reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No to oficjalnie mam pierwsze 🤢🤢 za sobą.. bardziej mi to wygląda na jakąś niestrawność lub zatrucie czymś co wczoraj zjadlam.. czekam na teleporade z lekarzem... jak dobrze ze nie poszłam dzis do pracy mimo obaw wewnętrznych czy wypada tak nie iść... 🥺🥺
 
reklama
Witam was wszystkie bardzo goraco mamy juz 14 tygodni a moj brzuszek juz taki duzy. Czuje sie dobrze i czekamy na kolejna wizyte 4 listopada.
 

Załączniki

  • 20211022_174500.jpg
    20211022_174500.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 89
Hej cieszę się że już stres badań pappa za nami wszystkimi. To był okropny okres. Powiem wam że ja swoich to nawet nie czytałam, bo się boję, że coś mi się nie spodoba. Lekarz powiedział że dobre to mu wierzę. Teraz przyjemny czas do połówkowych.
U mnie macica chyba się podniosła, bo już w nocy nie biegam do łazienki kilka razy. Ogólnie to mam stan depresyjny mały problem urasta do poziomu soku z mostu te hormony mi głowę lasują. 🙈 wczoraj płakałam cały dzień- cały.
Ja niestety dalej latam do toalety po 3 razy w nocy...
 
No to oficjalnie mam pierwsze 🤢🤢 za sobą.. bardziej mi to wygląda na jakąś niestrawność lub zatrucie czymś co wczoraj zjadlam.. czekam na teleporade z lekarzem... jak dobrze ze nie poszłam dzis do pracy mimo obaw wewnętrznych czy wypada tak nie iść... 🥺🥺

Oj współczuję :(
Zdecydowanie wypada nie iść do pracy. Ale rozumiem Cię, ja mam zawsze duże opory przed braniem L4 itp., teraz jest łatwiej, bo pracuję tylko zdalnie, no ale jednak naprawdę różne są dni i czasem nawet praca zdalna nie pomoże. Jest coraz gorzej bo bardzo doskwierają mi plecy i ciężko tyle wysiedzieć.

Ja wczoraj kupiłam sobie online legginsy ciążowe na Shein :) ceny od 30 zł, darmowa dostawa od jakiejś kwoty (zmieniają to).
 
Ostatnia edycja:
Mnie dziewczyny kaszel od tygodnia i wydaje mi się że ejst ciraz gorzej czuje coś na płucach... Takie gilgotanie, kaszle sucho. Polecacie coś na kaszel w ciąży? Najgorzej jest nad ranem i wieczór ☹️
 
Mnie dziewczyny kaszel od tygodnia i wydaje mi się że ejst ciraz gorzej czuje coś na płucach... Takie gilgotanie, kaszle sucho. Polecacie coś na kaszel w ciąży? Najgorzej jest nad ranem i wieczór ☹️
Jak czujesz coś na płucach to myślę że konieczne jest wdrożenie silniejszego leczenia.. 😔
Możesz sobie robić inhalacje, ale ja już bym zrezygnowała z wyłącznie domowych sposobów
 
Mnie dziewczyny kaszel od tygodnia i wydaje mi się że ejst ciraz gorzej czuje coś na płucach... Takie gilgotanie, kaszle sucho. Polecacie coś na kaszel w ciąży? Najgorzej jest nad ranem i wieczór ☹️
A może wciśnij się do lekarza niech cię osłucha? Ja cały czas jak coś odczuwam to lipomal...już jedna butelkę wypilam zaczynam drugą 🤦‍♀️ może jakaś inhalacje z soli, ale nie wiem przy suchym kaszlu to chyba jeszcze gorzej...
 
Mnie dziewczyny kaszel od tygodnia i wydaje mi się że ejst ciraz gorzej czuje coś na płucach... Takie gilgotanie, kaszle sucho. Polecacie coś na kaszel w ciąży? Najgorzej jest nad ranem i wieczór ☹️
Z domowych sposobów na kaszel pomogło mi ciepłe mleko z czosnkiem i miodem a pare razy w ciągu dnia jadłam łyżeczkę miodu jak syrop. Miód na wspaniałe właściwości wiec warto spróbować. Ja powoli dochodzę do siebie - myśle ze bardzo mi pomógł antybiotyk w kwestii mojego choróbska.
 
Witam się dziewczyny z Wami w 19 tygodniu 🙂 za tydzień równiutko połówkowe na razie się nie stresuje bo czuje dzidzi ze się rusza i głowa trochę spokojniejsza ale pewnie przed wizyta już taka optymistyczna nie będę 😁 jak wasze samopoczucie ? Mi zostało ostatnie 1,5 tygodnia i idę na macierzyński już dodam ze jestem w uk i tutaj wszystko inaczej działa niż w Polsce 🙃 czy zaczynacie robić już wyprawkę ?
 
reklama
Oj współczuję :(
Zdecydowanie wypada nie iść do pracy. Ale rozumiem Cię, ja mam zawsze duże opory przed braniem L4 itp., teraz jest łatwiej, bo pracuję tylko zdalnie, no ale jednak naprawdę różne są dni i czasem nawet praca zdalna nie pomoże. Jest coraz gorzej bo bardzo doskwierają mi plecy i ciężko tyle wysiedzieć.

Ja wczoraj kupiłam sobie online legginsy ciążowe na Shein :) ceny od 30 zł, darmowa dostawa od jakiejś kwoty (zmieniają to).
No dokładnie.. mi było glupio bo juz przeciez w czwartek wyszlam wczesniej jak mnie ten brzuch bolal co mnie tak przeorali rano a teraz jeszcze dziś jakis cyrk i problem... ale dobra decyzje podjęłam bo nie wiem co bym tam zrobila.... jeszcze chwila i bedzie lekarz dzwonil..
 
Do góry