reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Co do imion jeszcze to Antek od lat króluje jako top w rankingach 😁to samo Franek, Staś itd.. Ale imiona spoza top 10 już mi sie mniej podobają.. A z kolejnej strony nie chciałabym AZ tak popularnego.. I bądź tu mądry 🤷‍♀️
ja jeśli by wyszedł chłopiec u mnie to Antoś by się na pewno nazywał bo bardzo nam się to imię podoba dla dziewczynki gorzej nam jest wybrać ale wstępnie Amelka ☺️
 
Dziewczyny, czy jesteście zaszczepione przeciwko Covid?
tak, jestem po obu dawkach pfizera, żeby było ciekawiej pierwsza ciąża była w ciągu miesiąca od drugiej dawki i ją poroniłam. Czy miało związek to nie wiem, ale wiem jedno - niecałe 2 miesiące i znowu jestem w ciąży, więc bardzo bardzo bardzo liczę, że doniosę tym razem 🙏
 
Już raz poruszalyśmy na tym forum ten temat i omal nie rozpadła się grupa. Można wprowadzimy zakaz rozmiawiania na ten temat bo jak widać każda ma odmienne zdanie a jakby nie było i tak każdy zrobi jak uważa 😊
Jestem za! Zarówno ja jak i inne dziewczyny wyraziły swoje zdanie, każdy ufa komu i czemu innemu i uszanujmy to bez kłótni 🙂 ja chętnie poczytam opinie innych ale nie oceniam i nie krytykuje 🙂 ale fakt lepiej szczepienia i politykę omijać bo się grupa rozleci a ja was jak internetowa rodzinkę traktuje 😁❤️
 
jak ja Cię rozumiem, wczoraj jeszcze się z wami się cieszyłam, że mi bąbel fika a w nocy dostałam takich skurczy, że już w myślach do rana zdrowaśki klepałam. Dziś się czuję wykończona, bo pół nocy z głowy, ale powtarzam sobie jak mantrę, że jakby coś miało być to by było już. Dzięki wam wiem też, że skurcze są normalne i mogę je odczuwać, bo się macica i więzadła rozciągają, więc chill... Stresuję się,bo mam jutro prosto po pracy ginekologa, każda wizyta to trochę jakbym szła na ścięcie i przygotowywała się na najgorsze. Byle do 15.45 🙈 dobrze, że mam jeszcze półtora sezonu Downtown Abbey do obejrzenia, w razie jakbym miała znowu noc zarwać to lepiej z Crawleyami ❤️
Ja dziś mam dość częste kłucia z lewej strony. Chyba najmocniejsze i najczęstsze jak do tej pory..
Ale 16 tydzień to baaardzo intensywny wzrost macicy, więc to pewnie dlatego.
Nic więcej niepokojącego się nie dzieje, więc staram się podchodzić do tego na spokojnie
 
U nas dla chłopczyka zostało wybrane jeszcze nim zaszłam w ciążę 😂 a z dziewczynką jest ogromny problem, bo podobają mi się te, które wiodą prym w rankingach popularności a zależy nam na tym, żeby jednak to imię było nie aż tak popularne jak Zuzie, Zosie czy inne Majki 😊 ale wiadomo, każdy wybiera jak jem pasuje, my akurat śledzimy rankingi zeby wybrać coś spoza 😂
Jak by była dziewczynka to marzy mi się Helenka po babci męża🙈 Jak będzie chłopak to nie mam pojęcia, ale też chciała bym żeby był z końca rankingu🙈 Albo nie ze środka, bo na końcu są zazwyczaj specyficzne imiona😁
 
My w pierwszej ciąży od razu wiedzieliśmy, że jeśli będzie chłopak to będzie Dawid, ale mój mąż do końca mówił wszystkim, że Quentin 😂
Tez bardzo ładnie 😂.. Już widzę zdziwienie wszystkich matek na placu zabaw kiedy wołasz: „Batman, Quentin idziemy do domu na obiad” 😂❤️❤️ Ale co by było oryginalnie to nie ma co 😂
nie wiem czy masz w app store, my w sklepie play mamy Forum Baby Boom 🥂
Tak mam, ściągnęłam i ciężko mi się dogadać z ta aplikacja 😅 Chyba jednak metoda przeglądarkowa najlepsza 😎
 
Uff ile dziś postów 😅

Ale jeśli odejmuje się to od brutto, to chyba nie powinno być mniej niż średnia netto? No bo tak na chłopski rozum to brutto to właśnie netto +wszelkie składki.
Niestety, ale tak właśnie wychodzi 🙈 Kiedy dostałam pierwszą pensje na zwolnieniu też byłam zdziwiona, że jest mniej niż wyliczyłam i wtedy o tym poczytałam. W tym artykule są np. przykłady jak się to wylicza. Jak to mówią „dwie rzeczy są pewne - smierć i podatki” 😜

@Ann_81 ja też poproszę o dopisanie do zamkniętego wątku jeśli się kwalifikuje 😀
 
reklama
Jak by była dziewczynka to marzy mi się Helenka po babci męża🙈 Jak będzie chłopak to nie mam pojęcia, ale też chciała bym żeby był z końca rankingu🙈 Albo nie ze środka, bo na końcu są zazwyczaj specyficzne imiona😁
Helenka jest cudowne! Mamy w rodzinie małą Helenkę i jest taka duszą towarzystwa i mała artystka jakich jeszcze nie widziałam. A ma zaledwie 5 lat 😍
 
Do góry