reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny mnie proszę też dopiszcie🙏 może nie udzielam się tu super dużo, ale fakt że to będzie wątek prywatny pomoże mi może bardziej się otworzyć:)) to moja pierwsza ciaza, odpukać do tej pory wszytsko było na tyle dobrze, że nie miałam wiele pytań, a tez, ze nie mam doświadczenia ciężko mi cokolwiek radzic:) ale fajnie tu być;)
Co do imion.. póki co nie potwierdzony chlopak i z imieniem nie mieliśmy problemu;D
Chcoiaz 99% uważa to za beznadziejny pomysł i imię, naszego synka nazwiemy Gniewko;)

Super imię! Mi się podoba :)
 
A wracając jeszcze do tematu spania, to ja też się często budzę w nocy i nie mogę zasnąć ale bardziej mnie wkurzają moje dziwne sny które mam codziennie 🤷‍♀️😂 wczoraj mi się śniło ze byłam na Majorce i szukałam tam greckich oliwek (przez cały sen), a dzis mi się śniło ze urodziłam na kanapie, ale dzidziuś urodzil się zdrowy, czyściutki jak po kąpieli i nie trzeba było odcinać pępowiny, wiec go tylko ubrałam i położyłam do łóżeczka i zaczęłam dzwonić na pogotowie żeby ktoś przyjechał i sprawdził czy wszystko ok ale nie mogłam się dodzwonić 🤷‍♀️ nie są to koszmary ale rano się budzę i myśle sobie co w tej mojej głowie siedzi 😅 te sny zaczęły się 2 tygodnie temu i sa codziennie😅
 
Mam do was pytanie o swissmed, czy polecacie tam rodzić? Mąż mi trochę truje, że pakiet medyczny obejmuje właśnie poród w swissmedzie i trochę się waham, ale znowu boję się komplikacji okołoporodowych i mam trochę mieszane uczucia.
 
Witam laseczki w nowym dniu. 🥰 ja się zbudzilam koło 6 rano bo dzwoniły budziki partnera musiał wstawać do pracy a ja dziś wolne 🙃 ale udało mi się zasnąć jeszcze na trochę zjadłam ogólnie teraz mam taka chcice na słodkie jabłka jem je kilogramami 😂 malutka tak dziś kopie tak wariuje w brzuszku ze szok fajnie ze już ja czuje ❤️ trzymam kciuki za wszystkie wizyty koniecznie proszę o informacje 😗😗
 
Witam laseczki w nowym dniu. 🥰 ja się zbudzilam koło 6 rano bo dzwoniły budziki partnera musiał wstawać do pracy a ja dziś wolne 🙃 ale udało mi się zasnąć jeszcze na trochę zjadłam ogólnie teraz mam taka chcice na słodkie jabłka jem je kilogramami 😂 malutka tak dziś kopie tak wariuje w brzuszku ze szok fajnie ze już ja czuje ❤️ trzymam kciuki za wszystkie wizyty koniecznie proszę o informacje 😗😗
ale fajnie 🙂🙂 ja jeszcze nic nie czuje 🙈 czekam i czekam i nasłuchuje ale nic nie ma hehehe pewnie jeszcze trochę musze poczekać, zwłaszcza, że nie jestem z tych szczupłych 😅
 
A wracając jeszcze do tematu spania, to ja też się często budzę w nocy i nie mogę zasnąć ale bardziej mnie wkurzają moje dziwne sny które mam codziennie 🤷‍♀️😂 wczoraj mi się śniło ze byłam na Majorce i szukałam tam greckich oliwek (przez cały sen), a dzis mi się śniło ze urodziłam na kanapie, ale dzidziuś urodzil się zdrowy, czyściutki jak po kąpieli i nie trzeba było odcinać pępowiny, wiec go tylko ubrałam i położyłam do łóżeczka i zaczęłam dzwonić na pogotowie żeby ktoś przyjechał i sprawdził czy wszystko ok ale nie mogłam się dodzwonić 🤷‍♀️ nie są to koszmary ale rano się budzę i myśle sobie co w tej mojej głowie siedzi 😅 te sny zaczęły się 2 tygodnie temu i sa codziennie😅
ja ze snami to samo dzień w dzień jakieś totalne głupoty mi się śnią nie wiem od czego to zależne i właśnie przez te sny jak się budzę to czuje się zmęczona bo głowa ciagle pracuje
 
ale fajnie 🙂🙂 ja jeszcze nic nie czuje 🙈 czekam i czekam i nasłuchuje ale nic nie ma hehehe pewnie jeszcze trochę musze poczekać, zwłaszcza, że nie jestem z tych szczupłych 😅
powiem ci ze ja ogólnie jestem takiej standardowej postury ale brzuszek zawsze miałam i ciężko było mi z niego schudnąć a już pierwsze ruchy poczułam na początku 17 tygodnia także czekaj cierpliwe bo to są ruchy takie ze wiesz ze to to 😉
 
reklama
Do góry