reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej :)
Ja nie wiem czy marzne ale mam tak ochydne dreszcze od mdlosci ze od rana do nocy co chwila wlosy na calym ciele staja mi deba, mam gesia skorke, trzesie mnie i ogolnie fuj. Im wiecej mdli tym wiecej dreszczy. Jestem juz strasznie zmeczona tym uczuciem. Jem 3 male posilki dziennie na sile bo oczywiscie nie mam na nic ochoty. Schudlam strasznie i od tego tez slabo sie czuje, wszystko na mnie wisi jak na psie. Dzis rano po 7 pojechalam na zakupy. Myslalam ze sie zerzygam w tym sklepie doslownie a co dopiero zbierac produkty i myslec co z nich zrobic na obiad dla dzieci :/ . Dzis jest 11+0 i nic ani troche nie zaczynam sie lepiej czuc :( zeby tylko te mdlosci minely, reszta objawow to maly pikus przy nich.
 
reklama
Hejka. Ja dzisiaj dzwoniłam do pracy że nie przyjdę i zapisałam się do lekarza rodzinnego po zwolnienie i żeby mnie osłuchal. A jutro idę do mojego ginekologa na 14.30. Nie wiem czemu ale strasznie się boje.... Wy też tak macie? Mąż krzyczy na mnie żebym nie myślała negatywnie. Jeszcze się martwię przez to przeziębienie żeby nie miało złego wpływu na Maluszka... 😌😌
Ja najpierw jak się umówiłam na tą wizytę to jejku, tyle czasu, chciałabym już iść, ale te dwa tygodnie minęły nie wiadomo kiedy, wizyta w środę a od wczoraj jest we mnie straszny niepokój 😔 mąż też mi mówi, żebym się nie stresowała, na pewno wszystko będzie okej ale jednak mając świadomość tych wielu negatywnych zdarzeń człowiek się boi.. prawdę powiedziawszy mój mąż nawet sobie sprawy nie zdawał z tych wszystkich rzeczy, które mogą pójść źle dopóki ja mu nie powiedziałam i też ma to teraz gdzieś z tyłu głowy ale on jest ogromnym optymistą, więc to mi trochę pomaga
 
Hejka. Ja dzisiaj dzwoniłam do pracy że nie przyjdę i zapisałam się do lekarza rodzinnego po zwolnienie i żeby mnie osłuchal. A jutro idę do mojego ginekologa na 14.30. Nie wiem czemu ale strasznie się boje.... Wy też tak macie? Mąż krzyczy na mnie żebym nie myślała negatywnie. Jeszcze się martwię przez to przeziębienie żeby nie miało złego wpływu na Maluszka... 😌😌
Ooo to wizytujemy w tym samym dniu i w w podobnym czasie 😁

To moja pierwsza wizyta więc momentami też się zastanawiam czy będzie serduszko, ale tak mnie mdłości męczą, że chyba będzie dobrze 🥰
 
Hej :)
Ja nie wiem czy marzne ale mam tak ochydne dreszcze od mdlosci ze od rana do nocy co chwila wlosy na calym ciele staja mi deba, mam gesia skorke, trzesie mnie i ogolnie fuj. Im wiecej mdli tym wiecej dreszczy. Jestem juz strasznie zmeczona tym uczuciem. Jem 3 male posilki dziennie na sile bo oczywiscie nie mam na nic ochoty. Schudlam strasznie i od tego tez slabo sie czuje, wszystko na mnie wisi jak na psie. Dzis rano po 7 pojechalam na zakupy. Myslalam ze sie zerzygam w tym sklepie doslownie a co dopiero zbierac produkty i myslec co z nich zrobic na obiad dla dzieci :/ . Dzis jest 11+0 i nic ani troche nie zaczynam sie lepiej czuc :( zeby tylko te mdlosci minely, reszta objawow to maly pikus przy nich.
A widzisz mnie na mdłości pomaga jedzenie i już mam kg na plusie... będę gruba jak 🐷
 
Heej :)
Również trzymam kciuki za wizyty! Ja mam najbliższą w środę :)
Czuję się dziś nienajlepiej.. niedobrze mi i na większość rzeczy do jedzenia nie mam ochoty.
Dzisiaj świętujemy rocznicę ślubu i idziemy na kolację - ale wezmę coś najzwyklejszego, co będzie w menu :D
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy! Kolejnych cudownych lat razem ❤️
 
Czyli 43?
to nie koniec swiata! ;) znam osobiscie Twoje rówieśniczki ale i strasze kobiety ktore szczęśliwie urodziły dzieci 😉 Takze glowa do gory🤞🏼🌷
Mnie właśnie mama urodziła w tym wieku 😉 wszyscy ją straszyli różnymi chorobami, a ja okaz zdrowia 😊 w dodatku wszystkie jej koleżanki powtarzały, że dziecko ją tylko odmłodziło😉
 
Hej dziewczyny, czy marzniecie w ciąży bardziej niż normalnie? Ja siedzę w pracy i trzęsę się z zimna. W domu to samo🙄
Ja w ciągu dnia pod względem temperatury czuje się tak jak zwykle, raz mi zminiej, raz cieplej, raz normalnie 😁
Natomiast jak kładę się spać to od razu mi gorąco.. I męczę się całe noce..
Także zazdroszczę Wam bo wolę być zmarzluchem i móc się okrywać kocami 😁
 
reklama
Hejka. Ja dzisiaj dzwoniłam do pracy że nie przyjdę i zapisałam się do lekarza rodzinnego po zwolnienie i żeby mnie osłuchal. A jutro idę do mojego ginekologa na 14.30. Nie wiem czemu ale strasznie się boje.... Wy też tak macie? Mąż krzyczy na mnie żebym nie myślała negatywnie. Jeszcze się martwię przez to przeziębienie żeby nie miało złego wpływu na Maluszka... 😌😌
nie martw się ja tez koło 5-6 tyg byłam chora w dodatku z gorączka ponad 38,5 st i skończyło się dobrze a maluszek rośnie bedize dobrze ❤️
 
Do góry