reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Milego dnia kochane dziewczyny!

Mnie od rana znow mdlosci zwalaja z nóg
Jak to pieknie odbiera radosc z tego stanu. Gdzies tam wewnętrznie caly czas oczywiscie sie ciesze. Ale na bieżąco jest mi tak zle i niedobrze ze nie jestem w stanie myslec o niczym innym.
 
reklama
Dobrego dnia wszystkim, dziś mi się całą noc śniło usg 😅
Po południu pochwalę się jak będzie czym, buziaki i 3mam kciuki za resztę wizytujących dziś. 🥰

Haha mi też się śniło USG. W dodatku lekarz źle zmierzył wielkość zarodka, bo mu liść wszedł w kadr i pomylił liścia z zarodkiem 😅 może jakoś nie zwariujemy 😀
Powodzenia!!!
 
A ja świruje i zastanawiam się czy nie iść na betę... no nie wytrzymam do następnej soboty z niewiedzą czy rośnie czy nie rośnie ... Boje się że jak zadzwonię do lekarza to mnie wyśmieje, a chciałam go poprosić o USG w tą sobotę. No nie wiem co robić. Z dobrych rzeczy wczoraj prawie się zerzygalam w pracy 😝 a po obiedzie miałam zgagę i pełen przełyk. Mam nadzieję że ciąża się jednak rozwija 😎 aaaaa i dziś się wzruszyłam na Masza i Niedźwiedź 🤣🤣🤣🤣 mój mąż uznał że to na bank będzie dziewucha ❤️😃🤣
 
Milego dnia kochane dziewczyny!

Mnie od rana znow mdlosci zwalaja z nóg
Jak to pieknie odbiera radosc z tego stanu. Gdzies tam wewnętrznie caly czas oczywiscie sie ciesze. Ale na bieżąco jest mi tak zle i niedobrze ze nie jestem w stanie myslec o niczym innym.
Mnie tez. Obudziłam się o 3:30 i nie umiałam już zasnąć. Mi to złe samopoczucie skutecznie odbiera każda radość. Ciekawe jak to sobie człowiek wyobraża jak to będzie jak będzie w ciąży, a potem przychodzi rzeczywistość i wszystko weryfikuje. Myślałam, ze będę zdrowo się odżywiać, sport, itp. A leżę patrzę i marze żeby przeszło 🤦🏽‍♀️
 
Mnie tez. Obudziłam się o 3:30 i nie umiałam już zasnąć. Mi to złe samopoczucie skutecznie odbiera każda radość. Ciekawe jak to sobie człowiek wyobraża jak to będzie jak będzie w ciąży, a potem przychodzi rzeczywistość i wszystko weryfikuje. Myślałam, ze będę zdrowo się odżywiać, sport, itp. A leżę patrzę i marze żeby przeszło 🤦🏽‍♀️
Mam tak bardzo to samo.
Chcialabym pocwiczyc, przejsc sie na dluzszy spacer, ugotowac cos dobrego.
A ja od ponad 2 tyg od rana do wieczora modle sie zeby to przeslo...jak najszybciej zasnac bo tylko wtedy jest ulga. Licze na ten magiczny przeskok w 12/13 tc... że pozniej te objawy ustaja.
 
A ja świruje i zastanawiam się czy nie iść na betę... no nie wytrzymam do następnej soboty z niewiedzą czy rośnie czy nie rośnie ... Boje się że jak zadzwonię do lekarza to mnie wyśmieje, a chciałam go poprosić o USG w tą sobotę. No nie wiem co robić. Z dobrych rzeczy wczoraj prawie się zerzygalam w pracy 😝 a po obiedzie miałam zgagę i pełen przełyk. Mam nadzieję że ciąża się jednak rozwija 😎 aaaaa i dziś się wzruszyłam na Masza i Niedźwiedź 🤣🤣🤣🤣 mój mąż uznał że to na bank będzie dziewucha ❤️😃🤣
Ja ostatnio z trudem powstrzymywałam płacz na chrzcie siostrzeńca 😅 od razu mówię że nigdy jakoś nadmiernie religijna nie byłam 😅 a w niedzielę jak tylko zaczęła się msza to mi się na taki płacz zebrało że nie wiedziałam co się ze mną dzieje 😂
 
Jeju dziewczyny współczuję Wam bardzo tych mdłości! Widzę, że mocno Was męczy... :( mnie głównie rano, ale takimi falami tylko. Potem zaczyna się festiwal nienażarcia - ciągle coś jem.

Ale wieczorami jestem pół-przytomna, do 22 wysiedzę już tak na siłę, w sobotę mam wesele przyjaciółki i czarno to widzę :D
 
reklama
Ja ostatnio z trudem powstrzymywałam płacz na chrzcie siostrzeńca 😅 od razu mówię że nigdy jakoś nadmiernie religijna nie byłam 😅 a w niedzielę jak tylko zaczęła się msza to mi się na taki płacz zebrało że nie wiedziałam co się ze mną dzieje 😂
Ja też się mega wzruszam, ja czytam tylko słowo typu, miłość, przyjaźń, rodzina itp. Głos mi się łamie 😳😳
 
Do góry