reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A tak z innej beczki...jak często jecie posiłki. Ja co 1,5-2 godz. Małe porcje. Jak mnie głód złapie to wytrzymać nie mogę, a byłam niejadkiem. Trochę się martwię ze mało ważę. Ostatnio 51 kg przy 1,62 m wzrostu🙄
Ja cały czas, jestem ciągle głodna. A proporcje mam całkiem podobne do Ciebie - 50kg przy 164 wzrostu :)
Mam straszną ochotę na owoce typu brzoskwinie i jabłka.. ciągle je jem.

Nie czuję się wcale wyobcowana. Myślisz, zabłysłaś swoim chamstwem i wszyscy będą Ci klaskać. To co piszesz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Pisząc takie słowa bezpośrednio do drugiej osoby, że "nikt jej nie lubi i nikt nie chce z nią rozmawiać"....na prawdę poziom gimnazjum....jak widzę masz jedna prawdę.... swoją....inna nie zgodna z Twoim Ja, nie jest właściwa ....unikam ludzi toksycznych więc jeśli nie musisz nie zwracaj się do mnie. Nie zamierzam się denerwować taka osobą jak Ty.

Ale w którym miejscu Ann_81 była chamska i co napisała na poziomie gimnazjum i co świadczy o tym, że jest toksyczna? Bez przesady. Nie ma w jej poście NIC, z tego co napisałaś, wydaje mi się, że po prostu to Twój odbiór emocjonalny, ale przeczytałam jej post 3 razy i nic tam nie ma. To niemiłe, że rzuciłaś na nią tyloma pociskami.
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.
Przykro mi :(
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.

Ojej, bardzo mi przykro :( Dobrze, że dostałaś skierowanie do kliniki, mam nadzieję, że jak najszybciej uda znaleźć się przyczynę niepowodzeń. Najważniejsze, że masz wsparcie partnera :* I dobrze, że mimo wszystko, jesteś nastawiona na działanie. Czas dla regenerację psychiczną i fizyczną, trzymam kciuki.
 
Mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Póki nie ma mocno czerwonej krwi i nie ma jej dużo znaczy, że wszystko jest w porządku. Plamienia w ciąży są normalne....macica jest mocno ukrwiona i po stosunku takie plamienia mogą występować. Aczkolwiek jak najbardziej rozumiem, że się martwisz. Ja też na pewno bym się martwiła i mimo tego co wiem byłabym niepewna co tam się dzieje na dole. No masz troszkę te utrudnienie że względu na inne zasady panujące w Anglii. Moja koleżanka jest już w 13 tygodniu i cały czas ma krwawienia. Nie plami tylko krwawi bo ma krwiaka a z dzieckiem jest wszytko dobrze. Nie denerwuj się na zapas.... wszystko będzie dobrze❤️ Dzidzia jest już silna i z taką łatwością Cię nie opuści.
Dziękuję kochana, ale ja już nie mam na co czekać niestety.

❤️
 
Ojej, bardzo mi przykro :( Dobrze, że dostałaś skierowanie do kliniki, mam nadzieję, że jak najszybciej uda znaleźć się przyczynę niepowodzeń. Najważniejsze, że masz wsparcie partnera :* I dobrze, że mimo wszystko, jesteś nastawiona na działanie. Czas dla regenerację psychiczną i fizyczną, trzymam kciuki.
Dziękuję bardzo i wszystkiego najcudowniejszego dla Ciebie❤️
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.
Bardzo mi przykro 🥺Trzymaj się ❤️
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.
Bardzo mi przykro 💔
 
reklama
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.
strasznie mi przykro :( jakie to niesprawiedliwe :( ehh dużo sił ci życzę
 
Do góry