reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Zapraszam właśnie robię zjadłam dwa i mnie cofa...czy Wy też tak macie ze nie możecie jesc? Nie mówię o miłościach...ale ostatnio wmuszqm w siebie...wszystko bum jadła ale tylko oczami
Ja tak mam :( oczami zjem wszystko a żołądek mam ściśnięty i nie mogę nic w siebie wcisnąć.. Dziś jadę na sucharkach bo cały dzień mi żołądek dokucza :(
 
Zapraszam właśnie robię zjadłam dwa i mnie cofa...czy Wy też tak macie ze nie możecie jesc? Nie mówię o miłościach...ale ostatnio wmuszqm w siebie...wszystko bum jadła ale tylko oczami
Taaak, kompletny brak apetytu 🙈 jem na siłę, bo odczuwam głód i wiem że muszę ale kompletnie nic mi nie smakuje… z tym że mi się nie cofa ani nic, po prostu ciężko mi cokolwiek przełknąć 😬
 
A orientuje się ktoś jak to jest w Medicoverze? Jest szansa, żeby chociaż raz na jakiś czas partner towarzyszył na usg?
ja w pierwszej ciąży chodziłam z narzeczonym zawsze na te główne usg, czyli prenatalne polowkowe i to w 3 trymestrze, nikt nie miał nic przeciwko ale nie było wtedy jeszcze pandemii… wydaje mi się ze teraz powinny wpuścić razem . Ja chodze do medicover w Poznaniu
 
Taaak, kompletny brak apetytu 🙈 jem na siłę, bo odczuwam głód i wiem że muszę ale kompletnie nic mi nie smakuje… z tym że mi się nie cofa ani nic, po prostu ciężko mi cokolwiek przełknąć 😬
ja tak miałam w pierwszej ciąży , oprócz mdlosci, wszystko mi śmierdziało i do tego żołądek ściśnięty ze jadłam tyle co kot napłakał.. później już przeszło i nadrobiłam stracone kg :)
 
Teoretycznie wszędzie w medicover wiszą kartki żeby nie przychodzić z osobami towarzyszącymi
Jednak jak to działa dla kobiet w ciąży to nie wiem 🤷‍♀️
 
Miałam konsultację z lekarzem chorób zakaźnych w sprawie moich wyników z toksoplazmozy, mówi że świadczą one raczej tylko o tym że w ciągu ostatnich 3 miesięcy przeszłam toksoplazmozę, z tym że raczej to było przed ciążą, bo przeciwciała (tym bardziej w takiej ilości) nie wytwarzają się od razu. Więc raczej nie jest to świeże zakażenie. Dla pewności mam jeszcze zrobić Toxo-awidność IgG i jutro się wybiorę na badanie. Pani doktor mówi, że jeśli ta awidność wyjdzie tak jak myśli to ani w tej ani w kolejnej ciąży nie muszę się już martwić o zakażenie toksoplazmozą 😅 więc oby tak było ☺️

Robiłam też posiew moczu ze względu na zły wynik badania ogólnego i wszystko jest okej 😊 więc dziś dzień dobrych wiadomości, tak mnie to pozytywnie nastawiło że już musi wszystko być dobrze 🥰
 
reklama
Miałam konsultację z lekarzem chorób zakaźnych w sprawie moich wyników z toksoplazmozy, mówi że świadczą one raczej tylko o tym że w ciągu ostatnich 3 miesięcy przeszłam toksoplazmozę, z tym że raczej to było przed ciążą, bo przeciwciała (tym bardziej w takiej ilości) nie wytwarzają się od razu. Więc raczej nie jest to świeże zakażenie. Dla pewności mam jeszcze zrobić Toxo-awidność IgG i jutro się wybiorę na badanie. Pani doktor mówi, że jeśli ta awidność wyjdzie tak jak myśli to ani w tej ani w kolejnej ciąży nie muszę się już martwić o zakażenie toksoplazmozą 😅 więc oby tak było ☺️

Robiłam też posiew moczu ze względu na zły wynik badania ogólnego i wszystko jest okej 😊 więc dziś dzień dobrych wiadomości, tak mnie to pozytywnie nastawiło że już musi wszystko być dobrze 🥰

Super :) wiedziałam, że będzie dobrze :)
 
Do góry