reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ogólnie nawet w sklepie jak się próbuje i patrzy to nie można obiektywnie ocenić ponieważ tam jest płaska podłoga i wszystkie wózki fajnie jeżdżą . Problem zaczyna się z obciążeniem, terenem itd .
nie żebym jakieś pół h temu rozmawiała z mężem, że jak pojedziemy szukać to trzeba będzie wziąć siatę ziemniaków albo dorodnego arbuza 🤭🤣✌️
 
reklama
Masakra... Teraz nadrabiam bo cały dzień jeździliśmy po cmentarzach. Ale jakoś dziwnie się czuje coś mnie brzuch pobolewa nawet nie tyle co boli tylko mam takie kłucia w macicy a w sumie to 15 tydzień to chyba tak nie powinno być, umówiłam się do jakieś lekarki na 4 listopada w medicover żeby sprawdziła czy ok bo w sumie mam już tak 3 dzień.
 
Masakra... Teraz nadrabiam bo cały dzień jeździliśmy po cmentarzach. Ale jakoś dziwnie się czuje coś mnie brzuch pobolewa nawet nie tyle co boli tylko mam takie kłucia w macicy a w sumie to 15 tydzień to chyba tak nie powinno być, umówiłam się do jakieś lekarki na 4 listopada w medicover żeby sprawdziła czy ok bo w sumie mam już tak 3 dzień.
Moim zdaniem to raczej całkowicie normalne, teraz dzidzia rośnie coraz szybciej więc wszystko jeszcze bardziej się rozciąga stąd mogą się pojawiać różne takie dolegliwości 😊
 
Moim zdaniem to raczej całkowicie normalne, teraz dzidzia rośnie coraz szybciej więc wszystko jeszcze bardziej się rozciąga stąd mogą się pojawiać różne takie dolegliwości 😊
Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh maskara.
 
Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh maskara.
Dlatego u mnie w rodzinie nikt nie wie oprócz moich rodziców. Oszczędza sobie zbędnych plotek głupich spekulacji i komentarzy nie ba miejscu. U mnie popristu pokazali wcześniej ze bardziej nie zasługują zeby wiedzieć
 
wiesz co, ja ogólnie jestem migrenowcem, więc powiem szczerze, że to co się ostatnio dzieje z pogodą i ciśnieniem to jest masakra. Duże i gwałtowne zmiany, co kilka dni mam murowane łupanie w głowie z mdłościami i światłowstrętem 🤢 też jestem niskociśnieniowcem, odkąd pamiętam cierpię na takie bóle ze wskazaniem w stronę migreny, ale znowu też nie każdy jest aż tak silny, żebym nie dała rady przeżyć. Jeżeli mogę ci polecić to kup sobie albo zimne okłady co samodzielnie schładzasz albo grzejesz albo te takie kompresy na głowę w formie naklejki z aromaterapią. I nie bój się wziąć paracetamolu jak czujesz się kiepsko,bo jest bezpieczny w ciąży, a pytałam lekarki : brać i się nie zastanawiać,bo gorzej dla pani jest męczyć się z bólem.

Mnie sie zdarzają bóle głowy, chciaz narazie id jakiegoś czasu jest spokojniej...tfu tfu...ale za to mam nadal mega katar, sampouczucue lepsze więc sól fizjologiczna i jazda...
Mi się wydaje że ja po hepatynie te bóle głowy a może burza hormonów...sama nie wiem. Współczuję bo to potrafi rozpierniczyć cały dzień...tez zdarzyło sue ze dwa trzy razy ze na noc wzięłam apap bo byłam już zmęczona tym bólem...

Oj tak, ten ciągły ból głowy sprawia, ze ani skupić się nie można, ani nic zrobic bo bardziej boli... nie wiem, mam nadzieję, że to szybciutko przejdzie. Bo jechać na tabsach dzień w dzień to słabo... czasami kawa i oklady trochę pomagą...Ehhh nie jest łatwo :):)
 
reklama
Dzień dobry! Jeśli chodzi o łóżeczko, to póki co dopiero raczkuję w temacie, ale znalazłam coś takiego: Link do: NEXT2ME MAGIC | ŁÓŻECZKO DOSTAWNE | Cribs | Chicco.pl
Czy któraś z Was jest zaznajomiona z takim łóżeczkiem?😀
Oj mi się marzy next2me z Chicco... troszkę drogie mi się wydaje, ale chyba jednak się skuszę. Mieć dzidziusia w nocy koło siebie, móc jedną ręką odsunąć ten boczek... my chyba na to się zdecydujemy.
 
Do góry