reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hm, wypowiadam sie tylko i wyłącznie za siebie od razu zaznaczam. Chociażby ze względu na to, ze jest to ciąża wczesna nie byłabym wstanie współżyć. Myśle, ze na to przyjdzie jeszcze czas. Nie wyobrażam sobie tego stresu „ tuż po” czy nie ma krwi na majtach, czy ten ból brzucha nie jest spowodowany silnym orgazmem, czy jajnik od przytulanek tak nie boli .. oj nie nie, na nast x tygodni z mężem stosujemy celibat, bo się boimy 🤷‍♀️ Aaale to mówię - ja tak mam. Jeśli wcześniej dziewczyna pisze, ze przypuszcza ze to po seksie, a owszem to może być o seksu, to po co się tak narażać ? Chociażby na niepotrzebny stres? 🤷‍♀️
Ja mam podobne zdanie. U nas na razie tez celibat. Mozna inaczej tez sie zaspokajac, orgazm i sperma powoduje skurcze wiec wole nie ryzykwowac
 
reklama
Dziewczyny a w którym tygodniu radzicie iść na usg? Bo mój lekarz w luxmedzie prowadzi oddzielnie usg a oddzielnie wizyty to bardzo dobry specjalista dzięki niemu donosiłam szczęśliwie ciąże z córeczka dlatego nie chciała bym szukać innego. I tak się zastanawiam bo leki mam i teraz nie wiem czy po tej mojej kwarantannie w środę iść na usg czy na wizytę co lepiej pierwsze zrobić będę miała wtedy 5 tydzień i 6 dzień
 
Dziewczyny a w którym tygodniu radzicie iść na usg? Bo mój lekarz w luxmedzie prowadzi oddzielnie usg a oddzielnie wizyty to bardzo dobry specjalista dzięki niemu donosiłam szczęśliwie ciąże z córeczka dlatego nie chciała bym szukać innego. I tak się zastanawiam bo leki mam i teraz nie wiem czy po tej mojej kwarantannie w środę iść na usg czy na wizytę co lepiej pierwsze zrobić będę miała wtedy 5 tydzień i 6 dzień
5+6 to chyba najbardziej stresujący termin, bo teoretycznie powinno już być coś widać, nawet serduszko, a znowu jeśli owulacja przesunęła się chociaż o kilka dni to nie zobaczysz nawet zarodka i się zestresujesz. Ja tak miałam tydzień temu, teoretycznie 6+0, ale nie było jeszcze nic widać i dopiero jutro się dowiem czegoś więcej.
 
Cześć dziewczyny,
Chętnie do Was dołączę ☺️U mnie dziś zaczyna się 6 tc. W kwietniu tego roku poroniłam, więc na razie staram podchodzić do tej ciąży z dystansem. Martwi mnie brak objawów takich jak ból piersi. Jestem trochę bardziej zmęczona i więcej śpię i to by było na tyle. Poprzednim razem czułam się w ciąży, tym razem nie. Wizytę mam 31.08. Ostatnim razem poszłam na drugą wizytę do lekarza w 9tc i było puste jajo. Przeczytałam kilka postów wstecz i trzymam za Was wszystkie kciuki ☺️
 
5+6 to chyba najbardziej stresujący termin, bo teoretycznie powinno już być coś widać, nawet serduszko, a znowu jeśli owulacja przesunęła się chociaż o kilka dni to nie zobaczysz nawet zarodka i się zestresujesz. Ja tak miałam tydzień temu, teoretycznie 6+0, ale nie było jeszcze nic widać i dopiero jutro się dowiem czegoś więcej.

Dokladnie, ja byłam niby 5+5 a nic procz pęcherzyka i sam stres i nerwy. Takze jesli ktos po leki idzie, nie robcie usg, bo potem strach. Naczytacie sie, ze ktos juz w 6+0 widzial serce a u was pustka, szkoda nerwow. Potwierdzam, tydzien dluzej wstrzymać sie.
 
Cześć dziewczyny,
Chętnie do Was dołączę ☺️U mnie dziś zaczyna się 6 tc. W kwietniu tego roku poroniłam, więc na razie staram podchodzić do tej ciąży z dystansem. Martwi mnie brak objawów takich jak ból piersi. Jestem trochę bardziej zmęczona i więcej śpię i to by było na tyle. Poprzednim razem czułam się w ciąży, tym razem nie. Wizytę mam 31.08. Ostatnim razem poszłam na drugą wizytę do lekarza w 9tc i było puste jajo. Przeczytałam kilka postów wstecz i trzymam za Was wszystkie kciuki ☺️
Hejka, oby teraz bylo lepiej. Jakieś objawy mialas przy pustym jaju ?
 
reklama
Do góry