reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A 3w1 to oznacza, że jest jeszcze fotelik samochodowy tak? Jako laik zapytam, czy jest sens kupować 3w1 skoro te foteliki (z tego co czytałam) nie przechodzą odpowiednich testów i są dość mizerne, więc i tak lepiej kupić dobry fotelik osobno? 🤯
Według mnie lepiej zainwestować w dobry fotelik. Mój brat jest strażakiem każdemu zawsze powtarza, że dobry fotelik to obowiązek🙈 Ma bzika na tym punkcie, ale napatrzył się na tyle wypadków, że wcale mu się nie dziwię.
 
reklama
Kurczę, zazdroszczę wam, że już znacie płeć 🙈 Mój lekarz jak nie ma pewności to nawet żadnej płci nie chce sugerować 🤷🏻‍♀️ A do kolejnej wizyty jeszcze ponad dwa tygodnie😁 Jak znów ta pępowinę będzie między nóżkami to chyba z ciekawości pójdę gdzieś indziej 😅
 
Dzień dobry dziewczyny!
Czytam właśnie o Waszych remontach i przeprowadzkach i powiem Wam, ze ten temat codziennie spędza mi sen z powiek i chyba przez niego najmocniej się stresuje 🤦🏻‍♀️
My jesteśmy na etapie poszukiwań 😱 Chcemy jeszcze na przyszły rok coś wynająć a pod koniec 2022 kupić coś na własność bo chwilowo ceny za m2 poszły tak w górę ze nasz znajomy deweloper doradził nam się chwile wstrzymać. Przeraża mnie ten temat przeprowadzki tak mocno, ze czasami mam koszmary 😅 Tym bardziej obawiam się bo narazie mieszkamy ze starym osobno, mimo ze mamy do siebie rzut kamieniem i praktycznie codziennie jesteśmy u mnie w domu ale jednak jestem gdzieś przyzwyczajona ze mam swoj własny kat a tutaj będzie taka rewolucja jednak, ze razem i to jeszcze z naszym małym dzidziusiem. Strach pomyśleć a z drugiej strony mogę śmiało powiedzieć ze moje marzenia się urzeczywistniają... wstępnie mamy ustalone ze w grudniu zamieszkamy razem ale grudzień to taki czas bieganiny i myśle czy się ze wszystkim wyrobimy... I jak tu nie zwariować? 😂
 
Ja wam współczuje z przeprowadzkami . My kupiliśmy mieszkanie 5 lat temu jak byłam w 34 tyg ciąży , musieliśmy remontować na szybko . Przeprowadzka była 2 tyg po porodzie . I powiem wam , ze drugi raz bym tego nie chciała
Dlatego my właśnie z obawy przed remontem i czasem wykonania nie będziemy kupować na szybko mieszkania. Wytrzymamy ten rok na wynajmie o ile oczywiście coś znajdziemy 😅 tym bardziej ze różnie to bywa z firmami budowlanymi i z wykończeniowka. Bałabym się robić wszystkiego na ostatnia chwile przed porodem. A tak wiem, ze po porodzie na spokojnie będę mogła chociaż mniej więcej wszystkiego dopilnować.
 
Nie wiem czy się wiercił bo lekarz ciągle tym urządzeniem machał po brzuchu :p
A na koniec spytałam o płeć to powiedział "zaraz zobaczymy" chwilkę popatrzył i właśnie powiedział "na 80% chłopak ale to się może zmienić" ale dla mnie 80% to bardzo dużo i już kupiłam niebieskie body dla męża <3
Cudownie🤩
Miałaś przeczucie co do płci?😏😏😏
 
Kurczę, zazdroszczę wam, że już znacie płeć 🙈 Mój lekarz jak nie ma pewności to nawet żadnej płci nie chce sugerować 🤷🏻‍♀️ A do kolejnej wizyty jeszcze ponad dwa tygodnie😁 Jak znów ta pępowinę będzie między nóżkami to chyba z ciekawości pójdę gdzieś indziej 😅
Ja też zazdroszczę, znając moje szczęście jutro nadal się nie dowiem😔z córką dopiero na połówkowych poznałam płeć.
 
reklama
Do góry