 dzień.
kochanie, te kłucia w brzuchu to dziecko i jego ruchy😁 połóż się albo usiądź wygodnie i spójrz na swój brzuch. Jeśli widzisz ruszajacą się skórę to masz odpowiedź co się dzieje 🤗 w środę mnie młody obudził o 1 i do 5 nie spałam, bo myślałam, że to skurcze hahaha, a to on robił mi puk puk 🤭 dzisiaj to samo, od 6 rano czuję znowu a tu nogę, a tu dupkę, jeździ mi dziś w prawo i lewo. Muszę się pochwalić, w końcu pospałam w ciągu dnia 😍 ale i tak jestem wykończona 🤣
 
reklama
A co do łóżeczka my kupiliśmy takie z fisher price i można je dostawić do łóżka można nim pobujać ma wbudowana nocna lampeczke i zrzutnik taki z gwiazdkami co się odbijają na ścianie muszę tylko pomyśleć nad materacykiem bo wydaje mi się ze ten jest za cienki
 

Załączniki

  • IMG_5133.jpg
    IMG_5133.jpg
    139 KB · Wyświetleń: 75
A co do łóżeczka my kupiliśmy takie z fisher price i można je dostawić do łóżka można nim pobujać ma wbudowana nocna lampeczke i zrzutnik taki z gwiazdkami co się odbijają na ścianie muszę tylko pomyśleć nad materacykiem bo wydaje mi się ze ten jest za cienki
bardzo urocze 😍 ale też mi się wydaje, że mogłoby mieć grubszy materac
 
Ja też dzisiaj kilometry na cmentarzu i dużo gości, zawsze tak u nas jest przy okazji Wszystkich Świętych. Także teraz już tylko leżę i też czuję ciągnięcie brzucha i kręgosłup 🥴 Mój brzuszek rośnie i daje mi radość 🤩🥰 Jutro mam 17tc😉 Co do wielkości brzuszków, jak byłam ostatnio na wizycie, jedna kobieta czekała na połówkowe USG, a ja myślałam, że przyszła na pierwsze prenatalne 😅, aż się przyglądałam, gdzie ten dzidzulek się mieści, szczuplutkaaaaa taka😉 U każdego inaczej, ale fajnie, że tak czekamy na ładny, okrągły brzuch ciążowy, no i na te ruchy 🤩🤩🤩 Wszystko przed nami ❤️
 
Ja kiedyś patrzyłam na dostawki Lionelo, są zdecydowanie tańsze i z tego co wtedy czytałam to różnicy zbytniej między nimi nie ma. Więc moim zdaniem nie ma co przepłacać i raczej się zdecydujemy na tańszą wersję 😊
Nie widziałam wcześniej dostawek z tej firmy, ale rzeczywiscie popatrzyłam i chyba niczym się nie różnią. Dzięki, będę szukać, żeby gdzieś na żywo zobaczyć :) Pewnie, po co przepłacać.
 
reklama
Do góry