reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja to się przy Was dziwnie czuje 🙈 Prócz tego że nie mam okresu i w nocy bolą mnie piersi to nie mam kompletnie żadnych objawów, czuję się wręcz wyjątkowo dobrze, gdzie przed ciążą różnie z tym bywało 😅 na początku miałam problem z apetytem, ale w sumie teraz już na to też coraz mniej narzekam, czasem się tylko zdarzy 😅
Ja to samo, brak okresu i bolące piersi po ściągnięciu stanika lub w nocy jak wstaję do łazienki to też mnie bolą a tak to żadnych objawów ciążowych. Na początku miałam ale teraz przeszło całkowicie. 😊
 
Ja to się przy Was dziwnie czuje 🙈 Prócz tego że nie mam okresu i w nocy bolą mnie piersi to nie mam kompletnie żadnych objawów, czuję się wręcz wyjątkowo dobrze, gdzie przed ciążą różnie z tym bywało 😅 na początku miałam problem z apetytem, ale w sumie teraz już na to też coraz mniej narzekam, czasem się tylko zdarzy 😅
Mi nic nie dolega nawet piersi nie bola, jedynie co to mnie mdli na niektóre zapachy a tak po za tym to nic kompletnie 😊
 
Ja też mam jedynie mało dokuczliwe objawy tj. większe piersi, zmęczenie, częstsze sikanie czy rozpieranie w brzuchu, naprawdę nie mogę narzekać.
Dla mnie to będzie najbardziej stresujący tydzień, bo 2 lata temu właśnie 7 września dowiedzieliśmy się, że poroniłam, a ciąża była 1 dzień młodsza niż teraz. Z tych głupich myśli aż się zastanawiam czy nie pójdę w środę na jakieś USG, żeby uspokoić głowę przed imprezą urodzinową męża. Wtedy z czystym sumieniem będziemy mogli powiedzieć rodzinie.
 
reklama
Zazdroszczę że moglas wejść z mężem. Ja niestety nie mogę chodzić na wizyty wspólne. Ja pewnie gdyby nie ta ciąża biochemiczna to bym się tak bardzo nie martwiła. Potem znów się naczytałam na forum o zatrzymaniu bicia serca dziecka i teraz ciągle myślę... muszę przestać czytać takie smutne historie.
ja jestem w uk i byliśmy prywatnie to nawet się nie pytaliśmy czy możemy razem wejść tylko pani ginekolog od razu pokazywała mojemu partnerowi gdzie ma usiąść żeby miał dobry widok na ekran na którym widać będzie dzidziusia ja ten stres tez zawdzięczałem tez dzięki temu ze się naczytałam o przestanie bicia serca potem doszło ze w sumie nie mam jakiś dużych objawów i człowiek się nakręcił a maluszek tak w brzuch tańczył ze nie mogłam uwierzyć jak wyszliśmy stamtąd poczułam taka ulgę i obiecałam sobie ze jak tylko zobaczę jakiś negatywny post od razu omijam go bo co ma być i tak będzie na takie rzeczy się nie ma wpływu a w naszym stanie stres jest przecież niewskazany także bądź spokojna 😍
 
Do góry