reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja odkupilam od dziewczyny za grosze , tez z Ali i działa . Nie tak super jak profesjonalny sprzęt ale tętno znajduje .
Ja kupiłam taki zobaczyny czy działa jak przyjdzie 😁 zawsze to człowiek będzie spokojnieszy trochę 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20211028_191642_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20211028_191642_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    196,2 KB · Wyświetleń: 37
  • Screenshot_20211028_191648_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20211028_191648_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    247,4 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Dziewczyny dawno mnie nie było, ale jakiś tak masa pracy 😅
Mam pytanko, ile trwa u Was takie standardowe USG w ciąży? Czy lekarz wszystko dokładnie sprawdza na każdej wizycie? Powiem Wam, ze do tej pory byłam ogólnie zadowolona z mojego ginekologa, był zawsze bardzo dociekliwy i nie lekceważył żadnych rzeczy (nawet jak znalazł jakaś torbiel to zawsze zlecał komplety badań itp). Na początku ciąży tez wszystko dokładnie sprawdzał, ale od 2-3 wizyt USG jest bardzo po łebkach. Patrzy czy serce bije (jak się rusza to nawet tego nie sprawdza dokładnie), czy nic się nie odkleja i tyle. Nie dostaje tez zazwyczaj nigdy zdjęcia. Mówi, ze dokładne badania to będą połówkowe. I nie wiem, czy taki jest standard jak nic się nie dzieje w ciąży, czy jednak powinien coś więcej mierzyć i kontrolować?
U mnie zawsze mierzy, dokladnie ogląda nawet ostatnio spytałam czym się różni jego obraz od prenatalnego..Czy to chodzi o aparat/umiejętności.stwierdzil że sprzęt taki sam tylko lekarze maja certyfikaty i podpisana umowę z NFZ. Powiedział że nie ma czasu bo jest zastępca ordyn. I prywatnie przyjmuje... Ale że tu na Śląsku najbardziej znani lekarze uczeni byli u niego. Także uspokoił mnie , i utwierdził w przekonaniu że to dobry doktor. Nie wiem jak u Ciebie to wygląda może faktycznie stawiają na prenatalne. Z tego co czytam innym mamusiom mierzą maluchy... Ja osobiście lubię wszystko wiedzieć i mega bym była zniesmaczona gdybym płaciła za wizytę z której nie uzyskuje wszystkich odpowiedzi.😶
 
Co do imion - mam swój typ dla dziewczynki, połączenie imion mojej mamy, mojej teściowej i mojego taty😍 jak im powiedziałam to każdy miał mega wzrusz, ale mówię poczekajcie, nie nastawiajcie się jeszcze. Z imieniem dla chłopaka nie mam żadnych typów, bo swojego czasu dużo randkowałam i każde jakieś takie jest dla mnie niewydarzone teraz.... 🤣🤣🤣
 
reklama
Co do imion - mam swój typ dla dziewczynki, połączenie imion mojej mamy, mojej teściowej i mojego taty😍 jak im powiedziałam to każdy miał mega wzrusz, ale mówię poczekajcie, nie nastawiajcie się jeszcze. Z imieniem dla chłopaka nie mam żadnych typów, bo swojego czasu dużo randkowałam i każde jakieś takie jest dla mnie niewydarzone teraz.... 🤣🤣🤣
Coś w tym jest że nie dasz imienia swojego byłego niedoszłego 😅🤣
 
Do góry