reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Moja dopiero 17/09 a już tak mi się dłuży :(
To będą prenatalne wiec liczę na jakaś sugestie co do płci będę mogła powoli coś dobierac
Orientujesz się może czy w Medicoverze wpuszczają partnera na usg? Czytałam opinie o lekarzu, który mi będzie wykonywał usg i raczej pisali tam że jeśli partner jest w pobliżu to lekarz zaprasza go do gabinetu. Z tym że większość takich komentarzy była sprzed pandemii i nie wiem jak to jest teraz 😏
 
Tez mam podobnie. Najlepiej mi się śpi od 6.00 jak stary wstaje i mam całe łóżko dla siebie 🤪 ale dziś o 8.00 podjechał bus , trąbił i było „ziemniaki cebula buraki ZAPRASZAMY!!” wiec pospane 🤣

Cudowna dzidzia 🤩 który to już u Ciebie tydzień ? 😍
Dziś 11+0😊
Super, ale wspaniale zdjecie, jaki juz duży dzidziuś ❤🙈
Dzieki też za uspokojenie, że mialas to samo i wszystko jest dobrze 😊
Po to tu jesteśmy 😊 Bez was już bym była siwa 🤣
 
Ja już po, dzidziuś ma 0.8cm i serduszko pięknie bije 🥰 nawet ginekolog nie musiała mi pokazywać gdzie serduszko, bo sama zauważyłam to miganie 😍 coś pięknego ❤ wszystko jest w porządku, następna wizyta dopiero za 4 tygodnie, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu 🙈😂 wg OM wychodzi 7+0 a według usg 6+5 więc różnica zaledwie 2 dni 😊
 
Do mnie własnie dzwonili z kliniki, gdzie będę miała prenatalne, że 27 września doktor ma konferencję i przekładają mnie na czwartek, 30 września.
Będzie to już prawie na styk 13+0 lub 13+1 :o
 
Do mnie własnie dzwonili z kliniki, gdzie będę miała prenatalne, że 27 września doktor ma konferencję i przekładają mnie na czwartek, 30 września.
Będzie to już prawie na styk 13+0 lub 13+1 :o
Prenatalne do 14 tygodnia więc spokojnie 😉 Mi w pierwszej ciąży lekarz mowil, że im później tym lepiej bo więcej widać
 
Dziś 11+0😊

Po to tu jesteśmy 😊 Bez was już bym była siwa 🤣
Wow super ale szybko rośnie maluszek w tych tygodniach ! To jest normalnie niesamowite 😍

Do mnie własnie dzwonili z kliniki, gdzie będę miała prenatalne, że 27 września doktor ma konferencję i przekładają mnie na czwartek, 30 września.
Będzie to już prawie na styk 13+0 lub 13+1 :o
Chyba można do 13+6 wiec spokojnie, jeszcze masz kilka dni zapasu :) a nawet nie wiem czy nie lepiej później bo dzidzia większa i więcej widać ?🤔
 
reklama
Prenatalne do 14 tygodnia więc spokojnie 😉 Mi w pierwszej ciąży lekarz mowil, że im później tym lepiej bo więcej widać
Wow super ale szybko rośnie maluszek w tych tygodniach ! To jest normalnie niesamowite 😍


Chyba można do 13+6 wiec spokojnie, jeszcze masz kilka dni zapasu :) a nawet nie wiem czy nie lepiej później bo dzidzia większa i więcej widać ?🤔

Jeśli tak mówicie, to dobrze. Ja to od razu pomyślałam, czy nie za późno :)
 
Do góry