reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Jak tak lekarz mówi to nie powinien nazywać się lekarzem. Ja też długo nie mogłam zajść. Pomogło dopiero in vitro. Jakby mi lekarz wyleciał z takim tekstem to bym wyszła i nigdy nie wróciła. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby zostawić męża bo nie możemy mieć dzieci .
Popieram, nie rozumiem takiego myślenia. Kur..wa chore !
 
A ja nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na pierwszą wizytę. Z pełną świadomością, że może nie być zarodka, ale chciałam przynajmniej być pewna że 'jest na wlasciwym miejscu'. 5tydz+3 i widać pecherzyk ciazowy 10,9mm i pecherzyk żółtkowy 2,9 mm. Ponoć wszystko wygląda normalnie :)
No i super![emoji7]
 
A ja nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na pierwszą wizytę. Z pełną świadomością, że może nie być zarodka, ale chciałam przynajmniej być pewna że 'jest na wlasciwym miejscu'. 5tydz+3 i widać pecherzyk ciazowy 10,9mm i pecherzyk żółtkowy 2,9 mm. Ponoć wszystko wygląda normalnie :)
To za kilka dni bedzie zarodek kiedy kolejna wizyta ?
 
Ja też właśnie zbieram dupę do sklepu 😅 trzeba kupić składniki na lasagne, bo wczoraj się tu naczytałam i mam ochotę, a poza tym dzieciaki same się nie nakarmią 😅

Haha :D u mnie też dzisiaj lazania! tylko akurat dziś wege, uwielbiamy wszystkie wersje (mięsną/bezmięsną) lazania to taki mój comfort food :D robię z tego przepisu: Link do: Vegetarian Lasagna :) ale pierwszy raz akurat taką, więc zobaczymy :D jest z ricottą, także już mi się podoba 😍

podekscytowałam się tą lazanią, bo przez te zaparcia na śniadanie od wczoraj jem jogurt z muesli, suszonymi śliwkami i siemieniem.. na pocieszenie daję sobię tam łyżkę masła orzechowego.. :D
 
podekscytowałam się tą lazanią, bo przez te zaparcia na śniadanie od wczoraj jem jogurt z muesli, suszonymi śliwkami i siemieniem.. na pocieszenie daję sobię tam łyżkę masła orzechowego.. :D
U mnie to samo... dieta, bo przez te zaparcia to wykorkowac idzie... coś strasznego! Siemię troszkę pomaga, ale nie jakoś bardzo :-( taki już chyba urok ciąży...
 
Ja mam zakaz robienia zakupow od meza 😁 bo ma byc zero dźwigania, zero stresów, teraz relax
Wiec maz robi zakupy z córką. Tyle co sobie poogarniam cos w domu i to tez marudza i pomagaja.
U nas wie maz, teściowa, moja mama i corka. Narazie starczy, z pracy pytaja, bo l4 mam. Ale nie odpowiadam czemu, jak juz bede pewna z karta ciąży ze na 202 procnet to wtedy dowiedza sie.
U mnie mąż od rana do wieczora w pracy, dzisiaj też więc muszę sama ogarniać 😉 poza tym w domu jeszcze dwójką dzieci i pies ktoś musi to wszystko utrzymać w ryzach 😁
A ja nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na pierwszą wizytę. Z pełną świadomością, że może nie być zarodka, ale chciałam przynajmniej być pewna że 'jest na wlasciwym miejscu'. 5tydz+3 i widać pecherzyk ciazowy 10,9mm i pecherzyk żółtkowy 2,9 mm. Ponoć wszystko wygląda normalnie :)
Super 😍
Haha :D u mnie też dzisiaj lazania! tylko akurat dziś wege, uwielbiamy wszystkie wersje (mięsną/bezmięsną) lazania to taki mój comfort food :D robię z tego przepisu: Link do: Vegetarian Lasagna :) ale pierwszy raz akurat taką, więc zobaczymy :D jest z ricottą, także już mi się podoba 😍

podekscytowałam się tą lazanią, bo przez te zaparcia na śniadanie od wczoraj jem jogurt z muesli, suszonymi śliwkami i siemieniem.. na pocieszenie daję sobię tam łyżkę masła orzechowego.. :D
Mnie też coś zaczynają łapać zaparcia 🤦‍♀️ muszę zacząć jeść więcej rzeczy z błonnikiem. Daj znać koniecznie jak smakowała lazania 😁
 
reklama
No i u mnie się zaczęło.... 6+4 od rana mi niedobrze, śpiąca jestem tak że chyba usnę na siedząco w pracy.., 🙈plus nerwy przed poniedziałkową wizyta robią swoje. Jak usłyszę serduszko to mam nadzieję że mi się polepszy samopoczucie. W pracy kazali iść na L4 od września także będę odpoczywać o ile u lekarza wyjdzie że wszystko ok.
 
Do góry